Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:49 Wto 11 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1748, 1749, 1750 ... 2405, 2406, 2407  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hybro3

PostWysłany: 21:03 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Porządni,pracowici ludzie,moi drodzy parafianie.Pisać ze cena spada albo ze ktoś was przesunął o dzień tego moja nie rozumieć.Chyba wam bóg rozum odebrał i jeszcze tą resztkę sprytu która wam została.Ja rozumiem że są na forum rózne indywidua:Lesiu-byzmesmen handlowiec,dziwka portowa,goście z kontraktacji którzy kazdą zwyzkę żywca na wolnym odchorowują ale żeby jeszcze hodowcy dokładali sie do spadku tego nie pojmuje.Jak nie wytrzymujecie napięcia to nie księgujcie przed sprzedażą i bierzcie leki albo jak mi onegdaj alojz sugerował: akcja pod prysznicem to je ono.Co ma spaść to i tak spadnie i powodem nie jest na pewno ilośc zywca na rynku.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nenest

PostWysłany: 20:52 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maksio napisał:
miałem dziś podsunąć pomysł o cenie minimalnej ale kolega był szybszy. I dobrze.Powinniśmy ustalić cenę minimalną I nigdy za mniej nie sprzedawać. My nie sprzedamy oni nie kupią. Oczywiście wszystko trzeba z głową robić i musimy być zjednoczeni. To moja propozycja.

Bardzo dobrze gadasz ,jak byśmy sie znali bym Ci flaszkę postawił.
Tylko jest małe ,malusieńkie ale. Powiedz jak tego dokonać ,jak egzekwować ,w jaki sposób wiedzieć czy wszyscy tego się trzymają.Wszyscy narzekają na cene żywca ,a ja proponuje żeby pasz drogich nie kupować .Tylko jak to zrobić ,ptaki są i trza im dać .
G ó wn o możemy zrobić jak już wstawimy, jeść musimy dać ,pić musimy dać,leki musimy kupić ,i w końcu do ubojni też musimy ODDAĆ,(bo to nie indyczka 8 tygodni nie wytrzyma albo nas zeżre albo zdechnie albo zacznie jaja znosić ) co niektórzy sie załapią na dziwne skoki dwu lub trzy dniowe i to wszystko .Moze by tak posłuchać chociażby takiego madoxa i stanąć na miesiąc czy dwa ,albo naprawdę zmniejszyć obsady ,chociaż myślę że nawet jak by się to udał to i tak zaraz się znajdzie mędrzec który mniejsze obsady zastąpi nowymi budami i koło sie zamknie
Wszystkich chcących być mądrzejszymi zachęcam do wstawiania jak najszybciej ,trzeba kilka razy stracić żeby zrozumieć!!!!
Powrót do góry
Maksio

PostWysłany: 20:19 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem dziś podsunąć pomysł o cenie minimalnej ale kolega był szybszy. I dobrze.Powinniśmy ustalić cenę minimalną I nigdy za mniej nie sprzedawać. My nie sprzedamy oni nie kupią. Oczywiście wszystko trzeba z głową robić i musimy być zjednoczeni. To moja propozycja.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 20:07 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczo napisał:
Cytat:
TY JESTEŚ NAPRAWDĘ BARAN, CHYBA WIDZISZ,ŻE NIE TYLKO JA PISZĘ O PRZESUNIĘCIACH.NIE WIEM PO CO MIAŁBYM SIAĆ PANIKĘ

Whatever...To nie ja sprzedaję w przyszłym tygodniu, tylko Ty. Pisz co chcesz i słuchaj kogo chcesz...Nie zapominaj, że to forum czytane jest przez wiele osób zaintersowanych branżą. A informacja podawana tutaj to nie tylko suche fakty, niektórzy sieją ferment tylko po to by wzmóc skalę obniżek. Pozdrawiam i powodzenia w sprzedaży.
JA NAPRAWDĘ ŻYCZĘ WSZYSTKIM MINIMUM 4PLN BO KIEDY WY BĘDZIECIE ZARABIAĆ TO JA TAKŻE, ALE CZASEM REALIA SĄ INNE.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:53 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z 501 żadajmy na poniedziałek 3.80 bo w przeciwnym razie do wiosny to wiekszość z nas popłynie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
byczo

PostWysłany: 19:43 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
TY JESTEŚ NAPRAWDĘ BARAN, CHYBA WIDZISZ,ŻE NIE TYLKO JA PISZĘ O PRZESUNIĘCIACH.NIE WIEM PO CO MIAŁBYM SIAĆ PANIKĘ

Whatever...To nie ja sprzedaję w przyszłym tygodniu, tylko Ty. Pisz co chcesz i słuchaj kogo chcesz...Nie zapominaj, że to forum czytane jest przez wiele osób zaintersowanych branżą. A informacja podawana tutaj to nie tylko suche fakty, niektórzy sieją ferment tylko po to by wzmóc skalę obniżek. Pozdrawiam i powodzenia w sprzedaży.
Powrót do góry
501

PostWysłany: 19:40 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od poniedziałku cena paszy 35 do góry.Jak łatwo i prosto oni to robią.Jakie to proste.Masz tyle dać i koniec ćwoku w gumiakach.A my co? Ile dacie dzisiaj?Ja pierdole.Nerwy już puszczają.Czy my w końcu się zjednoczymy czy pozabijamy.Powiedzmy na poniedziałek wszyscy że 3.80 to minimalna cena.Takie mamy drogie nośniki do wyhodowania dla was towaru i kropka.Dwie doby i płacą.100% że by zapłacili.Ale ilu hodowców ma internet?Pewnie są tacy co nie wychodzą za swoje ogrodzenie.I z kim do ludu?Jak tu jednocześnie powiadomić wszystkich? Marzenie ściętej głowy.Ale nic.Czystka wśród hodowców cały czas następuje.Zobaczymy kto będzie pisał na forum za rok.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 19:30 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczo napisał:
Przepraszam czytających za moje ostatnie, zbyt dosadne wypowiedzi, ale zwyczajnie nerwy puszczają, a ręce opadają...
NERWY NIGDY NIE SĄ DOBRYM DORADDCĄ.SORRY.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 19:29 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="byczo"]
Cytat:
POSŁUCHAJ TEMPAKU!!!JA PISZĘ O CHWILI OBECNEJ A NIE O PRZYSZŁYM TYGODNIU A JEŻELI KTOŚ TU JEST MAŁO ROZGARNIĘTY TO JUŻ MUSISZ SIĘ SAM DOMYŚLIĆ KTO.CHWYĆ ZA TELEFON I PODZWOŃ PO UBOJNIACH W SWOIM REJONIE(JA WŁAŚNIE ODDAJĘ NA DOLNY ŚLĄSK) TO SIĘ DWOIESZ PRAWDY I NIE BĘDZIESZ OBRAŻAŁ PORZĄDNYCH LUDZI.POZDRAWIAM[/quote

Choroba psychiczna, czy zwykły kretyn? Człowieku obudź się, całe szczęście, że mam puste hale i nie muszę sprzedawać w czasie,kiedy Ty wychodzisz, bo jak to mówią lepiej z mądrym zgubić niż z głupkiem znaleźć. A ZNALAZŁEŚ się dziwnym trafem w sytuacji BRAKU żywca! Podzwoń teraz trochę po wylęgrniach i się zapytaj ile wstawień było 6 tyg temu, to pewnie nie będzie już dla nich tajemnicą, więc się przekonasz, ze było ich jak na lekarstwo. Potem dzwoń sobie do ubojni i pytaj ile razy chcesz, po ile kupią od Ciebie i za każdym razem będzie to 10 groszy mniej. Ale wg Ciebie to ja jestem tĘpakiem, więc nie będę Tobie dawał tĘpych rad. Z mojego wywodu zapamiętaj najważniejsze przesłanie, jak będziesz chciał mnie obrazić, to zamiast pisać z błędem ort. tEMpak, użyj po prostu idiota, albo coś podobnego bez trudnych literek. Reszty rad podejrzewam, że nie zrozumiesz.

Acha, kilka postów niżej już wytłumaczyłem skąd się bierze ta cena w Polo. Doczytaj i nie mąć innym w głowach.
TY JESTEŚ NAPRAWDĘ BARAN, CHYBA WIDZISZ,ŻE NIE TYLKO JA PISZĘ O PRZESUNIĘCIACH.NIE WIEM PO CO MIAŁBYM SIAĆ PANIKĘ.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 19:27 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech juz w koncu pusci ta zima bo nie moge z budowa ruszyc...;DD a teraz na powaznie niech sobie kazdy siadzie z pifkiem przed tv i szczerze sie zaduma czemu zwiekszylem produkcje...znam takich co zwiekszyli w przeciagu 5 lat 200%...przeciez u nas nie ma nadprodukcji Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
byczo

PostWysłany: 19:22 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam czytających za moje ostatnie, zbyt dosadne wypowiedzi, ale zwyczajnie nerwy puszczają, a ręce opadają...
Powrót do góry
jolanda

PostWysłany: 19:14 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawi mnie gdzie się podział nasz forumowy prorok i co ma do powiedzenia na temat aktualnej sytuacji drobiu na rynku Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Witold.S

PostWysłany: 18:40 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkopolskie dzisiaj 3.40 po niedzieli ma być spadek o ile nikt nie wie miałem bić we wtorek ale przesunęli na środę pani z ubojni powiedziała że nikt nie chce kurczaka
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:36 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze to forum to juz jest bardzooo zdegradowane bo rzeczywistosc jest inna i jest kilku tu takich co chca wyrwac nawet po 3,2 jak tydzien temu a potem musieli zapłacic tak drogo. ja bym proponował hodowca jeszcze wiecej zamawiac pisklat i wtedy towaru nie zabraknie i bedzie ciagle 3zł. Ten świerzy po 4,39 to tak schodzi jak niemiecka wieprzowinka jest to potwierdzone tym ze jest sklep z drobiem obok i to w nim sa kolejki i zamówienia a tam po całymm dniu leza te same ludzie nie sa głupi i oczy maja
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 18:27 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote]POSŁUCHAJ TEMPAKU!!!JA PISZĘ O CHWILI OBECNEJ A NIE O PRZYSZŁYM TYGODNIU A JEŻELI KTOŚ TU JEST MAŁO ROZGARNIĘTY TO JUŻ MUSISZ SIĘ SAM DOMYŚLIĆ KTO.CHWYĆ ZA TELEFON I PODZWOŃ PO UBOJNIACH W SWOIM REJONIE(JA WŁAŚNIE ODDAJĘ NA DOLNY ŚLĄSK) TO SIĘ DWOIESZ PRAWDY I NIE BĘDZIESZ OBRAŻAŁ PORZĄDNYCH LUDZI.POZDRAWIAM[/quote

Choroba psychiczna, czy zwykły kretyn? Człowieku obudź się, całe szczęście, że mam puste hale i nie muszę sprzedawać w czasie,kiedy Ty wychodzisz, bo jak to mówią lepiej z mądrym zgubić niż z głupkiem znaleźć. A ZNALAZŁEŚ się dziwnym trafem w sytuacji BRAKU żywca! Podzwoń teraz trochę po wylęgrniach i się zapytaj ile wstawień było 6 tyg temu, to pewnie nie będzie już dla nich tajemnicą, więc się przekonasz, ze było ich jak na lekarstwo. Potem dzwoń sobie do ubojni i pytaj ile razy chcesz, po ile kupią od Ciebie i za każdym razem będzie to 10 groszy mniej. Ale wg Ciebie to ja jestem tĘpakiem, więc nie będę Tobie dawał tĘpych rad. Z mojego wywodu zapamiętaj najważniejsze przesłanie, jak będziesz chciał mnie obrazić, to zamiast pisać z błędem ort. tEMpak, użyj po prostu idiota, albo coś podobnego bez trudnych literek. Reszty rad podejrzewam, że nie zrozumiesz.

Acha, kilka postów niżej już wytłumaczyłem skąd się bierze ta cena w Polo. Doczytaj i nie mąć innym w głowach.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:12 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
Lubuskie żywiec 3,1zł,tuszka 4,7zł na poniedziałek. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Czary czy co? Dzisiaj jest piątek , a ubojnie już znają cenę na poniedziałek??? Czyli znów mamy dołozyć 60-70 groszy ? No to zamawiajmy juź Glebkowy towar bo to własnie ten czas Mad
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 18:08 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubuskie żywiec 3,1zł,tuszka 4,7zł na poniedziałek. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
krab

PostWysłany: 18:00 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbyt taki sobie ale kurczaka nie ma za duzo. Od poniedzialku albo lekko w gore ale na obecnym poziomie czyli okolo 3,5.
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 17:49 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczo napisał:
A dla potwierdzenia tej niby "bryndzy" powiem Wam tylko, że cena hurtu tuszki na dzień dzisiejszy to 5,50 (oferta najtańsza na Dolnym Śląsku), zaś większość ofert sprzedaży ociera się już o 6 pln i tendencja wciąż jest wzrostowa.
POLO-MARKET KURCZAK ŚWIERZY-4,39PLN
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 17:48 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 17:46 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byczo napisał:
Cytat:
TOM-JOK Wysłany: Pią Sty 14 15:59 GMT 2011 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

JEST NIESAMOWITA BRYNDZA.MIAŁEM ZDAWAĆ WCZORAJ-NIE WZIĘLI,DZISIAJ TEŻ NIE WEZMĄ. MOŻE DOPIERO WE WTOREK, ALE TO NIC PEWNEGO

Puściłeś bąka i masz nadzieję na co? że reszta zrobi w gacie na rzadko? Albo jesteś ubojnikiem i siejesz zwykłą panikę, albo nie za bardzo rozgarniętym hodowcą. Bo wytłumacz mi w jaki sposób ta informacja o totalnej bryndzy na przyszly tydzień miałaby Ci pomóc w sprzedaży Twoich kurczaków?? Wytłumaczysz to prostemu człowiekowi? Słucham.
POSŁUCHAJ TEMPAKU!!!JA PISZĘ O CHWILI OBECNEJ A NIE O PRZYSZŁYM TYGODNIU A JEŻELI KTOŚ TU JEST MAŁO ROZGARNIĘTY TO JUŻ MUSISZ SIĘ SAM DOMYŚLIĆ KTO.CHWYĆ ZA TELEFON I PODZWOŃ PO UBOJNIACH W SWOIM REJONIE(JA WŁAŚNIE ODDAJĘ NA DOLNY ŚLĄSK) TO SIĘ DWOIESZ PRAWDY I NIE BĘDZIESZ OBRAŻAŁ PORZĄDNYCH LUDZI.POZDRAWIAM. Very Happy
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 17:36 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko 2, a może 222? pogłoski...tiaa...
Powrót do góry
Lary

PostWysłany: 17:11 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzą pogłoski, że CEDROB sprowadził dwa stateczki pełne mięska drobiowego starczy na trzy tygodnie!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:02 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wezma wszystko i nie tyle by wzieli od swinskiego sie ludzie odwracaja dzis mase zamówien ze sklepów bo tak im super zeszło jeszcze te ciagłe wiadomosci o dioksynach na slasku czymajta sie 3,7 net bo tuszka w hurcie ani nie drgneła bo jest na ta cene klient. przez te 2-3 dni wybija od zastraszonych i znow beda podwyzki jak macie to sie nie spieszcie upałów nie zapowiadaja max do 8*C Cool
Powrót do góry
byczo

PostWysłany: 16:55 Pią 14 Sty 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla potwierdzenia tej niby "bryndzy" powiem Wam tylko, że cena hurtu tuszki na dzień dzisiejszy to 5,50 (oferta najtańsza na Dolnym Śląsku), zaś większość ofert sprzedaży ociera się już o 6 pln i tendencja wciąż jest wzrostowa.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1748, 1749, 1750 ... 2405, 2406, 2407  Następny
Strona 1749 z 2407

Skocz do: