Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:41 Wto 7 Kwi 2020

Cena brojlera
Idź do strony 1, 2, 3 ... 2308, 2309, 2310  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 23:29 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYMCZASEM za parę dni szczyt kwietniowego wysypu. Zejdziemy poniżej 2zł ? Oby nie, ale nie wykluczam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukaszok

PostWysłany: 21:14 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrałem dzisiaj po 2,4.🤣.Mam nadzieję że resztę oddam do majówki bo takie są perspektywy na dzień dzisiejszy. Usłyszałem że mam robić mniej treściwą paszę żeby za bardzo nie rosły. 😂😂😂.Odmówiłem pisklęta. Jak już oddam resztę, mam nadzieję że nie niżej niż po 2 zeta, otwieram budy i wietrzenie do odwołania bo z samego vatu nie wyżyję. 🤣🤣.Pozdrawiam.
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 21:09 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj mylisz się w mojej okolicy tylko ja zredukowałem o 30 % żałuję tylko że nie o 50%. Bo to bedzie jazda bez trzymanki. Belchatow nie bije, jedna mala ubijania też nie, jak algas przestanie to muszę sie zaopatrzyć w siekierke, skubarke mam z dawnych czasow, jakas chlodnia z allegro i tyle w temacie.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:43 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czemu ty się tak chłopie martwisz hodowcy już dawno olali wstawienia wstawiając na połowę ferm i czekają na rozwój sytuacji
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:50 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO JEST WSZYSTKO CH.U.J Bo nawet jak w jakimś momencie z jakiś powodów dojdzie do sytuacji braku towaru latem, to nikt nie podniesie ceny wysoko, BO się będzie bał, że mu UOKiK dowali 5mln kary za spekulanctwo i krojenie zubożałego w obliczu pandemii społeczeństwa !!!! Zdajecie sobie sprawę???
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:38 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

85000 testów 4 tyś z katarem czyli 5 % a 2,5 % z tego zgony połączone z chorobami towarzyszącymi które rozkłada Polską gospodarkę przecież to jest jak z jakiegoś filmu . No i 3 osoby na 1 mln umiera .kraje bardziej rozwinięte już sięga po rozum do głowy i po świętach mają od państwa zielone światło do otwierania wszystkiego powoli czechy Austria Słowenia szwajcaria wlochy hiszpania
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:29 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co się pienisz hodowcy będą mieć cel zeby odbudować po głowie. Miałeś ty kiedyś w życiu na jakiejs nauce chodzby zoologia zoonozy itp ..to byś coś zrozumiał gospodarki zaraz rusza te na południu najszybciej a w polsce troche pewnie przezedzi domy spokojnej starości
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 18:10 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="egg2PL"]
Żeldrob1 napisał:
filuś napisał:
!!

papierowe Państwo? a za Tuska z dykty i ....kamieni kupa to ich słowa
takiś mądry to stań na czele rządu dziś i wymyśl coś fantastycznego co zadowoli wszystkich a te nieroby jak ich nazywasz żrą twojego kurczaka na obiad
masakra ile jadu w tym narodzie Rolling Eyes Cool
PO odsunęliśmy od władzy bo mieli dużo za uszami , ale to co za uszami ma PiS przechodzi wszelkie pojęcie. Owszem Polacy mają w sobie ogrom jadu , ale kto jest producentem tegom jadu??? 5 lat rządów PiS i mamy taki syf, bezprawie i złodziejstwo jakiego nawet za czasów PRL-u nie pamiętam , a byłem już dorosłym człowiekiem. Te nieroby owszem żrą kurczaki bo coś muszą jeść, a drób jest tani. Te nieroby pierd..lą robotę bo tyle mają od państwa , że im się nie opłaci. 20-25 pln/godzinę to dla nich żadne wynagrodzenie np bo przecież są takimi fachowcami od machania łopatą ( na wykształcenie chociażby średnie nie było czasu ) , że co najmniej 10 euro oczekują bo tak im płacą w Danii, Niemczech , Francji czy Belgii! Pakiety socjalne ? Owszem jest za , ale NIE ROZDAWNICTWO celem politycznego prostytuowania społeczeństwa w imię głosów wyborczych. Jeżelim uważasz , że nie mam racji spójrz na Wenezuelę !!! Dawanie za darmo pieniędzy rodzi społeczną, gospodarczą i polityczną patologie , a to doprowadza do bankructwa państwa.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:09 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filut już się zwierzęta zarażają (tygrysy, ale świnie i gołębie też mogą) szykuj pampersa bo wpierd.ol do końca czerwca albo połowy lipca murowany skoro Szumowski i Morawiecki szacują szczyt u nas maj/czerwiec. Myślisz, że to się odbuduje z dnia na dzień??? To będą miesiące a nie dni. Jeśli chodzi o kury, bo gospodarka to lata
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:02 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.money.pl/gospodarka/szczepionka-na-koronawirusa-prezes-biomedu-dla-moneypl-to-bomba-immunologiczna-6496971861768321a.html
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 17:53 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliusz Cezar napisał:
Panie Żel drob wydaje mi sie ,jestem prawie pewien (po Twoich postach) ze Ty to taki hodowca nieudacznik jestes masz jeden kurniczek z pokrzywami w koło , dojazdami błotnymi i kryty papą samochód jepp cherokee z 97 roku. Nic w życiu się nie dorobiłeś, tylko na spotkaniach wiejskich nauczyli Cię troszkę prowadzić dialog.

Przestań już obrażać tutaj ludzi i filozofować bo Twoje niedowartościowanie wychodzi wszystkim bokiem. Najlepiej zamilcz.

Życzę wszystkim żeby jak najmniej bezboleśnie jak się tylko da przeżyli te ciężkie chwile . Po burzy zawsze przychodzi słoneczny dzień Smile
Rozumiem , że CI WSZYSCY to twoja osoba i......twoja osoba buhahahahahaha...... Kiedyś był faktycznie jeep , ale GRAND cherokee rocznik 2005 w roku ......2006 , a spotkania rzeczywiście były , ale .... na Wiejskiej buhahahaha...... trafiłeś jak kulą w płot. Postaraj się bardziej Januszku Very Happy Very Happy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:41 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem ani za pis ani za Peło ale widać jej teraz to peło chce wprowadzenia klęski żywiołowej zeby Polską nie wyrobił a się z wypłatą odszkodowań a później to już tylko Niemcy i Francja przejmie polaczki polaczki
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:25 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-na-swiecie-czesi-chca-zlagodzic-obostrzenia-powoli-ma-wracac-normalne-zycie-6497011099387521a
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:25 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem robimy reset o 15 lat.
Redukcja produkcji o 50-70% i czekanie co dalej. Wczasy pod gruszą dla każdego.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 12:49 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
Widać że masz małe doświadczenie w drobiarstwie Smile u Nas kataklizmy przychodzą grupowo jeden po drugim. Balcerowicz, Amerykanie, standardy Unijne, Brazylia, ptasia grypa i Ukraina, Covid etc.. A wszytko przeplatane Januszami budownictwa. Chmury się zbierają już od lat.

Juliusz Cezar napisał:
Panie Żel drob wydaje mi sie ,jestem prawie pewien (po Twoich postach) ze Ty to taki hodowca nieudacznik jestes masz jeden kurniczek z pokrzywami w koło , dojazdami błotnymi i kryty papą samochód jepp cherokee z 97 roku. Nic w życiu się nie dorobiłeś, tylko na spotkaniach wiejskich nauczyli Cię troszkę prowadzić dialog.

Przestań już obrażać tutaj ludzi i filozofować bo Twoje niedowartościowanie wychodzi wszystkim bokiem. Najlepiej zamilcz.

Życzę wszystkim żeby jak najmniej bezboleśnie jak się tylko da przeżyli te ciężkie chwile . Po burzy zawsze przychodzi słoneczny dzień Smile
.

S69 to najlepszy post od początku napisany przez kogokolwiek. ,!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Dodałby jeszcze pojawienie się gumboro zwalczanie salmonelli i najazd naganiaczy z mieszalni na budowanie setek tysięcy stanowisk do chowu drobiu.
Zmiana klimatu na tropikalny i wejście do branży hodowców którzy są w stanie zdalnie przez internet wyprodukować kg żywca za 3.2 Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 12:34 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać że masz małe doświadczenie w drobiarstwie :) u Nas kataklizmy przychodzą grupowo jeden po drugim. Balcerowicz, Amerykanie, standardy Unijne, Brazylia, ptasia grypa i Ukraina, Covid etc.. A wszytko przeplatane Januszami budownictwa. Chmury się zbierają już od lat.

Juliusz Cezar napisał:

Życzę wszystkim żeby jak najmniej bezboleśnie jak się tylko da przeżyli te ciężkie chwile . Po burzy zawsze przychodzi słoneczny dzień :)
Powrót do góry
Juliusz Cezar

PostWysłany: 12:06 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:51 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu cięciu nie chodzi o zachorowania a o śmiertelność bo zachorowania były są i będą dopóki Ameryka Johnson Johnson nie rozesle szczepionki .Wybory będą w terminie czesc korespondencja czesc urny do tego wszystkie krzywe katarow i starszych ludzi spadają a za tydz może być bardzo dobrze
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:45 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spodziewamy się, że szczyt zachorowań jest przed nami gdzieś w maju, czerwcu - powiedział szef rządu[b]
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:22 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają zacząć tatuowac polskie kurczaki kodem 5 90 i cena ma być
1 zł droższy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:20 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie wprowadzą to wybory musza być zgodnie z planem, bo żeby ich nie było trzeba zmieniac konstytucję, a na to nie zgadza się PO, więc zakładam, że wolą żeby był stan wyjątkowy i zapaść finansów , zeby potem powiedzieć widzicie jak narządził PiS, trzeba ich natychmiast odsunąć
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:15 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koleś w sklepie w kolejce mówił że jego znajomy jadł tylko konserwy rybne pod każdą postacią i teraz ma covida
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 11:09 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez zwykły katar ktory już ustępuje klęski nie wprowadza osle
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:01 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gowin dymisja !! Ciekawe czy upadnie rząd
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:59 Pon 6 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Relacje z sejmu widzieli? Szczyt na maj/czerwiec, czuć konieczność wprowadzenia stanu klęski żywiołowej na 3miesiące, więc jak odbije lipiec sierpień, to wywalą zapasy, a od października druga fala
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 2308, 2309, 2310  Następny
Strona 1 z 2310

Skocz do: