Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:51 Pon 23 Wrz 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2173, 2174, 2175 ... 2200, 2201, 2202  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulo301

PostWysłany: 11:30 Wto 10 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dziś cena bez zmian 2.50 2.60 netto bez problemów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marian

PostWysłany: 10:33 Wto 10 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podajcie aktualne ceny w Lubuskim.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:24 Wto 10 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbig napisał:
R2 napisał:
aferka w opolskim ciekawe jakie wytwórnie stosowaly maczke miesno kostna jako dodatek do pasz ?
A co to ma w tej chwili wspolnego z cenami żywca???

No pomysl ! jesli goscie produkuja zywiec na maczce to kosztuje ona ich jakies 150 zl do 200 za tone a nie 900 za srute sojowa ile kosztuje pasza taniej? i wyprodukowanie zywca jest tansze i mozna go wiecej wyprodukowac w nizszej cenie a i tak sie wyjdzie na swoje ! kuszace? no i mozna po 2,40 kurczaka sprzedawac. A na cene w tej chwili moze to miec wplyw nastepujacy: w Opolu ludzie wystrasza sie "skazonej" maczka zywnosci i spadnie popyt i cena lub zutylizowane kury (jesli sie tak stanie) zrobia luke w podazy i cena wzrosnie. Skala byla chyba duza bo maczki skonfiskowano ok 100 ton. Produkcja z maczka ma wplyw na konkurencyjnosc produkcji
( koszt wyprodukowania zywca). Inna sprawa jest sprowadzanie tuszek np z Brazylii gdzie stosuje sie wszystko w zywieniu i to mieso jest dopuszczone do obrotu na rynku polskim PARANOJA!!!!!!
Powrót do góry
Zbig

PostWysłany: 17:44 Pon 9 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
aferka w opolskim ciekawe jakie wytwórnie stosowaly maczke miesno kostna jako dodatek do pasz ?
A co to ma w tej chwili wspolnego z cenami żywca???
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:50 Pon 9 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:52 Pon 9 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby- od dzisiaj wszyscy płacą 2,50 netto. Na razie niewiele, ale do góry. Nieznaczny ruch cenowy ubojnie tłumaczą niższą ceną na południe od nas.
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 01:12 Pon 9 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wołac 2,6zł to można ale żadna ubojnia nie chce się dać udoić więcej niż 2,5.zł. Jesteśmy sami sobie winni bo wiem z pewnych żródeł że są tacy co jeszcze dzisiaj sprzedali własny towar po 2.35zł I JAK MA BYĆ LEPIEJ kiedy takie g.ł.o.m.b.y.same nie chcą zarobić i nie dadzą innym.Ja myśle że przy takiej cenie nie strace ale wiem też że nie zarobie na normalne życie.pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 20:46 Nie 8 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena paszy w Drobimexie w pakiecie najtaniej 780 zł netto, najdrożej 855 zł netto w zależności od wytwórni. Cena oczywiście średnia ważona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tasin

PostWysłany: 20:42 Nie 8 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobimex Szczecin żywiec 2,53 zł netto. Pisklę 1,14 netto.
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 19:24 Nie 8 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żywiec w góre 2,55 netto to minimum!!!
Powrót do góry
AW

PostWysłany: 09:37 Nie 8 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,60 ale netto
W świętokrzyskim małopolsce i na śląsku na niedziele narazie dopiero 2.60brutto proponują
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:44 Sob 7 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W świętokrzyskim małopolsce i na śląsku na niedziele narazie dopiero 2.60brutto proponują
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 17:52 Sob 7 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na poniedziałek 2 55 2 60 netto bez żadnych problemów idzie wyciągnąc ubojnie same wam niedadzą trzeba negocjowac Exclamation
Powrót do góry
DM

PostWysłany: 08:30 Sob 7 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAKA CENA NA DZIŚ LUB JUTRO Question Question Question Question Question Question Question Question Question ILE WOŁAĆ ŻEBY SiĘ NIE WYGŁUPIĆ a chociaż na zapałki zarobić Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:24 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

Yon napisał:
A ja chciałem mu sprzedawać! Bo w sierpniu płacił 3.2 + vat i ostatnio kupuje sporo żywca na opolszczyźnie. Ale to i tak średnia wychodzi 2.7 netto. Chyba, że ktoś nie trafił ze zdaniem na górkę. Na kontraktacji na razie mam średnią jakieś 2.6 netto.
A jak na dzisiaj płaci TWIST z Rybnika ?

Przy okazji jak podajecie ceny to piszcie skąd jesteście, kto konkretnie tak płaci etc. to wtedy to forum ma szansę naprawdę stać się bardzo wiarygodnym źródłem informacji.

ksiaze napisał:
koko27 napisał:
ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór :evil:

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al :))

To łaski nie robił z tym 3.20 plus vat bo 3.50brutto wtedy szło normalnie,a byli tacy co 3.50plus vat płacili
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:46 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena pomału idzie do góry,zwracajcie uwagę,bo sama ubojnia wam tego tak szsybko nie powie bo to nie w jej interesie,oni kupują tak długo tanio jak się da a cenę na ubitym dużo wcześniej podnoszą.To chyba oczywiste,chociaż na śląsku,w małopolsce i w świętokrzyskiem 2.50brutto,ale są tacy hodowcy którzy sami mówią ubojni np.2.30 brutto!Nie pojmuję tego,za dużo mają pieniędzy,wygrali na loterii?No ludzie,przecież jak macie za dużo dajcie na sieroty
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 13:03 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem mu sprzedawać! Bo w sierpniu płacił 3.2 + vat i ostatnio kupuje sporo żywca na opolszczyźnie. Ale to i tak średnia wychodzi 2.7 netto. Chyba, że ktoś nie trafił ze zdaniem na górkę. Na kontraktacji na razie mam średnią jakieś 2.6 netto.
A jak na dzisiaj płaci TWIST z Rybnika ?

Przy okazji jak podajecie ceny to piszcie skąd jesteście, kto konkretnie tak płaci etc. to wtedy to forum ma szansę naprawdę stać się bardzo wiarygodnym źródłem informacji.

ksiaze napisał:
koko27 napisał:

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al :))
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 07:46 Pią 6 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:
ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór Evil or Very Mad

zaraz bym takiego losia kijem potraktowal...dziwie sie ze jeszcze mu nikt nie doj...al Smile)
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:18 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:

Nie ma takiej ceny,po co mu sprzedajesz?
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 19:56 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Male ubojnie 2,50-2,55 netto dolnośląskie.
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 19:33 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jutro w lubuskim jestem umówiony 2.55 netto biorą bez gadania niedajcie się robic w konia z ceną 2 30 2 40
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 18:56 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ten drań łosiowski na podkarpaciu płaci 2.10netto. noi przeciąga odbiór Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R2

PostWysłany: 17:08 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara napisał:
Co do ceny w kujawsko-pomorskim,to tylko takie słuchy od ubojników.Tak tłumaczą obniżanie ceny.Z natury im nie wierzę.Powiedzcie,gdzie jest prawda Question Question ,dziś znajomy sprzedawał kury do Langnera po 2,3 netto,a tu widzę,że dla innych jest cena 2,4.Jak się wkręcić do tych ,,lepszych"" Rolling EyesSłyszałem,że te kury znajomego były ekstra,więc dlaczego ,,rąbią go po rogach" Question Evil or Very Mad

Rabia po rogach bo sie nadstawiaja !! jak wszyscy wiemy cena wybija sie jak nie ma podazy lub podaz jest srednia a popyt wzrasta, lub gdy totalnie brakuje podazy a popyt jest staly lub wzrasta . Teraz podaz sie troche konczy i jesli popyt wzrosnie ( a mysle ze troche wzrosnie) powinno nastapic podniesienie cen zywca , w dodatku konczenie sie zapasów i kontraktów z importu powinna poprawic na jakis czas ceny , oczywiscie jesli cena sie nie wybije powyzej 2,55 netto to ja bym zrobil sobie przerwe w produkcji, ale czy tak sie stanie tego nie wie nikt. otrzymalem pierwsze sygnaly o (podkreslam) zaniepokojeniu o braku i podwyzek cen tuszek czyli w perspektywie cen zywca, jesli sie to potwierdzi to od poniedzialku wzrost cen , mam nadzieje ze dynamiczny.Prosze o zwiekszona aktywnosc na forum i jak najwiecej dyskusji, nawet niezbyt rzeczowa pozwala wysnóc jakies wniosk.i
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 15:19 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co jest na rynkut.j. już panika,a to jest oznaką, że już w krótce będzie odbicie,tylko troche cierpliwości.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 14:53 Czw 5 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do ceny w kujawsko-pomorskim,to tylko takie słuchy od ubojników.Tak tłumaczą obniżanie ceny.Z natury im nie wierzę.Powiedzcie,gdzie jest prawda Question Question ,dziś znajomy sprzedawał kury do Langnera po 2,3 netto,a tu widzę,że dla innych jest cena 2,4.Jak się wkręcić do tych ,,lepszych"" Rolling EyesSłyszałem,że te kury znajomego były ekstra,więc dlaczego ,,rąbią go po rogach" Question Evil or Very Mad
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2173, 2174, 2175 ... 2200, 2201, 2202  Następny
Strona 2174 z 2202

Skocz do: