Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:09 Pią 17 Wrz 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 674, 675, 676 ... 2662, 2663, 2664  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojtek63

PostWysłany: 19:46 Sro 19 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu taka cisza?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 11:19 Wto 18 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetlnie Evil or Very Mad bo teraz ja zaczynam rozdawać Evil or Very Mad
Powrót do góry
real

PostWysłany: 10:03 Wto 18 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,20 Sad
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 09:44 Wto 18 Kwi 2017    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Dziś na śląsku płacili Kobo 3,15,Twisty 3,10 ,Hybro 3,10,Koko 3,15,brado2 3,15.Pozdrawiam
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:14 Wto 18 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są ceny za żywca po Świętach ?
Powrót do góry
Miron6592

PostWysłany: 16:12 Sob 15 Kwi 2017    Temat postu: 5000 zł nagrody Odpowiedz z cytatem

Wesołych świąt wielkanocnych

https://12mieczy.pl/

https://youtu.be/U2e5Fn2BTAM
Smile
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:59 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, tylko nikt, ani oni , ani wszystkie inne ubojnie, ani też hurtownie nie będą trzymać w taki długi weekend towaru , tylko będą się chciały wysprzedać, hodowcy też przed długim weekendem będą chcieli poprzebierać i te dwa czynniki jak się spotkają, to zobaczysz, jak zanurkuje w dół cena.
A teraz po Świętach, jak zrobi się trochę ruchu i będzie nadzieja na wzrost ceny, to wszyscy przytrzymają kury (oczywiście nie wszystkie, to jasne) na tydzień ten właśnie przed majówką i zobaczysz jaki zrobi się tam kocioł.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 17:07 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox co za bzdury piszesz !!!
Wielcy ,np Cedrob jadą z hodowlą na maxa non stop i ciągle mają pełno kurczaka Crying or Very sad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:42 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę o zakład , że jak się okaże , że mam rację i po Świętach trochę podrożeje na parę dni, to wszyscy przytrzymają kurę na kolejny tydzień (ten przed majówką) na 3.5kg i w nadziei pińć złoty, a tam już zacznie się masę kur i do tego ,jak mówiłem, każdy, w tym wielcy, będą chcieli wypchnąć towar na 0 przed tak długim weekendem i jak się to spotka ze sobą, to się jak zawsze okaże, że nikt tych przytrzymanych kur nie chce i będą je na wyścigi oddawać codziennie 20gr taniej , żeby też zdążyć to sprzedać przed weekendem , bo jak to trzymać kolejny tydzień , jak już będzie miało 3.50kg :lol: I tak właśnie zacznie się 2.60netto które potrwa cały maj
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:33 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idę o zakład, że jak się okaże , że po
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:19 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni po Świętach może lekko zassać i coś drgnie, ze 20gr może.
ALE zaraz potem - zobaczycie co się stanie przed długim weekendem.Weekend jest bardzo długi , a kur na ten weekend już zaczyna się masa. KAŻDY, w tym wielcy typu Cedrob, będą chcieli się wyczyścić przed tak długim weekendem z towaru.Cena walnie przed weekendem bardzo mocno w dół.Na bank.Wypada dużo dni ubojowych , a od początku maja do niemal końca maja kur, jak wszyscy wiemy, jest mega dużo.
Zalecam więc wykorzystać tydzień po Świętach i sprzedawać co tylko jest, bo to będzie dosłownie kila dni ssania i ewentualnego wzrostu
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 12:50 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

numer jeden, zawsze i wszędzie

https://www.youtube.com/watch?v=BT59rohv6jw
Powrót do góry
kurczak666

PostWysłany: 11:54 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

śląsk na poniedziałek ceny Koko 3,15,Twisty 3,15,kobo 3,15,hybro 3,10-3.15
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:32 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w maju to będzie pogrom, bo wszyscy którzy mieli przerwę+wszystkie kury ze stref obsadzili tak, żeby wyjść ze sprzedażą na maja (bo bydom komunie i grille, bydzie ruch :lol: ) ale co do czerwca , to w czerwcu już powinno być lepiej.Szału nie będzie , bo tego jest już i tak ze 25% za dużo, ale powinno odbić w czerwcu
Potem lipiec dramat , bo lipiec będzie konsekwencją maja, potem trochę odbicia w sierpniu i jesień i tyle waszego efektu skali
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 08:32 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowa mnie rozbolała jak dzisiaj dzwoniłem do swoich ubojni i usłyszałem ze na maj i czerwiec, tak czerwiec rownież! Jest góra mięsa do ubicia a przecież w maju odpadnie pare dni uboju:/ czyli kury będą nachodzić na siebie :/
Powrót do góry
lukaszok

PostWysłany: 08:27 Pią 14 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LUXUS napisał:
Łódzki Kogut napisał:
uwaga na ubojnie reydrob & farmio........ to banda oszustów którzy patrza jak producenta wykiwac i robią to na kazdym kroku....... własnie z kolegą tak postąpili ....... a wiec uwaga na współprace z nimi!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich.
@ Łódzki Kogut a co z tym Reydrobem nie tak?

Witam. Z Reydrobem jest tak: Kiedyś było pięknie wręcz doskonale, ładowałem do nich wszystko. Póżniej problemy z płatnościami , aż wreszcie wydymali mnie ( i nie tylko mnie) na grubą kasę. Na szczęście cały bałagan kupiło FARMIO i w ratach ale odzyskałem pieniądzę. Nawet znów zacząłem im ładować dwa auta kur, bo Farmio twierdziło, że będzie ELDORADO. Płatności 14 dni. Taka rozmowa odbyła się dwa lata temu. Nigdy nie było takiej płatności. WRęcz w grudniu zeszłego roku znów zrobiło się 55 dni i znów uciekłem od nich. Zresztą z hodowców których znam tylko dwóch jeszcze tam zostało i coś mi się wydaje ,że nie długo. Tyle powiem o Lipcach.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:42 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maniek puś coś tylko nie kudłatego Exclamation yogi ile nas Exclamation będziesz wykorzystywał Question dej te 3.4 na umowe a nie bratu obniżyłeś na 3.3 netto.(słowo zostało usunięte) Evil or Very Mad
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:33 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="medox"]Chyba nikt przy zdrowych zmysłach, kto zajmuje się biznesem, nie wchodzi na forum które czytają ubojnie i paszarnie,wylęgarnie itp i nie chwali się jak tanio jest w stanie produkować swój towar, więc nie dajcie się podpuszczać jakimś ubojnią lub paszarnią, które chcą wysondować jak bardzo można Was jeszcze upodlić.
To , że nie da się produkować za 3zł jest oczywiste.są tacy to nie żart i są gu.wna wart wskazówka waha się mniej niż zero.
Powrót do góry
LUXUS

PostWysłany: 18:47 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łódzki Kogut napisał:
uwaga na ubojnie reydrob & farmio........ to banda oszustów którzy patrza jak producenta wykiwac i robią to na kazdym kroku....... własnie z kolegą tak postąpili ....... a wiec uwaga na współprace z nimi!!!!!!!!!!!!

Witam wszystkich.
@ Łódzki Kogut a co z tym Reydrobem nie tak?
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 14:59 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panczita napisał:
wiecie co, gdzieś Was wszystkich mam, naprawdę. Skoro nie zarabiacie, to po co hodujecie?? denerwujące jest Wasze wieczne żalenie się, że dokładacie, a mimo to dalej wstawiacie!!!?? ja dziś sprzedałąm po 3,20, zobaczymy po ile reszta pójdzie. Nie jestem żadną paszarnią, ani wylęgarnią, ani ubojnią. Imondo naucz się czytać, nie napisałam, że zarabiam przy 2,8 , tylko , że wtedy pewnie bym dołożyła. Nie chce tu nikogo skłócać, każdy itak robi po swojemu. Pozdrawiam.

Pokarz mi gdzie napisałem, że Ty zarabiasz przy 2.8.
Więcej już nie mam ochoty z Tobą konwersować
Powrót do góry
panczita

PostWysłany: 13:54 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co, gdzieś Was wszystkich mam, naprawdę. Skoro nie zarabiacie, to po co hodujecie?? denerwujące jest Wasze wieczne żalenie się, że dokładacie, a mimo to dalej wstawiacie!!!?? ja dziś sprzedałąm po 3,20, zobaczymy po ile reszta pójdzie. Nie jestem żadną paszarnią, ani wylęgarnią, ani ubojnią. Imondo naucz się czytać, nie napisałam, że zarabiam przy 2,8 , tylko , że wtedy pewnie bym dołożyła. Nie chce tu nikogo skłócać, każdy itak robi po swojemu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 13:44 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panczita ostatnie wyniki 1,62 / 2,79 [ uważam,że bardzo dobry wynik ] 1,62 /2,63 i dla przykładu z przed dwóch lat 1,78 /2,43 z powodu fatalnego pisklaka który cały rzut chorował [ w kurniku obok w tym samym czasie 1,67 / 2,73
Zauważyłem ,że lepsze wyniki są jak jest kryzys cenowy ,a gorsze w okresie letnim i to regularnie. Dodam,że miałem sporo kiepskich rzutów na przestrzeni lat i to nie z mojej winy co nie znaczy,że mam się za dobrego hodowcę ale staram się......
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 13:36 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://modernhatch.eu/pl/kalkulator/?typ_dzialalnosci=vatowiec&b2=1.65&b3=2.60&b4=50000&b5=700&b7=1450&b8=1420&b9=1421&b10=1370&b11=1.25&b13=2000&b14=1500&b15=0&b16=2000&b17=1000&b18=1000&b19=0&b20=0&b21=0&b22=0&b24=0&akcja=oblicz
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:32 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nikt przy zdrowych zmysłach, kto zajmuje się biznesem, nie wchodzi na forum które czytają ubojnie i paszarnie,wylęgarnie itp i nie chwali się jak tanio jest w stanie produkować swój towar, więc nie dajcie się podpuszczać jakimś ubojnią lub paszarnią, które chcą wysondować jak bardzo można Was jeszcze upodlić.
To , że nie da się produkować za 3zł jest oczywiste.Nikt nie liczy amortyzacji budynku i sprzętu, nikt nie liczy kosztów samochodu i maszyn rolniczych,paliwa,wyjazdów, jedzenia na wyjedzie i masy innych rzeczy, co jest debilizmem ekonomicznym, bo to i tak prędzej czy pózniej wyjdzie.Nikt nie mówi , że zatrudnia ludzi do łapanki na lewo (czy tak robi np paszarnia?Czy ktoś się zastanawia co będzie, jak taki łapacz dostanie np zawału albo udaru w trakcie łapanki i wykituje?)
Gdyby policzył wszystko jak należy to 3.50 nie wystarczy !!!!! Ci którzy liczą koszt jednego cyklu bez stu rzeczy które zaliczają się do kosztu i twierdzą , że wyjdą na zero przy 3czy 3,10 netto odpadną pierwsi.Choć i tak już ich biznes to walące się budy w błocie i pokrzywach po pas, bo nie ma ani na remont, ani na to , żeby to jakoś wyglądało
Jest też ostatnia grupa, która zbudowała kurniki za gotówkę i nie traci przy 3 czy 3.10netto - TO LUDZIE , KTÓRZY PRODUKUJĄ OD LAT WŁASNĄ PASZĘ NA MĄCZCE.A więc przestępcy.A jest ich uwierzcie masę.Tyle
Powrót do góry
Łódzki Kogut

PostWysłany: 12:55 Czw 13 Kwi 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 674, 675, 676 ... 2662, 2663, 2664  Następny
Strona 675 z 2664

Skocz do: