Skocz do zawartości
korsarz

problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wyskoczył mi pionowy 4 centymetrowyczarny pasek na monitorze niewiecie jak to można usunąć, co to wogule jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi zniknoł ten pasek a dzisiaj znów jest, wieczorem wioze kompa do doktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niechce zakładac nowego tematu znowu mam problem wywaliłem wszystkie programy od HP chce zainstalować je od nowa z płytki ale plyta nierusza automatycznie klikam otwórz to weyskakuje mi nsastępnne okno z różnymi ikonami. Jak zrobić żeby płyta w\ystartowała automatycznie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem jak u Ciebie,ale podaję u siebie:lewym przyciskiem myszy=START=KOMPUTER=prawym STACJA DYSKÓW i wyskakuje okno http://i52.tinypic.com/ocqu.jpg i tu są opcje do wyboru,lub wejdę do autoodtwarzania z panelu sterowania.Może na płytce masz kilka programów i te ikonki są do wyboru.Jeżeli tak to i tak będziesz musiał sam wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne ikony to może być wszystko. Umieść zrzut ekranowy tych ikonek. Spróbuj włączyć coś typu setup, install, próbuj - nic nie zepsujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wejdziesz na płytę znajdź ikonkę typu: driver.exe; hpdriver.exe lub hp.setup kliknij i zacznie instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ikoni driver i setap jak je klikne to otwiera mi sie strona z następnymi ikonami a program dalekj sie nie zaczyna instalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wchodzisz w foldery. Olej te wszystkie żółte. Powinna być jakaś w kształcie komputera albo coś w ten deseń. Kurcze, szkoda że tego nie widzimy. Byłoby zdecydowanie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz klawisz "print scrn" odpalasz program paint i robisz wklej, zapisujesz jako jpeg i masz obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde robie tak jak napisałes i coś chyba robie źle bo to niedziała napisz krok po kroku co mam robić, niegniewajcie sie ale to dlamnie nowość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak nacisne prtscr i otworze painta to niemam na czarno opcji wklej, dodam że ja na klawiaturze ten klawisz mam razem z PrtScr i na dole mam Print

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak klikne PrintScr otworze paint to niemam opcji wklej jest szara nie do wciśniecia. A może mi to sie zapisuje gdzieś indziej w kompie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a robisz to na laptopie? jak na laptopie to moze musisz oprocz PrntScrn nacisnac jakis klawisz funkcyjny zeby to zadzialalo. pozniej otworz painta i jednoczesnie nacisnij "ctrl" i "v".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam stacjonarny komputer, klikam PrtScr otwieram paint klikam edycja rozwija mi sie to i opcja wklej jest na szaro a nie na czarno nieidzie jej kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...