Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:41 Wto 19 Lis 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 2218, 2219, 2220  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 12:12 Sob 16 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Filut, pomyśl czasem co piszesz, wyjdą 31stycznia i będą wychodzic 5lat? Chłopie. Oczywiście, ze cały proces potrwa w ch czasu, ALE 31stycznia staną sie państwem trzecim
nic tu chłopie nie wnosisz . dalej twierdzę że ty samotny i stary .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s69
Moderator

PostWysłany: 10:44 Sob 16 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że bezwizowy ruch wam się przyda. Jak kiedyś pojedziecie na wycieczkę do USA to przekonacie się zapewne jak "smakuje" mięso made in USA. Ja do dzisiaj pamiętam a byłem już dawno temu. Tym nie da się zastąpić europejskiego kurczaka w UK. Ktoś, kto pojadł normalnego mięsa tego do ust nie weźmie.

Naszym problemem jest Ukraina z pseudo europejskim kurczakiem. Oni wszędzie go reklamują jako EUropejski. A afryka czy araby łykają to jak był z Unii Europejskiej.

PS. mam wizę na 10 lat. :).
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 08:35 Sob 16 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filut, pomyśl czasem co piszesz, wyjdą 31stycznia i będą wychodzic 5lat? Chłopie. Oczywiście, ze cały proces potrwa w ch czasu, ALE 31stycznia staną sie państwem trzecim
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 06:15 Sob 16 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co będą jeść na wyspach chlorowanego z USA przecież narodowości jakie tam mieszkają b, xd uzo pośredniczą w sprowadzaniu właśnie żywności z Polski opanuj się bo proces wyjścia będzie trwał z5-15 lat .po co ty o tym piszech ty chory psychicznie czy co co
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 23:44 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Przecież mówie, żeby włożyc pampersa i zapiąć pasy, bo końcem stycznia, jak będą wychodzić, będzie jazda jakiej jeszcze nikt nigdy nie widział

To jedno a drugie, wiesz ilu hodowców czyta to forum ? znikoma ilość, naprawdę znikoma, więc się za bardzo nie podniecaj ty nasz forumowy wieszczu ..
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 23:39 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Przecież mówie, żeby włożyc pampersa i zapiąć pasy, bo końcem stycznia, jak będą wychodzić, będzie jazda jakiej jeszcze nikt nigdy nie widział

Sam sobie włóż i potem go zjedz ... krachhhh !!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:26 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:36 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/brexit-polska-w-gronie-panstw-najbardziej-dotknietych-potencjalnym-odejsciem-wielkiej-brytanii-z-ue,979538.html

Według PIE brexit ma szczególne znaczenie dla polskiego sektora rolno-spożywczego. Zauważono, że eksport tego sektora stanowi około 20 proc. całkowitego eksportu Polski do Wielkiej Brytanii.
"Niższe obroty handlowe spowodowane brexitem z umową mogą obniżyć wartość dodaną w tym sektorze o około 0,3 mld zł oraz skutkować obniżeniem liczby miejsc pracy o prawie 5 tys. Liczby te wyniosą odpowiednio 0,5 mld zł i ponad 8 tys. miejsc pracy w scenariuszu brexitu bez umowy" - informuje PIE.
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 21:36 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Medox odbierze to odbierze. Nikt jakoś się nie przejmuje poza grupka sfrustrowanych hodowców.
Kurniki się budują wylęgarnie się budują ubojnie się budują mieszalnie się budują firmy handlujące drobiem z Polski się budują kontrakty się podpisują wiec „o so chozi....???” Czy był ktoś u Ciebie w innym celu niż sprzedaż piskląt paszy gazu sprzętu? Chcesz położyć swoim czarnowidztwem tyle świetnie funkcjonujących biznesów. Piskle się wstawi pasze przywiozą komputer kury wyhoduje Ukrainiec dopilnuje kasa za 6 tygodni pewna High life Panie !!!

Dokładnie... dla hodowcy micha ryżu i niech pracuje...
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:21 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox odbierze to odbierze. Nikt jakoś się nie przejmuje poza grupka sfrustrowanych hodowców.
Kurniki się budują wylęgarnie się budują ubojnie się budują mieszalnie się budują firmy handlujące drobiem z Polski się budują kontrakty się podpisują wiec „o so chozi....???” Czy był ktoś u Ciebie w innym celu niż sprzedaż piskląt paszy gazu sprzętu? Chcesz położyć swoim czarnowidztwem tyle świetnie funkcjonujących biznesów. Piskle się wstawi pasze przywiozą komputer kury wyhoduje Ukrainiec dopilnuje kasa za 6 tygodni pewna High life Panie !!!
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 20:54 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goliathus napisał:
Kurnikśląskie1 napisał:
3,15-3,2

faktycznie moja pomyłka a powiem szczerze ze miałem 99% pewności ze cenka się utrzyma i ruszy lekko w góre przyznaje się do porażki nie ciekawie bedzie wygladać ta zima

Jeden co potrafi szczerze przyznać się do błędu i pomyłki ...
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 18:42 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurnikśląskie1 napisał:
3,15-3,2

faktycznie moja pomyłka a powiem szczerze ze miałem 99% pewności ze cenka się utrzyma i ruszy lekko w góre przyznaje się do porażki nie ciekawie bedzie wygladać ta zima
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:52 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie zrobimy czegoś z tysiącami ton ejeżdżającymi z ukrainy do ue, to się zawiniemy w 2lata.Każdy myśli, ze przeczeka i zara bedzie w góre. Tylko tego w gore jest coraz mniej i coraz krócej, a tego w dół coraz więcej i dłużej i ta relacja będxie się pogłębiać, aż najpierw Ukraina, a potem umowa z mercosour odbierze nam wszystko
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 17:47 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie zajmuje się pogodą, ale jak pewnie widziałeś, wszędzie piszą, że od stycznia minus 20 non stop, bo jest jakiś tam prąd atlantycki zakłócony, co się zdarza raz na ileś tam dekad.
Jak 31 stycznia będzie brexit ,a będzie, bo nikt nie będzie po raz trzeci przekładał tej daty, to tak, do lasu przy tym poziomie produkcji, do lasu na 2tyg jeśli brexit z umową, jeśli bez, to nie wiem, tego nikt nie wie. Raport sporządzony dla rządu brytyjskiego mówi o ogromnych zawirowaniach nawet jeśli będzie brexit z umową (po prostu będzie to kraj poza UE więc cała dokumentacja do zmiany)

Kłamczuszku rok temu pisałeś, że będzie zima stulecia Very Happy Pisałeś też niedawno , że już nie prognozujesz sytuacji na rynku drobiu ...
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 15:27 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"początek końca" -miało być
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 15:26 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,15-3,20 Jestem na imprezie z Animexu i rozmawiałem z władzami. Uwaza ze to początek koniec tej branzy w Polsce. A koniec grudnia i styczen to bedzie armagedon dla hodowców i ubojni.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:16 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zajmuje się pogodą, ale jak pewnie widziałeś, wszędzie piszą, że od stycznia minus 20 non stop, bo jest jakiś tam prąd atlantycki zakłócony, co się zdarza raz na ileś tam dekad.
Jak 31 stycznia będzie brexit ,a będzie, bo nikt nie będzie po raz trzeci przekładał tej daty, to tak, do lasu przy tym poziomie produkcji, do lasu na 2tyg jeśli brexit z umową, jeśli bez, to nie wiem, tego nikt nie wie. Raport sporządzony dla rządu brytyjskiego mówi o ogromnych zawirowaniach nawet jeśli będzie brexit z umową (po prostu będzie to kraj poza UE więc cała dokumentacja do zmiany)
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 11:24 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Dokładnie. 3.15do 3.20 maks. Goliathus- flaszka. I pamiętaj na przyszłość, nie zakładaj się wyrocznią Laughing

Będzie zima stulecia ? Będzie trza do lasu wypuszczać ? Ty nasz wizjonerze polskiego drobiarstwa Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:07 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. 3.15do 3.20 maks. Goliathus- flaszka. I pamiętaj na przyszłość, nie zakładaj się wyrocznią Laughing
Powrót do góry
Kurnikśląskie1

PostWysłany: 09:23 Pią 15 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,15-3,2
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 11:47 Czw 14 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,15- 3,25
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:07 Czw 14 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem, że spadnie po weekendzie. Flaszka dla mnie. Ja zawsze mam rację
Powrót do góry
Kurnikśląskie1

PostWysłany: 08:29 Czw 14 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,2 max
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 14:19 Sro 13 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,30 zł netto
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 12:03 Sro 13 Lis 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,25- 3,30. Spada
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 2218, 2219, 2220  Następny
Strona 2 z 2220

Skocz do: