Skocz do zawartości
Gość Karol

Chodowla królików, czy warto??

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zamierzam rozpocząć chodowlę królików na 100 matek, czy to się opłaca, czy warto w to inwestować? Nie spodziewam się dużych zysków ponieważ nie jest to główny dział moich zarobków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zamierzam rozpocząć chodowlę królików na 100 matek, czy to się opłaca, czy warto w to inwestować? Nie spodziewam się dużych zysków ponieważ nie jest to główny dział moich zarobków.
Czesc mam do Ciebie pytanie dlaczego chcesz chodowac kroliki i kto ci to polecil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponieważ mam wolny budynek, i mało ziemi tylo 3h, wiec nic innego się nie opłaca i nie ma warunków przedewszystkim, a szkoda zeby budynek i ziemia leżały bezczynnie. Więc pomyślełam o krolikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ponieważ mam wolny budynek, i mało ziemi tylo 3h, wiec nic innego się nie opłaca i nie ma warunków przedewszystkim, a szkoda zeby budynek i ziemia leżały bezczynnie. Więc pomyślełam o krolikach.
a masz zbyt na mieso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam zamiar zapisać się i oddawać do spółdzielini Królik podlaski za 5zł za kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prosiłbym o jakąś konkretną odpowiedz.

Królik zjada około 4 kg paszy pełnoporcjowej na kg przyrostu, dolicz koszt podwójnego szczepienia myxo + pomór nieco ponad 2 zł na sztukę i teraz policz ile zarobisz sprzedając króliczego brojlera w wadze około 3,5 kg ???? O kosztach założenia fermy i utrzymaniu stada podstawowego nie wspominam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oferuje karmidła zasypowe dla królików, Posiadam szeroka ofertę produktów. Karmidła przystosowane dla ras średnich oraz dla ras dużych dużych. Do każdego typu po 5 szerokości standardowych. (od 12 do 50cm)

 

Oferuje również poidła kropelkowe, klatki dla królików, wykotnice.

Zapraszam do złożenia zapytania, zdjecia przesyłam na e-mail'a

 

pwakna@interia.pl

505 210 911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej oddawać króliki w woj. podlaskim?? Mieszkam w Zambrowie chodzi mi o skup gdzies najbliżej. Jeśli nie znajde to oddam do Królika poslaskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pasza: 4 kg x 0,85zł (pasza z kok. - max do 3%pyłu !!!) = 3,4zł

Dobra klatka dla kotnej matki 1,5 tyś zł - 100szt. - 70 klatek= .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ty się znasz co kolwiek natym? nie przesadzaj z ceną klatki 1,5 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam rozpocząć chodowlę królików na 100 matek, czy to się opłaca, czy warto w to inwestować? Nie spodziewam się dużych zysków ponieważ nie jest to główny dział moich zarobków.

 

 

kiedys sie tym interesowalem moge ci dac namiar na goscia z czech

facet ma wszystko klatki(na 500 matek w systemie pusty pełny hybryda z krotoszyna krzykneła mi 60 tys euro a u gosc z czech powiedział 15 tys zł)

matki,oraz namiar na ferme krulicza z ktora mozna rozpoczac wspułprace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

królik podlaski jak mi wiadomo juz jest w likwidacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Karolu:

 

Nie przesadzam z klatkami/stanowiskiem dla kotnej matki z maluchami za 1,5 tyś zł ! Profesjonalne wyposarzenie, spełniające normy UE kosztuje. Chyba że posklejasz stare klatki od kolegi nioskarza to możesz się tak bawić. Tak ten biznes wygląda, no chyba że mówimy o zabawie. OK, 100 matek to zabawa, bo nawet szkoda kasy na inseminatora. Przy 1000 - 1500 matkach zaczyna się biznes. Ale faktycznie pytanie było o 100 matek - pewnie można od tego zaczynać.

 

Życzę sukcesów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karolu:

 

Nie przesadzam z klatkami/stanowiskiem dla kotnej matki z maluchami za 1,5 tyś zł ! Profesjonalne wyposarzenie, spełniające normy UE kosztuje. Chyba że posklejasz stare klatki od kolegi nioskarza to możesz się tak bawić. Tak ten biznes wygląda, no chyba że mówimy o zabawie. OK, 100 matek to zabawa, bo nawet szkoda kasy na inseminatora. Przy 1000 - 1500 matkach zaczyna się biznes. Ale faktycznie pytanie było o 100 matek - pewnie można od tego zaczynać.

 

Życzę sukcesów !

 

ja mysle ze od 500 matek zalezy od profilu no i rasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

warto hodować króliki jeśli się ma zbyt za granicą niemcy biorą nawet niewielkie ilości tylko białe,a cena... :D

klatki mam zwykłe drewniane,króliki szczepione i tylko 50 matek,mój atut to iż mieszkam przy granicy,

pozdrawiam królikarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klatki do intensywnej produkcji żywca króliczego -tanio sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie w woj. podlaskim skupują króliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...