Skocz do zawartości
Agrotechnic

Portal maszynowy - Agrotechnic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wasze forum odwiedzam systematycznie już od jakiegoś czasu. Nadszedł czas, żeby się przedstawić. Jestem autorem portalu maszynowego Agrotechnic - www.agrotechnic.pl, na który rzecz jasna serdecznie zapraszam. Ale nie chodzi mi bynajmniej jedynie o przedstawienie własnej witryny, ale wydając jakiekolwiek opinie na tym forum nie wypada mi być anonimowym.

 

Wierzę, że ten post nie łamie zasad korzystania z Waszego forum tym bardziej, że na portalu Agrotechnic nie ma aktualnie forum dyskusyjnego, więc trudno mówić o jakiejkolwiek konkurencji . (regulamin przestudiowałem )

 

Od 4 lat pracuję jako dziennikarz w branży rolniczej (do tej pory w tytułach drukowanych), a agrotechnic.pl jest efektem mojej ponad rocznej pracy. Jest to przede wszystkim informacyjny serwis internetowy poświęcony zagadnieniom związanym z techniką rolniczą, mechanizacją rolnictwa i wsi, komputeryzacją i informatyką w zakresie niezbędnym i przydatnym dla mieszkańca wsi, a także motoryzacją (głównie użytkową).

 

Przyznam, że nie jestem pewien czy w dobrym miejscu założyłem temat. Na początku myślałem, że może w działce maszynowej, ale z tego co poczytałem to mój "przywitalny" post raczej by nie pasował. Stąd pomysł z tym działem. Jeśli miimo to nie trafiłem - proszę administratorów o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

 

Swoją drogą moim konikiem jest właśnie informatyka w rolnictwie we wszystkich możliwych formach

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla zainteresowanych kilka dodatkowych informacji o portalu w skrócie:

 

Agrotechnic jest pierwszym aktualizowanym codziennie serwisem branżowym poświęconym właśnie tej tematyce. Dodam jeszcze, że oprócz głównej części informacyjnej jest jeszcze coś takiego jak Katalog Maszyn, do którego systematycznie dodawane są kolejne maszyny. Docelowo ma to być najdokładniejszy internetowy katalog maszyn rolniczych, ale jak łatwo się domyślić na to potrzeba czasu. Zachęcam do sprawdzenia Agrotechnica i wyrażania opinii o portalu. (wszystkie artykuły można komentować, a w Katalogu Maszyn można napisać co się sądzi o tej czy innej maszynie)

 

Aha zapomniałbym. Agrotechnic dostępny jest również na facebook-u (Agrotechnic) i twitterze (@agrotechnic).

--------------------------------------------------------------------------------------------------

To chyba tyle w kwestii przywitania.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...