Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 04:44 Nie 29 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1756, 1757, 1758 ... 2492, 2493, 2494  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chikara

PostWysłany: 14:54 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie.
ja się przyznałem na forum że dostanę pod stołem 4,4 netto we wtorek i .. namieżyli mnie. Utarli nosa i oddałem po 4,2. Na piątek i czwartek sprzedaję po dwa auta i więcej jak 4,30 też nie mogę dostać. pomimo że kuraka nie ma .. wogóle nie ma ponoć. brakki.. walczmy więc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotrek16

PostWysłany: 14:34 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak wygląda cena w Lubuskim?
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 14:30 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agrobiznes chce troche pomóc ubojnia mówiac raz ze hodowcy czekaja na ocieplenie a potem rozwijajac temat mówia o problemach z dotarciem po zywiec bo duze mrozy - dobre Laughing. Co niektorzy mówia w bliskiej perspektywie o 4,7 net wy sie nie macie co tym podniecac bo u zachonich sasiadów drob jest drugie tyle drozszy i nikt z tego sensacji nie robi ze zaraz jakis statek musi przypłynac
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 13:43 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Re: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

koledzy kto płaci 4,40 ? dziś zdaję ostatnie dwa słady i nihuhu nie chcieli zapłacić takiej ceny umówiona jestem po 4,30
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PEACMAKER

PostWysłany: 13:38 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Re: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

kurczakxxx napisał:
Sebik napisał:
Witam. Dziś rano kupowałem po 4 netto. Pozdrawiam

to gratuluje, udał ci się kogoś naciągnąć! no i przez takich jak ty producenci nigdy się nie odbiją

cena jest 4,40 netto - w całej polsce

Pozdrawiam

Witam..
Nie chce abyś wymieniał mi które ubojnie płacą 4,4 netto ale jeśli masz jakieś konkretne informację, to proszę podaj KTÓRE TAK płacą.. czekam na odpowiedz. pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kurczakxxx

PostWysłany: 13:31 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Re: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Sebik napisał:

to gratuluje, udał ci się kogoś naciągnąć! no i przez takich jak ty producenci nigdy się nie odbiją

cena jest 4,40 netto - w całej polsce

Pozdrawiam
Powrót do góry
PEACMAKER

PostWysłany: 13:23 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...

Śledzę cały czas róźne artykuły które ukazują sie w necie i natknąłem sie na ten. Także jest możliwość, tak sądzę osobiście, że ceny paszy pójdą w dół, jeśli mączka wróci do użytku.. Prosze przeczytajcie ten artykuł..pozdrawiam

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/minister-rolnictwa-zniesienie-zakazu-stosowania-maczki-zwierzecej-w-paszach-mozliwe-do-konca-roku,46135.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
leon330

PostWysłany: 11:25 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos ostatnio powiedzial jakas glupote o statku, moim zdaniem te statki to plyna w druga strone, ale napewno nie do nas, mowi sie tez ze tyle obiektow stoi, a ja jestem z dolnego slaska i moze dwie, trzy fermy stoja w mojej okolicy, oczywiscie jedni sprzedawali tydzien temu, jedni beda sprzedawac za tydzien, ale raczej kazdy idzie swoim cyklem a sytuacja moim zdaniem spowodowana jestem brakiem tego sprowadzanego syfu po ktorym rosol barwi sie na niebiesko...
Powrót do góry
Sebik

PostWysłany: 10:52 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
kol

PostWysłany: 10:16 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
proste jakie forum taka pisownia - nawet polonista nie jest w stanie sytuacji w tej branzy uzdrowic to po co sie produkowac

Między innymi Ty również tworzysz to forum.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:45 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proste jakie forum taka pisownia - nawet polonista nie jest w stanie sytuacji w tej branzy uzdrowic to po co sie produkowac
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 09:28 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
kol pisze raczej zawsze podczas jazdy i nie bede wam tu wyskakiiwał ze zdaniami podrzednie czy nadrzednie pojedynczo czy podwójnie złozonymi do tego z cytatami macie czas na odczytanie a kto skonczył cos wiecej niz technika to wie o co chodzi bez urazy. kura idzie nie za duza do hurtu i na najblizsze tygodnie juz wiedza ze za bardzo nie bedzie co bic ,dzis z rozmowy co gdzie i jak to: słowaki krótko trzymaja tuszke i jest problem a w chłodniach to prawie towar nie dotyka posadzki tylko z chłodni na lubina i te inne sprintyy. kto jest z opolskiego to najlepiej wie ile bylo jest i bedzie zasiedlonych obiektow a to troche takie małe zagłebie tak ubojni jak i hodowców

Nawet jakbyś pisał podczas pływania, to i tak wychodzi tylko bełkot bez odpowiednich znaków przestankowych.
Powrót do góry
donciu

PostWysłany: 08:50 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile płaci teraz Frankowski i Kindzierski na dolnym śląsku ? Z góry dzięki za odp.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:44 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak dziunia i tymi statkami beda polscy hodowcy których jest spora czesc co wstawiaja na przełomie luty/marzec ubojnie juz to wiedza a ty jeszcze to pojezdzij po terenie a zobaczysz na własne oczy i sie dowiesz wszystkiego. skonczyli sie ci co by dzis po 3,3 produkowali nawet ci z 25 letnim stażem.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:26 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol pisze raczej zawsze podczas jazdy i nie bede wam tu wyskakiiwał ze zdaniami podrzednie czy nadrzednie pojedynczo czy podwójnie złozonymi do tego z cytatami macie czas na odczytanie a kto skonczył cos wiecej niz technika to wie o co chodzi bez urazy. kura idzie nie za duza do hurtu i na najblizsze tygodnie juz wiedza ze za bardzo nie bedzie co bic ,dzis z rozmowy co gdzie i jak to: słowaki krótko trzymaja tuszke i jest problem a w chłodniach to prawie towar nie dotyka posadzki tylko z chłodni na lubina i te inne sprintyy. kto jest z opolskiego to najlepiej wie ile bylo jest i bedzie zasiedlonych obiektow a to troche takie małe zagłebie tak ubojni jak i hodowców
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 08:11 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
W niedziele po sumie ci co sprzedają w tym tygodniu nie na obiad tylko brać gorzałe i walić do sąsiadów których budy stoją puste i nie ma się co gniewać .
4,10netto w małopolsce.Tylko dzięki takim cena wzrosła co troche odpuścili.

Cena wzrosła nie dlatego, że inni odpuścili ale dlatego, że statek będą ładować dopiero przed Świętami - przycumuje około 5 kwietnia
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 08:00 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska 3,80 - 4,00 netto
Powrót do góry
maniek123

PostWysłany: 07:48 Sro 23 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest tak, zebrało się dwóch , może jeden, może trzech nieudaczników. Tak naprawde bardzo mało soba reprezentują, może nawet nie są chodowcami. Może ich ojciec, stryj czy teśc. Gdzieś coś usłyszą, gdzieś cos przeczytają. Potem dla podniesienia swojej wartości, piszą na forum jako wyznaczniki rzeczywistości. O jakiś statkach, o jakiś cenach. To jest śmieszne. To jak by ktoś napisał w 2002 roku, że według jego wiedzy za parę lat Nobla dostanie Wisława Szymborska. Ale do czego zmierzam. Forum jak forum jest anonimowe, i każdy może pisać co chce, i jakie chce dyrdymały. Szkoda tylko , że CI co je czytają, niestety czasami w to wierzą . I zaraz po przeczytaniu postu lecą na kurnik, biorą kalkulator i domniemana wagę mnożą nie po 3,95 zł tylko po 4,55zł. Ja osobiście chciałbym żeby żywiec kosztował i 10 zł. Ale proszę piszmy albo o naszych nadziejach i przypuszczeniach a nie piszmy bajek. Z góry przepraszam jeśli ktoś się obraził. Ale ten co się obraził pewnie ma coś na sumieniu. Pozdrawiam
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 21:26 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
ksiaze napisał:
cena wzrosla bo plynie statek....takze 3mac sie bedzie ostra jazda...

Na jakiego satelitę masz namiar, że wiesz, iż stateczek płynie.
Głupota ludzka nie zna granic.

co Ty kolego rozumiesz...zaloze sie ze 50% sieglo dzis po telefon z zapytaniem o pisklaka...mozn arobic z wami co sie chce:)
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 20:25 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
kol napisał:
filuś- rozumiem , po przemyśleniach co piszesz, lecz proszę...pisz bardziej składniej. Ciężko Twoje słowa złożyć do jednej kupy i zrozumieć. Bez urazy. Wink

wystarczy w
trakcie co drugiego oddechu wstawić przecinek i już jest OK !

Razz
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 20:06 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
filuś- rozumiem , po przemyśleniach co piszesz, lecz proszę...pisz bardziej składniej. Ciężko Twoje słowa złożyć do jednej kupy i zrozumieć. Bez urazy. :wink:

wystarczy w trakcie co drugiego oddechu wstawić przecinek i już jest OK !
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 19:43 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuszka w europie kosztuje 2 razy tyle co w Polsce jak by ktoś nie wiedział ,to takie info .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kol

PostWysłany: 19:40 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś- rozumiem , po przemyśleniach co piszesz, lecz proszę...pisz bardziej składniej. Ciężko Twoje słowa złożyć do jednej kupy i zrozumieć. Bez urazy. Wink
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 19:33 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
cena wzrosla bo plynie statek....takze 3mac sie bedzie ostra jazda...

Na jakiego satelitę masz namiar, że wiesz, iż stateczek płynie.
Głupota ludzka nie zna granic.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 19:00 Wto 22 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta ksiaze płynie i to naprawde bardzo duzy kontenerowiec ale z soja i ze zbozem bo znów jakies spekulacje z cłem z poza uni. w tamtym tygodniu miało wpłynac i nascie kontenerów miało byc puszczone m.in na polske a tu podobno dotarła wiadomosc ze nawet na marzec zostały obciete limity z kontenerów . duze ubojnie wykupują co jest z małych ubojni zeby miały tylko co na export wysłać zamawiaja juz nawet z wyprzedzeniem na marzec takze to wołanie z waszej strony po 4,5 net to zadna rewelacja jakbyscie sie dowiedzieli po ile gola tuszke naszym sasiadom i ile jest pustych kurników od francji rumuni po niemcy.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1756, 1757, 1758 ... 2492, 2493, 2494  Następny
Strona 1757 z 2494

Skocz do: