Skocz do zawartości
Gość KLIENT SANO

Do klientów Sano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

ZA ILE KUPUJECIE U SIEBIE KONCETRATY I PASZE

DZIEKI ZA INFORMACIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

protamino premium forte 25 kg 45,10 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

PP 40 zł, PP Forte 43 zł, PPiggi 55 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzi tak tanio kupujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzi tak tanio kupujesz

powiat ostrowski i krotoszyński

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No coż, SANO ma dwa cenniki:

- czerwony

- zielony

Jeden jest dla klientów detalicznych, drugi dla tych powyżej 3 ton. Oczywiście ze względu na bardzo gęstą sieć sprzedaży punkty dystrybucji biją się o każdego klienta i czasem zarabiają 1 zł albo wcale. Cóż niestety taka jest polityka SANO Dlatego mamy ceny z sufitu bo ktoś czyli klienci - hodowcy muszą zapłącić za czapeczki, packi na muchy, noże, i 150 szt. Golf-ów V-tek po 100tyś.sztuka. Pozatym trzeba zapłacić za reklamę w kaaaaażdym periodyku branżowym, wkładkę SANO do gazety, i inne rekalmy. Gratuluje PŁAĆCIE DALEJ ZA TO !!!

 

A tak poza tematem, czy widzieliście na DUUUUŻYCH fermach SANO ??? Jest Polfarm, LNB, Basf i szpece którzy ustawią tak żywienie że mucha nie siada. A tu chłopcy z przedszkola SANOwcy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sano to cuchnąca pasza zantybitykami dla gospodarstw niskotowarowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No coż, SANO ma dwa cenniki:

- czerwony

- zielony

Jeden jest dla klientów detalicznych, drugi dla tych powyżej 3 ton. Oczywiście ze względu na bardzo gęstą sieć sprzedaży punkty dystrybucji biją się o każdego klienta i czasem zarabiają 1 zł albo wcale. Cóż niestety taka jest polityka SANO Dlatego mamy ceny z sufitu bo ktoś czyli klienci - hodowcy muszą zapłącić za czapeczki, packi na muchy, noże, i 150 szt. Golf-ów V-tek po 100tyś.sztuka. Pozatym trzeba zapłacić za reklamę w kaaaaażdym periodyku branżowym, wkładkę SANO do gazety, i inne rekalmy. Gratuluje PŁAĆCIE DALEJ ZA TO !!!

 

A tak poza tematem, czy widzieliście na DUUUUŻYCH fermach SANO ??? Jest Polfarm, LNB, Basf i szpece którzy ustawią tak żywienie że mucha nie siada. A tu chłopcy z przedszkola SANOwcy !!!

 

Brawo! Brawo ! Brawo!

Dzięki Twojemu postowi moze się uda uratować kilku jeleni którzy dali się nabrać Sano.

Chociaż z drugiej strony patrząc na to co wielu wyprawia w tzw swoich hodowlach bydła i trzody to na takich ćwoków nie ma siły - zostaną z Sano do końca.

Swojego!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechaliśmy się na sano skuszeni lepszą wizją produkcji która pozostała na kolorowych reklamach i folderach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sano w Niemczech NIE ISTNEJE

ZOSTAŁA POLSKA I JEJ SĄSIEDZI DŁUGO TO DZIADOSTWO NIE POCIĄGNIE MOŻE KTOŚ PUŚĆI TO SĘKOWO Z DYMEM

KU ZADOWOLENIU NAS WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
sano w Niemczech NIE ISTNEJE

ZOSTAŁA POLSKA I JEJ SĄSIEDZI DŁUGO TO DZIADOSTWO NIE POCIĄGNIE MOŻE KTOŚ PUŚĆI TO SĘKOWO Z DYMEM

KU ZADOWOLENIU NAS WSZYSTKICH

 

Mam propozycje dla gości Fermy Bydła w Poznaniu

Olać Sano i nie podchodzić do ich stoiska

Ciekawe co zrobią z tymi packami do much ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bojkot to lubię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bojkot to lubię

Ja też zbojkotuje na Arenie tą ich żółtą budę i cienki bajer ich guru Kujawiaka

W kur wili mnie ostatnio jak zajechali we dwóch / teraz jezdzą po dwóch bo jeden umi czytać i pisać a drugi prowadzić golfa/ i zaczeli krytykować to co robie w oborze / doje na dziś 25 z ogona/. Stwierdzili że bez ich wózka paszowego to nie ujade daleko no a na wszystkie problemy to tylko ich pasze. Nawet ch......j sie jeden z drugim nie pofatygowali do obory!!!!!

Mnie to nie obchodzi że musza objechać codziennie kilku rolników, jak przyjeżdżają głowę zawracać to niech nie krytykują mojej roboty i wiedzy albo niech obejrzą jak sytuacja wyglada.

Następnym razem to broną w plecy i widły w dupe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

bo macie wglowach troche nie pokolej sano jest najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to gówno nie to pasza nie to sano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w sano reklama kosztem paszy a brak doradców tylko sprzedawcy i to całe sano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Reklama czyni cuda

Kiedyś też byłem młody i naiwny - szkolenia, spotkania, wycieczki, czapeczki, wiaderka, bajerka.

No i pewnego dnia ujebalo sie - pojechały tuczniki do rzeźni i rozliczenie mogłem se w sraczu na gwozdziu powiesic

Dostałem po kieszeni za kiepską miesnośc i adieu Sano

Ale coby nie mówić to wiaderka fajne dawali

Do dziś mam kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Reklama czyni cuda

Kiedyś też byłem młody i naiwny - szkolenia, spotkania, wycieczki, czapeczki, wiaderka, bajerka.

No i pewnego dnia ujebalo sie - pojechały tuczniki do rzeźni i rozliczenie mogłem se w sraczu na gwozdziu powiesic

Dostałem po kieszeni za kiepską miesnośc i adieu Sano

Ale coby nie mówić to wiaderka fajne dawali

Do dziś mam kilka

 

 

sano to dziady zaburzanskie.przyjechal jeden i chcial budki do zimnego wychowu cielat mi sprzedawac.takie budki to niech se w chacie postawia i zone tam tzrymaja.styczniowa pisgawica zalatwila by cileta na amen to se moga tam we francji trzymac,a u nas jak przydyga mroz od ruska.to dajta spokoj.i na zywieni krow mlecznych sie znaja ja 100 chu...! slynny doktor kujawiak powiuedzial ze maks 150 gramow kwasnego weglanu na sztuke.czub jeden a krowe mi zre 11 paszy tresciwej i co z takim dziade zrobic.a i najlepsze jedna dawka dla wszystkich krow.powodzenia panowie.tak se zycie w izraelu tam maja 100% HF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no coż u mnie w oborze była cała świta sano i dowiedziałem się ciekawej rzeczy że po drożdzach diamond u jakiegoś chodowcy cielęta miały biegunkę co jak co po megi to bym się prędzej spodziewał i mówił to sam doktor Kujawiak ALE TAKICH IDIOTYZMÓW TO PO DORADCY PREZESA SANO TO BYM SIĘ NIE SPODZIEWAŁ JAK MYŚLI TAK SZEFOSTWO SANO TO STRACH MYŚLEĆ CO ICH "PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI" zero talentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki że się nie zalogowałem chyba nie żywisz sano aby skutecznie żywić TMRem trzeba niestety dzielić na grupy opisałem to ci poniżej nie jest to idealne ale narazie musi wystarczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomilyłem tematy chyba że admin sabotuję moje opinie na temat sano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
bojkot to lubię

 

Ja nie rusze tyłka z mojego staiska bojotując sano. Ale jak bedą dawać wiaderka to na momet podejde.

Blattin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[ MOŻE KTOŚ PUŚĆI TO SĘKOWO Z DYMEM

KU ZADOWOLENIU NAS WSZYSTKICH

 

Zgadzam się wreszcie byłaby szansa sprzedać kilka ton naszej produkcji, bo inaczej pujdziemu z torbami.

Blattin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...