Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:59 Wto 29 Wrz 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 2435, 2436, 2437  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 08:10 Sob 26 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/kto-ma-racje-w-drobiarskim-sporze-o-salmonelle,189385.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 07:59 Sob 26 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ptasia grypa i -70%
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:45 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznij pisać co po 2049 i czym chłopy będą grzaly na kolejne 29 lat będziesz miał zajęcie cza opuścić to forum bez powrotu
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:11 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Jedna ubojnia dziś z południa mówiła że za tydzień 2,7 będzie płacić jak się nic nie zmieni

Mówię od trzech miesięcy, że po tej niedzieli zaczyna się giga wysyp który potrwa prawie miesiąc. Zaczynają po prostu wychodzić te same kury które zrobiły wysyp w sierpniu. Wtedy było 2.7 a dziesiątki milionów ludzi w całej Europie siedziały w knajpach Teraz będzie sporo poniżej 2.7. Potem jeszcze raz ta sama sytuacja będzie przed Świętami. Ostrzegałem sto razy. Do tego mamy szalejące kontrakty na soję, która zaraz po 1900 będzie i pasza po 1500 i coraz poważniejszą groźbę powtórnego lockdownu noi w perspektywie zakaz uboju rytualnego. Jest więc GRUBO
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:04 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładać związek składający się z ubojni poniżej 100 tyś na dobę małych wylegarni i hodowców do 150 tyś każdy składki 300 zł z kurnika na organizację i zobaczycie efekt
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 19:55 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alek1981 napisał:
Kurw... Powiedziałem że jadę tylko prywatnie a nie autobusem.
Biorę 8 osób do busa i sp....

Przeciez nie do Ciebie mam pretensje. Dobrze ze znalazles checi mimo sprzedazy. Brawo!
Powrót do góry
Pomorze

PostWysłany: 19:12 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich od 8 lat sledze forum to co jest teraz w rolnictwie to patologia przemyslu wraz z polityka jako rodzinny hodowca nie bede siedzial cicho i jade na protest a zarazem zachecam do tego wszystkich a przede wszystkim mlodych w sile wieku trzeba walczyc do konca
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 18:50 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedna ubojnia dziś z południa mówiła że za tydzień 2,7 będzie płacić jak się nic nie zmieni
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 18:25 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Imex jak zatrudnia 250 ludzi to z rodziną będzie ich 300
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 18:19 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurw... Powiedziałem że jadę tylko prywatnie a nie autobusem.
Biorę 8 osób do busa i sp....
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 17:50 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słów brakuje! Jeszcze wam chyba calej kasy z kont nie zabrali. Mam nadzieje ze szczególnie ubojnie i wylegarnie zapamietają tych co pojadą i powalczą o nasz wspolny byt. Imex, Algas, Piórkowscy, Erdrob, Hamrol, Hybro- oni wszyscy tam będą a potem niech nie odbierają brojlera od tych ktorzy sie na nich wypinaja! Niech wam mniej płacą! Tego wam życze. Jeden dzien kazdy moze poswiecic i wszystkie sprawy zalatwic przez telefon, tylko trzeba miec odpowiedzialność a nie wysługiwać sie sąsiadem czy przedstawicielami z mieszalni czy wylęgarni. Przestancie gadac o spotkaniach, wstawieniach czy oproznianiu bud- sam to czlowieku robisz i o 10 rano? Powinniście z dumą mowić ze jedziecie na protest i nie macie czasu na spotkania z przedstawicielami. Jestem ciekaw czy gornicy tez by tak sie zachowywali jak wy, gdy zamykają ich egzystencję. Pamietam jeszcze dawny protest w Warszawie i wiecie co, wstyd wtedy bylo sie przyznac ze ktoś nie jechał. Teraz tez bedziemy pytac kazdego- "Czy byłeś w Warszawie walczyć o naszą przyszłość?"
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 17:27 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykre jest ale też busa organizuję. A miałem jechać z Modern Hatch tylko czasu nie ma bo mycie i wstawienia więc jadę swoim
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 15:47 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjeżdzam do Wawy razem z kolegami z wylęgarni która mnie zaopatruje, stary bo stary ale młodzieży brak.. Brak tej chętnej..

Modern Hatch organizuje transport a jedzie nas garstka.. A obsługują setki ferm.

Zerowe zainteresowanie, to mega przykre dla mnie, starego hodowcy

Imex Brzesko miał pragnienie zorganizować wiele autokarów a chętny brak a przecież obsługują tyłu hodowców..

Wstyd!

Przykro mi!
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 14:51 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soja Agrolok 1720 ja pierdo....
Powrót do góry
Meda

PostWysłany: 14:48 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuń napisał:
Meda napisał:
medox napisał:
Dokładnie. Ciekawe tylko kto z Was pojedzie na strajk 30wrzesnia, bo widzę, że nikt nic nie mówi, czyli znowu będą 3osoby i pusty śmiech i ustawa przechodzi bez zająknięcia, bo każdy wie że ma do czynienia z głupcami

Bardzo chętnie ale mam w tym czasie sprzedaż zresztą przeważnie gdy jest jakieś zgromadzenie-strajk to zawsze jest coś innego do roboty...

Nosz ku... o 10 ktokolwiek laduje kury??? mam nadzieje ze to tylko drwina z tych co takie teksty mają odwage i bezwstyd wypowiadac. Myslisz jeden z drugim, ze tylko ty masz cos do roboty w tym dniu?? Tez chetnie poleze przed tv albo pojade na ryby. Ale jade do Warszawy!!!. Jestescie idiotami jesli nie pojedziecie. Zdecyduja o waszej przyszlosci i waszych dzieci, bez was.
Zobaczymy komu zalezy na naszej przyszlosci. Wie

Naprawdę chciałbym ale mam dwie budy do opróżnienia w przyszłym tygodniu, ale chcę poinformować cię, że za każdym razem, gdy coś się dzieje choć nie mogę być osobiście to wysyłam pisma w każde znane mi miejsce, przyczyniłem się do wyliczenia strat i otrzymaniu przez wielu hodowców odszkodowań spowodowanymi ptasią grypą i nie tylko więc proszę cię o zrozumienie i ochłonięcie. Wyraź swoje niezadowolenie gniewem a ja zrobię to w taki sposób jaki będę tylko mógł choć nie ukrywam, że w obecnej sytuacji chciałbym być tam z Wami.
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 13:32 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Kuń napisał:
Wiem ze wybiera sie kilka branz powiazanych- weterynarze, wylegarnie, mieszalnie. A wy hodowcy nie pojedziecie bronic siebie?? Kto inny ma to zrobic?? Jasne niech jedzie sąsiad to ja posiedze w domu . WSYDZILIBYŚCIE SIĘ!! JAZDA DO WARSZAWY bo potem bedziecie mieć pretensje ale sami zgotujecie sobie ten los bankrutów. Wstyd na wiosze.

WRESZCIE DOTYKA WSZYSTKICH OGNIW ZOBACZYMY KOGO NAJBARDZIEJ ZABOLI I CZY HODOWCY BĘDĄ MIELI WSPARCIE Z WYLEGARNI MIESZALNI I UBOJNI

Zapytaj lepiej kto na tym najbardziej skorzysta .
Kto tu zaprowadza monopol. Kanał dystrybucji to piniondz.
To trzeba być głupkiem aby ten kanał zniweczyć ale przejąć nad nim kontrolę , ooo to zupełnie inna sprawa.
A kto najwięcej wymachuje lokciami w rządzie i jest w branży?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:00 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z policja
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 13:00 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba zrobić swoją inspekcję powołac i się skontrolować.
Tak jak jarek zrobił swoje wojsko do obrony swojego terytorium.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 12:22 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak będą wyglądały te wizyty zielonych w asuscie policji ??? A jak nam czego naniosą jakiś chorób albo innego gówna ?
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:49 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuń napisał:
Wiem ze wybiera sie kilka branz powiazanych- weterynarze, wylegarnie, mieszalnie. A wy hodowcy nie pojedziecie bronic siebie?? Kto inny ma to zrobic?? Jasne niech jedzie sąsiad to ja posiedze w domu . WSYDZILIBYŚCIE SIĘ!! JAZDA DO WARSZAWY bo potem bedziecie mieć pretensje ale sami zgotujecie sobie ten los bankrutów. Wstyd na wiosze.

WRESZCIE DOTYKA WSZYSTKICH OGNIW ZOBACZYMY KOGO NAJBARDZIEJ ZABOLI I CZY HODOWCY BĘDĄ MIELI WSPARCIE Z WYLEGARNI MIESZALNI I UBOJNI
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:34 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym dziś 1600 zakażeń! Góra miesiąc i lockdown
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:52 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam sprzedaż akurat, mam wstawienie akurat, no właśnie, tak właśnie zawsze było, dlatego ja tym razem nie jadę, niech robią zakaz rytualnego i niech będzie 2.50 przez rok non stop, bo w tej konkretnej sytuacji tak właśnie bedzie
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 10:06 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 10:02 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meda napisał:
medox napisał:
Dokładnie. Ciekawe tylko kto z Was pojedzie na strajk 30wrzesnia, bo widzę, że nikt nic nie mówi, czyli znowu będą 3osoby i pusty śmiech i ustawa przechodzi bez zająknięcia, bo każdy wie że ma do czynienia z głupcami

Bardzo chętnie ale mam w tym czasie sprzedaż zresztą przeważnie gdy jest jakieś zgromadzenie-strajk to zawsze jest coś innego do roboty...

Nosz ku... o 10 ktokolwiek laduje kury??? mam nadzieje ze to tylko drwina z tych co takie teksty mają odwage i bezwstyd wypowiadac. Myslisz jeden z drugim, ze tylko ty masz cos do roboty w tym dniu?? Tez chetnie poleze przed tv albo pojade na ryby. Ale jade do Warszawy!!!. Jestescie idiotami jesli nie pojedziecie. Zdecyduja o waszej przyszlosci i waszych dzieci, bez was.
Zobaczymy komu zalezy na naszej przyszlosci. Wie
Powrót do góry
Meda

PostWysłany: 09:31 Pią 25 Wrz 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 2435, 2436, 2437  Następny
Strona 3 z 2437

Skocz do: