Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:15 Nie 6 Gru 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 676, 677, 678 ... 2501, 2502, 2503  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żeldrob

PostWysłany: 20:57 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szu , sru (słowo zostało usuniete) idź do lekarza (słowo zostało usuniete) Evil or Very Mad szkoda słów na takiego (słowo zostało usuniete) ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rufus

PostWysłany: 16:38 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

addam napisał:
kaszubek napisał:
Filuś co Ty (słowo zostało usunięte),że majowe Komunie nie mają wpływu na cenę ! Przez czały maj w sobotę i niedzielę knajpy organizują przyjęcia , zbiega się to z początkiem sezonu grilowego ,a do tego mamy długi weekend z Bożym Ciałem Laughing
Zbyt będzie murowany chyba ,że Obama szybciej wdroży Umowę o wolnym handlu i nas zasypią kurczkiem Crying or Very sad
A swoją drogą już wkrótce będzie się działo i cała branża będzie " fruwała " ! Będzie płacz i zgrzytanie zębów ,a namiastkę już mamy w mojej okolicy po tym jak zamknęła się mała ubojnia i podobno znikło 20 mln. Rozdzwoniły się telefony bo przecież wiele osób nie odda róznym firmom kasy Crying or Very sad Po nowym roku coś takiego będzie się działo na wielką skalę i zaczną się bankructwa hodowców ,wytwórni pasz i ubojni !

Trochę przesadziłeś z tymi 20 milionami bo to dobrze ponad 400 zestawów. Chyba że B. nie płacił od roku a hodowcy dalej jemu odstawiali.

kasy jest dużo więcej ,wczoraj był nalot w urzędzie skarbowym w kartuzach , na razie pewna wstepna informacja to taka że od 3 lat okradano spółkę - mówimy raczej o 50 milionach .Zobaczymy jak zareaguje ZIobro ,lubi takie tematy
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:14 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Panie Ziobro! Łapy poucinać i psom rzucić.

apropo spotkanie u Ziobry jest dzisiaj
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:13 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: forum o tej sytuacji Odpowiedz z cytatem

tutaj można komentować i dowiedzieć się więcej o sprawie:

http://kartuzy.info/wiadomosc,26204,Zukowo-Upadla-ubojnia-Hodowcy-drobiu-oszukani-na-20-mln-zl.html
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 13:44 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Ziobro! Łapy poucinać i psom rzucić.
Powrót do góry
skora540

PostWysłany: 12:41 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwać głowy i nasikać do szyi takim złodziejom
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 11:48 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sprzedał ale Grzegorz Bastian namówił mnie i sprzedałem mu w piątek ,szkoda że kasy nie otrzymam .Jak to powiedział ich przedstawiciel do nas wszystkich hodowców w poniedziałek "żadnej złotówki nie dostaniecie"
nawet nie wiem ile powinienem dostać bo kontaktu z nimi nie ma.
link do info z gazet o tej sprawie :

http://kartuzy.info/wiadomosc,26204,Zukowo-Upadla-ubojnia-Hodowcy-drobiu-oszukani-na-20-mln-zl.html
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 09:32 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzedaje ktoś dzisiaj Question
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 09:31 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
kaszubek napisał:
Filuś co Ty (słowo zostało usunięte) ,że majowe Komunie nie mają wpływu na cenę ! Przez czały maj w sobotę i niedzielę knajpy organizują przyjęcia , zbiega się to z początkiem sezonu grilowego ,a do tego mamy długi weekend z Bożym Ciałem Laughing
Zbyt będzie murowany chyba ,że Obama szybciej wdroży Umowę o wolnym handlu i nas zasypią kurczkiem Crying or Very sad
A swoją drogą już wkrótce będzie się działo i cała branża będzie " fruwała " ! Będzie płacz i zgrzytanie zębów ,a namiastkę już mamy w mojej okolicy po tym jak zamknęła się mała ubojnia i podobno znikło 20 mln. Rozdzwoniły się telefony bo przecież wiele osób nie odda róznym firmom kasy Crying or Very sad Po nowym roku coś takiego będzie się działo na wielką skalę i zaczną się bankructwa hodowców ,wytwórni pasz i ubojni !
i do tego wszystkiego trzeba dodać jeszcze rolników uprawowych bo zaleja nas pszenica i kukurydza amerykańska po raz, a po dwa zmniejszy się produkcja pasz relatywnie do zmniejszenia produkcji drobiu w polsce, co wpłynie na znaczne zmniejszenie zapotrzebowanie na zboża co wpłynie na znaczne przeceny surocwa...bo nie okłamujemy się, to drobiarze utrzymują w tej chwili zarówno wytwórnie pasz jak i całe polskie rolnictwo...sam jestem rolnikiem ale jak widze na podwórkach te pokazówki, te piękne zielone i niebieskie ciągniki pobrane na kredyt, a po co było kupować nowe johd deera za 300 tyś jak można było nowego, wcale nie gorszego pod względem jakości i wykonania np ursusa z niezawodnym silnikiem perkinsa za 180 tyś. bo sam takiego mam i wiem że robi taką samą robote jak te wszystkie przereklamowane klamoty...i teraz pytanie czy żałować tych wszystkich biznesmenów którzy z chłopa z prowincji chcieli z siebie zrobić arystokrate dosłownie w dwa, trzy sezony zbożowe hmmm...z hodowcami nie inaczej, piękne obiekty, otoczone kutym ogrodzeniem itd itd po co to? ale teraz te wszystkie chłopki co tak krzyczeli że hodowca to musi mieć ludzi do roboty, sekretarke i kostke koło fermy niestety niedługo będą się żegnać z interesem...dawno już tutaj nie pisałem, nie żałuje tego, a nie pisałem np dlatego bo zamiast czytać te wypociny wolałem stworzyć sobie elektroniczy podpis i co jakiś czas wysłać pismo do ministerstwa, a pismo z podpisem elektronicznym traktują jako pismo oficjalne i na każde odpisują, ale co z tego jak jeden głupi leon napisze coś do ministerstwa a oni mu odpiszą że branża drobiarska jest bardzo prężna, a w ogóle to nie podejmują żadnych działań bo przecież nikt się nie skarży...ja teraz podjąłem temat uboju gospodarczego, bo wydaje mi się że dla niedużych gospodarstw bo byłoby jakieś wyjście z sytuacji, każdy dobrze wie że przed kurnikiem wystarczy skubarke włączyć i się nie można odgonić, a gdybyśmy to mogli robić legalnie, napewno by dawało to nie małe zyski, bo każdy dobrze wie że lepiej kupić kurczaka na małej fermie niż w lidlu na promocji...a pszczelarz sprzedaje swoje wyroby to dlaczego drobiarz nie może...wiadomo to bybyła konkurencja dla sieciówek, ale stańmy na wysokości zadania, w dobie wielkiego zagrożenia z usa i może raz się zjednoczmy...

to jest GENIUSZ ZELDROBA&KSIECIA WALI NA GŁOWĘ Faktycznie drobiarze dobry klijent paszarni ale paszarnie to nie jest czołowy gracz na rynku pszenicy i kukurydzy

prokurujecie 2 mln to mięsa niech bede po 2,5 kg na 1 kg miesa potrzebnej pasz to razem 5mln ton a Polska produkuje okolo 28 do 30mln ton?

Czy raczej 10mln szt swin nie zjadło by wiecej paszy ?
Powrót do góry
magister

PostWysłany: 08:10 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak płacą dziś kaszuby ?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:15 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I już telefony u hodowców wyłączone i trzymają kurę 3kg po weekendzie ,a po weekendzie kur zyliard i cena 1zł w dół buuuuuuuuuuuuuhahahaaaaa idioci

P.S Może dobry pomysł Leona dla małych gospodarstw z jednym małym kurnikiem
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 18:40 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Filuś co Ty (słowo zostało usunięte) ,że majowe Komunie nie mają wpływu na cenę ! Przez czały maj w sobotę i niedzielę knajpy organizują przyjęcia , zbiega się to z początkiem sezonu grilowego ,a do tego mamy długi weekend z Bożym Ciałem Laughing
i do tego wszystkiego trzeba dodać jeszcze rolników uprawowych bo zaleja nas pszenica i kukurydza amerykańska po raz, a po dwa zmniejszy się produkcja pasz relatywnie do zmniejszenia produkcji drobiu w polsce, co wpłynie na znaczne zmniejszenie zapotrzebowanie na zboża co wpłynie na znaczne przeceny surocwa...bo nie okłamujemy się, to drobiarze utrzymują w tej chwili zarówno wytwórnie pasz jak i całe polskie rolnictwo...sam jestem rolnikiem ale jak widze na podwórkach te pokazówki, te piękne zielone i niebieskie ciągniki pobrane na kredyt, a po co było kupować nowe johd deera za 300 tyś jak można było nowego, wcale nie gorszego pod względem jakości i wykonania np ursusa z niezawodnym silnikiem perkinsa za 180 tyś. bo sam takiego mam i wiem że robi taką samą robote jak te wszystkie przereklamowane klamoty...i teraz pytanie czy żałować tych wszystkich biznesmenów którzy z chłopa z prowincji chcieli z siebie zrobić arystokrate dosłownie w dwa, trzy sezony zbożowe hmmm...z hodowcami nie inaczej, piękne obiekty, otoczone kutym ogrodzeniem itd itd po co to? ale teraz te wszystkie chłopki co tak krzyczeli że hodowca to musi mieć ludzi do roboty, sekretarke i kostke koło fermy niestety niedługo będą się żegnać z interesem...dawno już tutaj nie pisałem, nie żałuje tego, a nie pisałem np dlatego bo zamiast czytać te wypociny wolałem stworzyć sobie elektroniczy podpis i co jakiś czas wysłać pismo do ministerstwa, a pismo z podpisem elektronicznym traktują jako pismo oficjalne i na każde odpisują, ale co z tego jak jeden głupi leon napisze coś do ministerstwa a oni mu odpiszą że branża drobiarska jest bardzo prężna, a w ogóle to nie podejmują żadnych działań bo przecież nikt się nie skarży...ja teraz podjąłem temat uboju gospodarczego, bo wydaje mi się że dla niedużych gospodarstw bo byłoby jakieś wyjście z sytuacji, każdy dobrze wie że przed kurnikiem wystarczy skubarke włączyć i się nie można odgonić, a gdybyśmy to mogli robić legalnie, napewno by dawało to nie małe zyski, bo każdy dobrze wie że lepiej kupić kurczaka na małej fermie niż w lidlu na promocji...a pszczelarz sprzedaje swoje wyroby to dlaczego drobiarz nie może...wiadomo to bybyła konkurencja dla sieciówek, ale stańmy na wysokości zadania, w dobie wielkiego zagrożenia z usa i może raz się zjednoczmy...
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 15:29 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: bastian Odpowiedz z cytatem

dla wydymanych klientów Ubojni Bastian info na stronie głównej tego forum "drobiarstwo" pt Bastain (od słowa Baster)
Powrót do góry
LUSZYN

PostWysłany: 08:33 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,7 łódzkie
Powrót do góry
magister

PostWysłany: 07:17 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jaka cena na Kaszubach ?
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 07:16 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem , tak ludzie mówią .....
Niemniej sporo kasy znikło !
Powrót do góry
addam

PostWysłany: 07:13 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Filuś co Ty (słowo zostało usunięte),że majowe Komunie nie mają wpływu na cenę ! Przez czały maj w sobotę i niedzielę knajpy organizują przyjęcia , zbiega się to z początkiem sezonu grilowego ,a do tego mamy długi weekend z Bożym Ciałem Laughing

Trochę przesadziłeś z tymi 20 milionami bo to dobrze ponad 400 zestawów. Chyba że B. nie płacił od roku a hodowcy dalej jemu odstawiali.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 06:02 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 05:04 Sro 27 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za 5 to mi się nie opłaca robić ....... Laughing
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 22:39 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek napisał:
Po 15-tym będą jeszcze Komunie i Boże Ciało także do końca maja w/g mnie jakoś będzie Laughing

to prawda a w Niemczech komunie sa w czerwcu Cool myślisz ze do 5 zł dobije cena ?
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 22:33 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thatcher napisał:
Ja nie twierdze ze zarabiam krocie, jak laskawie byles napisac. Nie twierdze ze robienie paszy jest remedium na problemy niskich cen zywca. Ja mówie tylko ze mozna pare groszy w taki sposob zaoszczedzic. Kazdy ma kalkulator w domu, kazdy wie jakie ma zuzycia ile paszy mu idzie po ile jest zboze soja premiksy. Mozna sobie obliczyc i sie pobawic bo moim zdaniem gra jest warta swieczki.

Jezeli Ty mi twierdzisz ze ktos robi wyniki 1,45 6 rzutów pod rząd, to ja twierdze że nie ma sensu z Toba dyskutować i koncze raz na zawsze jakakolwiek dyskusje z Tobą. Forum duzo traci przez takich jak Ty.

a ja Ci powiem nie lepiej zajać sie mieszaniem pasz dla Ficusia niz na niego narzekać?

Ja dzis byłem w Polo marceie piers z kurczaka droga 9 zł ale cwiartka po 3,70

kupiłem 2 szt jutro bedę jadł Very Happy
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 21:47 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie twierdze ze zarabiam krocie, jak laskawie byles napisac. Nie twierdze ze robienie paszy jest remedium na problemy niskich cen zywca. Ja mówie tylko ze mozna pare groszy w taki sposob zaoszczedzic. Kazdy ma kalkulator w domu, kazdy wie jakie ma zuzycia ile paszy mu idzie po ile jest zboze soja premiksy. Mozna sobie obliczyc i sie pobawic bo moim zdaniem gra jest warta swieczki.

Jezeli Ty mi twierdzisz ze ktos robi wyniki 1,45 6 rzutów pod rząd, to ja twierdze że nie ma sensu z Toba dyskutować i koncze raz na zawsze jakakolwiek dyskusje z Tobą. Forum duzo traci przez takich jak Ty.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:09 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie mam a i tak sobie zyje nie myslac jak wy czy o 11 bedzie spadac czy ros
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 18:13 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
fajny wynik krec dalej i mów ze zarabiasz krocie na mieszaniu i chodzeniu w tym pyle inni nie robiac nic maja to samo wy wyjrzyjcie poza wlasne podwórko ludzie jest 2016 r a wy zyjecie dalej w prl

Sa pracownicy do chodzenia w pyle. Oprocz tego prawie 100 ha sie obsiewa - jest gdzie budowac. Nie robie tego a zamiast tego wlasnie bawie sie w robienie paszy.

Przed chwilą wylazło z ciebie filuś ze nie masz o niczym pojecia.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:04 Wto 26 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny wynik krec dalej i mów ze zarabiasz krocie na mieszaniu i chodzeniu w tym pyle inni nie robiac nic maja to samo wy wyjrzyjcie poza wlasne podwórko ludzie jest 2016 r a wy zyjecie dalej w prl
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 676, 677, 678 ... 2501, 2502, 2503  Następny
Strona 677 z 2503

Skocz do: