Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:33 Nie 28 Lut 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2033, 2034, 2035 ... 2572, 2573, 2574  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endriu950

PostWysłany: 15:46 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich sprzedających.
Na dzisiaj w Łódzkim wynegocjowane ceny to 3,4 3,45. Są to ceny transakcyjne i pewne. Telefon się urywa i wszyscy chcą jeszcze na niedzielny ubój więć jest jeszcze możliwość pociągnąć parę groszy.
Pozdrawiam i jadę zdawać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kol

PostWysłany: 14:08 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brojlerek napisał:
Panowie! Przestańcie skakać sobie do gardła. Każdy prowadzi fermę po swojemu i każdy ma swoje konkretne powody. Nie wiecie, kto ma jaką sytuację czy to finansową czy inną, dlatego nie oceniajmy się nawzajem. To nic nie da. Pozdrawiam z Warmińsko-Mazurskiego, gdzie chyba najniższa obecnie cena w kraju.

Najniższa, to znaczy jaka?
Powrót do góry
brojlerek

PostWysłany: 12:49 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie! Przestańcie skakać sobie do gardła. Każdy prowadzi fermę po swojemu i każdy ma swoje konkretne powody. Nie wiecie, kto ma jaką sytuację czy to finansową czy inną, dlatego nie oceniajmy się nawzajem. To nic nie da. Pozdrawiam z Warmińsko-Mazurskiego, gdzie chyba najniższa obecnie cena w kraju.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:41 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obniżka cen żywca jest sztuczna, tuszka min 5,10 netto ,na ubojniach schodzi wszystko bardzo ładnie Cool Cool Cool
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:10 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie ceny na Kaszubach? Czy jest wiecej niz 3,30 , czy dalej sie opieraja?
Powrót do góry
Miki Kurczak

PostWysłany: 06:42 Czw 20 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj sprzedalem do Boguslawskiego i do Wyrebskiego. do obu po 3.4 netto. Niestety nic wiecej nie dalo sie wywalczyc . jak myslicie utrzyma sie ta cena na przyszly tydzien?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
medox

PostWysłany: 22:29 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ppr.pl/artykul-amerykanski-drob-zaleje-rynek-ue-157552.php
Oby dolar nie zszedł do 1.90PLN bo trzeba będzie poznać się z komornikiem chyba.
Póki co dolar jest tak drogi ,że kit w oko,ale jak się okaże jak Stany są zadłużone i ile kasy bez pokrycia wpompowali w pseudo ratowanie ich gospodarki przed kryzysem i wybuchnie potężna inflacja to dolar raczej 3.30 nie będzie kosztował.Może połowę.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:20 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jestem tym dymanym Sad Ale sam z rynkiem nie wygram ,robię tyle ile mogę i ile się da.A przyczyny milion razy opisywałem ,już milion pierwszy mi się nie chce
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 21:03 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Cuda się nie zdarzają ,ktoś musi dymać a ktoś musi być dymany.Muszą być bezmózgi i idioci bo gdyby wszyscy byli mądrzy to nikt by nie zarobił.
Ktoś kiedyś powiedział - dziękuje idiotom,dzięki nim jestem bogaty.I takie motto pewnie wisi w gabinetach ubojni,paszarni,wylęgarni,hurtowni

Kim jesteś? Z innej planety? Jeżeli jesteś hodowcą to jesteś idiotą, bezmózgiem, dymanym...(sorki- Twoje słowa). Jeżeli jesteś z ubojni,paszarni,wylęgarni,hurtowni to jesteś na wierzchu. Jest jeszcze jedna opcja- jesteś bankrutem, Twoja znajomość rzeczy świadczy o znajomości tematu i siejesz zamęt, żeby podnieść wartość swojego "ja".
No dobra bez urazy i obrazy. Do pioruna powiedz mi jak można negocjować jeżeli trzeba sprzedać (oddać). Kurczak to nie świnia, że można ze trzy czy cztery tygodnie przetrzymać. Mądry jesteś to odpowiedz.
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
endriu950

PostWysłany: 17:31 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

w łódzkim próba sił. zaczęli rano od 3,35 a skończyli na 3,45. mam jeszcze jakieś 12000 wiec już z górki ale nie mam zamiaru oddać taniej jak po 3,5. Koledzy z okolic Łodzi nie sprzedawajcie poniżej tej ceny bo słyszę że co niektórzy oddają po 3,3, Nie dajcie się dymać w D..... bo oni muszą coś ubić a na razie nie mają co więc niech płaczą i płacą.
Pozdrawiam wszystkich MĄDRYCH sprzedających.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:37 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wiele miejsc nie da się dojechać chwilowo.Więc może tak być.
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 13:04 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierowca z paszarni przekazał mi iż jeden z hodowców dzisiaj w nocy sprzedaje po 3.7n ale czy to prawda to nie wiem. Rolling Eyes
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 11:37 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na południu bardzo mało kurczaka, cen na dziś to 3,5 netto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:17 Sro 19 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuda się nie zdarzają ,ktoś musi dymać a ktoś musi być dymany.Muszą być bezmózgi i idioci bo gdyby wszyscy byli mądrzy to nikt by nie zarobił.
Ktoś kiedyś powiedział - dziękuje idiotom,dzięki nim jestem bogaty.I takie motto pewnie wisi w gabinetach ubojni,paszarni,wylęgarni,hurtowni
Powrót do góry
Adam12035

PostWysłany: 21:37 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hodowca zawsze byl i będzie w dupę kopany,wszyscy dostają swoje,ale hodowca jak doloży 30tyś, to nikt mu nie współczuje.(żeby nie było,że jestem nie wiarygodny,styczeń-2.7) zdzieram z ubojni ile sie da, jak na ten tydz.to max.3.4.a że mam trochę czasu to mogę ich podrażnić Mad
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 21:25 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BROJLER KURZY musze ci powiedziec i że u nas płacą jeszcze mniej bo 3 10 netto brychcy i kulus , ręce opadają
Powrót do góry
Stachu

PostWysłany: 21:18 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler Kurzy masz rację, hodowcy się cieszą, że ktoś od nich odbiera żwywiec, i mówią no poczekam do tych 30 dni potem z 30 robi sie 60 alb 90 dni płatności i przez t cała branża traci, ach szkoda gadać, wylęgarnie łączą się, budują nowe kurniki, a hodowca nie ma na nowy wentylator, śmiechu warte, sytuacja się zmieni tak za ok 20 lat jak część odejdzie na emeryture i młdzoi wejdą z nowym rozumowaniem i umiejeętnością negocjowania.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:59 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:
witam lubuskie na jutro 3, 25 netto dobre i to.pozdrawiam negocjujacych
No ja Ci prosżę Evil or Very Mad Pasza brutto wychodzi po blisko 1000 , pisklak ze szczepieniami grubo ponad 1,40 , a Ty piszesz , że dobre i 3,25??? Na dodatek praktycznie na wszystkich wytwórniach zużycia zaj.ebiste czyli około 2kg Evil or Very Mad Nigdy wczesniej przez kilkanascie lat chowu nie miewalem takich zuzyć . Jak hodowcy zaczynają krzyczeć i próbują zmieniać to raptem poprawa na jeden rzut i znów kicha .
Karwasz mać wszyscy jak zawsze zarabiają , ale nie HODOWCA !!! Co jest? Juz tak nam naj.ebali w głowach , że cieszymy się jak nie dołozymy? Przeliczcie swoje finanse i zobaczycie jak przez ostatnie poł roku staliśmy sie biedakami . Kiedys jak widziało sie super brykę to wiadomo , że hodowca . Teraz najlepszymi autami na imprezy drobiarskie pzryjeżdżaja ubojnie , hurtownie . A hodowcy? Aż wstyd pisać!!!
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 20:57 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sasza307 napisał:

robisz za caritas czy dla caritas? 3.40-50 to cena na dzis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sasza307

PostWysłany: 20:25 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 20:25 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma łapiąca kurczaki z okolic Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. do 100 km tel. 721515320
Powrót do góry
Adam12035

PostWysłany: 19:15 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ubojnie na pomorzu ,aż się srają za kurczakiem. do sprzedania mam jeszcze jakieś 2 tyg, chyba bedzie ok.
Powrót do góry
Bruszetta

PostWysłany: 14:38 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyrażnie ubojniom nie wyszła obnizka cen i tak np. Gomag oczywiście bije ale na moich kurczakach przerwa chyba dlatego że ni mają co bić.
Powrót do góry
endriu950

PostWysłany: 10:14 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: cena brojlera Odpowiedz z cytatem

Widzę że na moje kurczaczki podano z łódzkiego a dosłownie z gomagu że jest spadek cen jestem ciekawy kto im odda bo już nikt nie chce im oddawać.
Co do kolegi co oddał do bogusławskiego po 3.4 to mój kolega tego samego dnia oddawał i to pewnik bp widziałem WZ po 3.5 więc nie dajcie się pałować bo towar schodzi z ubojni po 5.2 i maję dobry zbyt a to że płaczą to normalne. Piurkowska na dzisiaj 3.5
Pozdrawiam i dbajcie o nasze portwele oni muszą kupić ten towar Laughing
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 08:24 Wto 18 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stachu napisał:
cena na drób będzie się trzymać, świnia tania-kurczak drogi.
wiem, że hodowcy wstawiają, cena nie powinna spaść niżej jak 3,30.

z ta tania swinia cos Ci sie pokrecilo...juz dzis jest 3.50 (skok o 50 gr w gore)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2033, 2034, 2035 ... 2572, 2573, 2574  Następny
Strona 2034 z 2574

Skocz do: