Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:19 Sob 24 Sie 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 431, 432, 433 ... 2192, 2193, 2194  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniek123

PostWysłany: 21:03 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łoj misio, misio, Ty to łumisz!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
teken

PostWysłany: 20:49 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto zdawal kury do Stasinskiego z Dabrowy gorniczej bo ponoc zbankrutowal Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
misio

PostWysłany: 19:32 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek chyba w zwisie Exclamation
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 18:59 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Re: . Odpowiedz z cytatem

czarodziej napisał:
słuchaj książę, biznesmanie z wolnego rynku, jestem na kontrakcie kilkanaście lat i jakoś mnie nikt nie sponsoruje ani nie finansuje.
Żeby być na kontrakcie, trzeba umiec hodować kurę, a Ty jesteś 10 lat do tyłu, dlatego jesteś na wolnym rynku. 7 tygodni, kura zdana, 1,8 zużycie paszy - rewelacja - chowaj tak dalej.

1.8? haha tak to się produkowało 15 lat temu...1.65/2.9 na 44 dzień...faktycznie jesteś fachowiec z kontraktacji Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maniek123

PostWysłany: 18:58 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam wcale pewności czy nasze mądrale rozróżniają obie Ameryki
z wypowiedzi arcyksięcia, sądzę że NIE
a te latynoskie tiry, mają tyle wspólnego z prawdą
co wczorajsze nocne obrady sejmu z demokracją
u nas jutro 3,10 netto
Very Happy
Powrót do góry
czarodziej

PostWysłany: 18:57 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

słuchaj książę, biznesmanie z wolnego rynku, jestem na kontrakcie kilkanaście lat i jakoś mnie nikt nie sponsoruje ani nie finansuje.
Żeby być na kontrakcie, trzeba umiec hodować kurę, a Ty jesteś 10 lat do tyłu, dlatego jesteś na wolnym rynku. 7 tygodni, kura zdana, 1,8 zużycie paszy - rewelacja - chowaj tak dalej.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 18:38 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A oni Cię pytają po ile sprzedajesz swój towar? Czy to zawsze Ty klękasz,bierzesz telefon i pytasz ile płacą?
Tak przy okazji - pod każdą większą hurtownią stoi TIR z filetem i ćwiartką z Ameryki Południowej.

niestety wielki brat zza oceanu zaczyna u nas wchodzić z towarem a ma być jeszcze gorzej...był blokowany 50% cłem, a te cło własnie się skończyło co widać w odbiciu cen i tak to wielka Polska pionier branży drobiarskiej upada na kolana jak sługa przed panem....biada tym co mają kredyty w bankach z kapitałem zachodnim, rozdrapią was jak kondor padlinę na pustyni...
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:23 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oni Cię pytają po ile sprzedajesz swój towar? Czy to zawsze Ty klękasz,bierzesz telefon i pytasz ile płacą?
Tak przy okazji - pod każdą większą hurtownią stoi TIR z filetem i ćwiartką z Ameryki Południowej.
Powrót do góry
placek

PostWysłany: 17:04 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ile obecnie płaci firma Adros??
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 17:01 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
medox napisał:
Jak ja widzę te ceny kontraktacyjne na poziomie kosztów produkcji i to przy założeniu super wyników ,bez kredytów i bez liczenia amortyzacji to mi się słabo robi
Jak oni Was wszystkich robią w wała ,to po prostu brak słów.....

Sorki. nie chciałem Cię obrażać ale Twoje posty mnie dołują. Ja pracuję na 2 halach i tylko na 2. Wielu hodowców pisze, że jeżeli się nie rozwijasz to się cofasz. Znaczy ja się cofam? Było dobrze a teraz zrobiła się kicha. Zbytnio się nie martwię gdyż moja praca, moja kasa, koszta bankowe, zusowskie mam gdzieś....ale robi się źle i to mnie wkurza. Kolega uruchomił na kredytach hale i przy 3,2 twierdzi, że oby nie było gorzej a puki co... Evil or Very Mad dopowiedz sobie sam. Widzę co się dzieje i Twoje ględzenie nic nie pomoże.

kolego jak pisałem ze cena 5 zł to nie jest jakies góry złote to dla was to jak by Pana Boga za nogi złałpalac

|Niskie ceny maja tez plus frajerów za psie pieniądze można przejąc ale Rynke jest tak rozlególowany ze lepiej kupic zakaldy w niemczech i wiedziec co to życie pzdr hodowców
ł
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:29 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co tam filuś? Na koniec tygodnia miało podrożeć o 40 gr Laughing Laughing A tu 2.80 mówią Laughing
Zrobiliście przez ostatnie 3 tygodnie taki nawis ,że zanim się to wysprzeda to będzie 10grudzień,a tam już zaczną wychodzić gromadnie na Święta,więc dooopa
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 15:08 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jak ja widzę te ceny kontraktacyjne na poziomie kosztów produkcji i to przy założeniu super wyników ,bez kredytów i bez liczenia amortyzacji to mi się słabo robi

Sorki. nie chciałem Cię obrażać ale Twoje posty mnie dołują. Ja pracuję na 2 halach i tylko na 2. Wielu hodowców pisze, że jeżeli się nie rozwijasz to się cofasz. Znaczy ja się cofam? Było dobrze a teraz zrobiła się kicha. Zbytnio się nie martwię gdyż moja praca, moja kasa, koszta bankowe, zusowskie mam gdzieś....ale robi się źle i to mnie wkurza. Kolega uruchomił na kredytach hale i przy 3,2 twierdzi, że oby nie było gorzej a puki co... Evil or Very Mad dopowiedz sobie sam. Widzę co się dzieje i Twoje ględzenie nic nie pomoże.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 13:47 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

nie od dziś wiadomo że najwięksi nieudacznicy tej branży są na kolanach na umowie....nie mają kasy na wkład cyklu produkcyjnego, rozliczani są po rzucie,
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:02 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Podlasin111

PostWysłany: 07:24 Czw 26 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karczew - kontrakt 3,30-3,35 / wolny rynek 3,00

Północ 2,90 - 3,00 i nie zapowiada się na lepiej...

Dużo kurczaka na rynku Sad Sad
Powrót do góry
zdzisio

PostWysłany: 22:54 Sro 25 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy ktoś ma orient jakie ceny ma Karczew Superdrob.
Powrót do góry
placek

PostWysłany: 20:26 Sro 25 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile teraz płaci firma Adros??
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 10:24 Sro 25 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupota sama się wyeliminuje, kwestia tylko czasu
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:48 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
Co za kojot spłodził takie coś? Albo po prostu on jest chory. Jakiż ten pomiot jest szczęśliwy gdy jest dupnięcie ceny. Napawa się tym. Ja uważam, że medox jakiś czas temu został bankrutem i zostało mu z drobiarstwa tylko pisać i wkurzać innych.

Wkurzacie mnie wy ( mówię o 90% głupoli w tej branży,nie o wszystkich) bo przez waszą głupotę coraz trudniej jest zarobić,a za chwilę w ogóle nie będzie dało się zarabiać
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 20:48 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ale latem jak się zrobi jeden rzut i coś tam zarobi ,to szybko dawać następne kurki,to może jeszcze raz zarobię ,jak szybko obsadzę i 4tys więcy na halę i 3zł za 6tygodni Laughing Laughing
I tak od 25lat Laughing Laughing

to moj znajomy tak robil miał 4 kurniki i 5 zrobił z silosu kasiory wpierdzulił az ludzie go nie poznawali bo zawsze budy gotowe kupował

ale ten ostani kurnik durno zrobił w połowie był bez posadzki wstawiał tam ptaki 2 -3 tygodniowe i do końca ale pojemność tej budy to kolo 50 tys

kurnik poza brakiem czesci posadzi był i jest super zrobiony dach 25cm wełny w beki włozony 2 razy folia parochronna sciany ocieplone

a ze nie wylał posadzki i nie miał ogrzewania w tym kurniku to tez jego sposób bo miał 2 studnie głębinowe na 50m każda wiec wody gruntowe były ale na 10 m

ale madox jak Ciebie czytam to jak bym jego słuchał on identyko sprawe przestawiał

a z praca sie nie liczył miał ukainców co alkohol handlowali wiec szybko sie integrowali z ludzmi i pracowali duzo poniżej najniższej krajowej
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 19:01 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo kazdo rubo mo wypczone poczucie humoru
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 16:25 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za kojot spłodził takie coś? Albo po prostu on jest chory. Jakiż ten pomiot jest szczęśliwy gdy jest dupnięcie ceny. Napawa się tym. Ja uważam, że medox jakiś czas temu został bankrutem i zostało mu z drobiarstwa tylko pisać i wkurzać innych.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:13 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale latem jak się zrobi jeden rzut i coś tam zarobi ,to szybko dawać następne kurki,to może jeszcze raz zarobię ,jak szybko obsadzę i 4tys więcy na halę i 3zł za 6tygodni Laughing Laughing
I tak od 25lat Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:32 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak wy to mówicie,wszystko to ubiją,zawsze ubijali to ubiją Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:29 Wto 24 Lis 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem chłopcy ,że wam kurek nie chcą wziąść i myślicie,że jak inni się wstrzymają to wezmą od was,do tego może ciut drożej.Wątpie jednak by pisanie na forum pomogło,tym bardziej ,że jak mówiłem ciężko będzie im się wstrzymać ,bo kurki mają po 3,5kg.Siadł eksport ,bo europa też pełna kur.Myślę ,że potrwa to dłużej i tydzień czy półtora z małą ilością żywca nic nie zmieni w ogólnym obrazie
Tradycyjna jesień i tyle.A za niedługo tradycyjne Święta z miliardami kurek Laughing I tyle
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 431, 432, 433 ... 2192, 2193, 2194  Następny
Strona 432 z 2194

Skocz do: