Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:19 Czw 28 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2183, 2184, 2185 ... 2371, 2372, 2373  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:59 Pią 14 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie ma szans na opanowanie tego szybko jesli tyle jest już zajętych ognisk, co 2-3 dni będą następne tak twierdzą weterynarze z którymi rozmawiałem.
Oni gó--o wiedzą ! Jak zwyke się wymądrzają , a wiedzy i rozsądku tyle co kot napłakał!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 10:22 Pią 14 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans na opanowanie tego szybko jesli tyle jest już zajętych ognisk, co 2-3 dni będą następne tak twierdzą weterynarze z którymi rozmawiałem.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:13 Pią 14 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to już za różnica 1,60 czy 2,00??? Przy cenach w jakich sprzedają tuszki i elementy to i tak powinno się go postawić pod ścianą płaczu!!! Zresztą każda ubojnia , hurtownia i sklep w bezwzględny i po prostu chamski sposób wykorzystują sytuację z pg. Pokaż mi gdzie są ptaki starsze niż 6,5 max 7 tygodni? W całej Polsce nie ma takich , a jezeli nie ma to znaczy , ze wszystko w zasadzie sprzedaje się na bieżąco . Przy cenach w sklepie jaki jest racjonalny powód płacenia producentom po 2, czy 2,50 czy nawet 3 złote? Pazerność i bezwzględne wykorzystywanie sytuacji . Za coś takiego powinni zamykać i ubojnie , i hurtownie , a ich właścicieli na lata do pierdla!
Powrót do góry
evina

PostWysłany: 10:04 Pią 14 Gru 2007    Temat postu: ceny brojlera Odpowiedz z cytatem

Podaj choć jedno nazwisko hodowcy, któremu"Ilczak" zapłacił 1,6 zł za kurczaka. Nie masz sprawdzonych informacji to nie pisz.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:57 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TASIN,niepotrzebnie wściekasz się na rząd w sprawie embarga. W UE jest to tak skonstruowane, że embargo nakłada na siebie to państwo członkowskie w którym wystąpił problem z chorobą zwalczaną z urzędu. Gdyby Polska nie zaproponowała sama rejonu objętego embargiem , to Komisja Europejska założyłaby szlaban na cały kraj. Wolałabyś takie rozwiązanie?
P.S.
Nie jestem nauczycielem, ale też wykształciuchem. I to nas chyba różni.
Powrót do góry
general

PostWysłany: 22:42 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstawiać panowie i panie, nie pozwólcie ostygnąć ścianom w kurniku.Będą mniejsze koszty na opale.W naszym rejonie wstawienia idą pełną parą, jakby nic złego w drobiarstwie się nie stało.U nas ceny bardzo''dobre'' 2,70-2,80netto.Podejrzewam, że szanowni hodowcy liczą na powtórny cud,który wydarzył się w styczniu bieżącego roku.Niestety'' to se ne wraty''.Mimo to życzę wszystkim powodzenia!!!!! Ja odpoczywam do marca. Sad
Powrót do góry
ganz

PostWysłany: 20:14 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox wysłałem ci na priva namiary, i co ? negocjowaleś ?

[quote="medox"]Aha i ktoś mi tu obiecywał tanie pisklęta na styczeń.Dawać je, bo moja wylęgarnia ma takie obłożenie ,że w nosie ma opuszczać mi cene[/quote]
Powrót do góry
TOM-JOK

PostWysłany: 19:50 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po ile ma pisklę ADOLFOWO???
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 19:46 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agrrik napisał:
Nie mamy co liczyć na obniżki pasz, może jakaś kosmetyka 20 - 30 zł. Zboża co prawda pomału tanieją ale w górę idą tłuszcze i soja. Cytat ze znajomego handlowca na moje pytanie czy będą jakoś reagować na zaistniałą sytuację (czyt. obniżać ceny): "paszy nie robi się z kurczaków".

Wywaliłabym takiego przedstawiciela za bramę na zbity pysk i ani grama paszy by mi nie sprzedał nigdy w życiu!!! SZCZYT CHAMSTWA! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TOM-JOK

PostWysłany: 19:10 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co szanowni ubojowcy , macie pierwszą ofiarę na koncie Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Ile jeszcze musi ludzi się zabić żebyście się opamiętali???Przeciesz my jesteśmy takimi samymi ludżmi jak Wy więc nie zmuszajcie nas do takich posunięć.Składam głębokie wyrazy współczucia dla bliskich naszej koleżanki.Szkoda , że ludzie(tak młodzi) muszą odbierać sobie życie z takiego powodu.Ja też jestem młodym człowiekiem.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 19:07 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak bys Medox czytal uwaznie to pisalam ,ze to sa informacje od moich znajomych hodowcow, mam do nich zaufanie ,do mnie nikt z taka oferta nie zadzwonil,a tak sobie mysle ,ze byl taki okres co piskleta nie mogly isc na Ukraine,to ,co mieli z nimi robic jak juz sie wylegly , wiec nie miej do mnie pretensji ,ze narazie nic z tego nie wyszlo.
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 18:32 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mamy co liczyć na obniżki pasz, może jakaś kosmetyka 20 - 30 zł. Zboża co prawda pomału tanieją ale w górę idą tłuszcze i soja. Cytat ze znajomego handlowca na moje pytanie czy będą jakoś reagować na zaistniałą sytuację (czyt. obniżać ceny): "paszy nie robi się z kurczaków".
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:20 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i ktoś mi tu obiecywał tanie pisklęta na styczeń.Dawać je, bo moja wylęgarnia ma takie obłożenie ,że w nosie ma opuszczać mi cene
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 17:33 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak prosza ,to musieli dostac niezle do kieszeni tak jak za polska ges owsiana , gdzie macie teraz how we Fracjii , a po naszych hodowcach ani sladu ,przeciez jak my tuczylismy w wiadomy sposob to bylo barbazynstwo , a we Francji nie jest.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:30 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście nie nawalili tyle kur na święta to cena też by tak nie spadła.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 17:00 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mają wykształciuchy swój rząd, który teraz siedzi z założonymi rękami. Mało tego, sami jeszcze proszą unię o rozszerzenie embarga!!! Ja chyba żyję na Marsie?? Kto przy zdrowych zmysłach tak robi?? Tylko nauczyciele!!!
To jak ten pionier co zakablował swojego ojca do władz partii. KOMUNIŚCI!!! Twisted Evil
Jak Lepper był przy korycie i było jakieś tam ognisko pg (nie w Polsce) to była cisza jak makiem zasiał, bo zrobili afere sexualną Very HappyVery HappyVery Happy na coś się jednak przydał...

Drobimex płaci jeszcze 3,20 zł netto Opole podobno też, ale chodzą wieści, że od poniedziałku cena spadnie.
Na dno z nami idą wytwórnie pasz, wylęgarnie, nasi weterynarze i cała otoczka drobiarstwa. Tylko w sklepach cena jakoś dziwnie nie spada...
Czy ktoś słyszał, żeby wytwórnie obniżyły ceny?? Bo ja niestety nie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:34 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziesiejsze ceny z sieci REAL:
tuszka - 6,49
filet - 16,99
ćwiartka - 5,99
udo - 6,49
skrzydła - 5,99
wątróbka - 5,79

Nawet nie chcę tego komentować Evil or Very Mad
Powrót do góry
k

PostWysłany: 15:46 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje ze ktos na gorze chce wykorzystac cala ta nagonke zwiazana z ptasia grypa dolikwidacji tzw wolnego rynku i wszystkich wolnych hodowcow zniszczyc albo zmusic do przejscia do duzych firm gdzie praktycznie stana sie tylko kierowniakmi swoich ferm, beda na nich tyrac 24 h na dobe dostana wszystko: pisklaki pasze lekarza i na koniec wyplate tys zl na miesiac, dziwi mnie tylko ze prywatne ubojnie na to przystaja

o tym wszystkim moze swiadczyc fakt ze jeszcze zaden brojler nie zachorowal i nikt na gorze nie krzepi sie w mediach zeby ta sprawe wyprostowac: z krajowej rady czy zwiazkow drobiarskich.
a co do ministra to faktycznie dla psl zawsze rolnictwo to bydlo i swinie, drobiorstwo dla nich moglo by upasc
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:28 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krążą plotki nie wiem czy prawdziwe ,że od 1stycznia unia wprowadzi cakowite embargo bo rozszerza się rejon występowania ptasiej grypy
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 13:58 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,6 zł .br.
Powrót do góry
janinamaciak

PostWysłany: 13:15 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: cena broliera Odpowiedz z cytatem

glupota by bylo urzadzac manifestacje na pogrzebie inie fer rodzinie
przeba zorganizowac grupy producentow na wzor :FARMERA: z ILAWY
E 7 nie ide blokowac bo juz to przerabialam a zreszto brakuje LEPERA
wtedy nic to i tak nie dalo
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 10:52 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szkoda tej dziewczyny. muśimy się jakoś trzymac.niedługo może wzrosnąc cena trzody to zobaczycie jak podniosom rzeżnicy swoje wyroby ,i znowu kurczak będzie chentnie kupowany . kiełbasa już średnio kosztuje 12zł a kurczak w sklepie 5 50 6 00 zł
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:06 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś wie komu i gdzie i za ile oddawała ta dziewczyna.Może zebrać ekipe, są przecież goście którzy lubią zadymy (za drobną opłatą) i zrobić pikiete takiemu gnojowi pod zakładem.Może to będzie przestroga dla następnego
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 10:02 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie gdzie i kiedy ten pogrzeb?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:51 Czw 13 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEST NADPRODUKCJA, SPOZYCIE DROBIU JUZ NIE ROśNIE, WBIJCIE SOBIE TO DO ŁBÓW.W przyszłym roku (dziś czytałem) wszyscy analitycy twierdzą ,że będzie nadal drożeć żywność- owoce art mleczarski zboża itp ale najmniej drób bo jego spożycie osiągnęło apogeum i prawdopodobnie będzie lekko spadać.

Gdzie jest pogrzeb tej dziewczyny i kiedy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2183, 2184, 2185 ... 2371, 2372, 2373  Następny
Strona 2184 z 2373

Skocz do: