Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:06 Nie 9 Sie 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2295, 2296, 2297 ... 2403, 2404, 2405  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
METAN

PostWysłany: 18:43 Pon 9 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaca napisał:
Ceny lecą na łeb na szyje.Żywiec od 3,60 do 3,75.Za tuszke min 5,5 do 5,7 max z bólem. Takie ceny w kuj.-pom.Pozdrawiam.

ten "jaca" robi sobie z nas jajca
dzisiejsze ceny oscylowały wokół 3,9
piórkowscy na umowę 3,8
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurka złotopiórka

PostWysłany: 18:08 Pon 9 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="jaca"]Ceny lecą na łeb na szyje.Żywiec od 3,60 do 3,75.Za tuszke min 5,5 do 5,7 max z bólem. Takie ceny w kuj.-pom.Pozdrawiam. witam jaca z której ubojenki jesteś ......
Powrót do góry
jaca

PostWysłany: 17:30 Pon 9 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny lecą na łeb na szyje.Żywiec od 3,60 do 3,75.Za tuszke min 5,5 do 5,7 max z bólem. Takie ceny w kuj.-pom.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Andy36

PostWysłany: 17:14 Pon 9 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śląsk 3,80 jest dużo brojlera?
Jak sprzedaż tuszek?
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 11:25 Pon 9 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3.9 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wama

PostWysłany: 22:28 Nie 8 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wie ile placi Banasiewicz ze Szczytnik? Jakie rokowania na koniec tygodnia?? pozdrawiam wszystkich na forum Smile
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:12 Sob 7 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witak na poniedziałek P. hamrol kotowo proponuje 4 10 netto
Powrót do góry
Kogut59

PostWysłany: 11:36 Sob 7 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska i lubuskie 3.80 - 4.00 netto , żywca brakuje i pod koniec przyszłego tygodnia cena jeszcze wzrośnie Laughing .
Do "Bamber" - pisz prawdę i nie ściemniaj Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
k2

PostWysłany: 09:44 Sob 7 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poniedziałek proponowana cena przez ubojnie to 3,75 plus VAT rejon łódzki,Tomaszów Maz.(sprzedaje we wtorek). Jakie ceny są w innych rejonach kraju? Pozdrawiam
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 22:05 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

basik napisał:
witam .jakie sa rokowania cenowe na przyszły tydzien bo w poniedziałek zdaje
i nie wiem o jaka cene sie ubiegac. pozdrawiam

Kaszuby-na poniedziałek mam propozycje 3.9 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
basik

PostWysłany: 20:13 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam .jakie sa rokowania cenowe na przyszły tydzien bo w poniedziałek zdaje
i nie wiem o jaka cene sie ubiegac. pozdrawiam
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 11:54 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na dzisiaj 3,80 plus VAT okolice Łodzi,Tomaszowa Maz.W sobotę napiszę jaka cena na poniedziałek.Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
offca2000

PostWysłany: 09:52 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no słyszałam, że pisklaki od Wysogląda rewelacja, mają 308?
Powrót do góry
bamber

PostWysłany: 09:31 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eska napisał:
co na slychac na rynku bo w malopolsce zaczynaja cos jojczyc . nie chca dac 4,0 brutto

na twoim miejscu bralbym te 4,0 brutto , lubuskie na przyszly tydzien 3.5 netto i ma spadac
Powrót do góry
eska

PostWysłany: 09:17 Pią 6 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co na slychac na rynku bo w malopolsce zaczynaja cos jojczyc . nie chca dac 4,0 brutto
Powrót do góry
Scoia_tael

PostWysłany: 22:41 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
offca2000 napisał:
jakie wylęgarnie polecacie?
polecam HAMA- BIS

No tu jest problem, bo to nigdy nie wiadomo. Ogólnie Hama-Bis OK. Ja tam ostatnio jestem mile zaskoczony wynikami Pana Wysogląda. Ktoś podziela moje opinie (dotyczy Ross'a od Wysogląda), bo mam 3 wyniki i nie chce sie na nich opierac. To po prostu za mało, żeby wyciagnąc wnioski. Pozdrówka
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:24 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

offca2000 napisał:
polecam HAMA- BIS
Powrót do góry
offca2000

PostWysłany: 14:56 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 12:05 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Panowie? Indyk mi może i zbrzydł ale nie mam zamiaru na razie rezygnować, podobnie jak nie mam zamiaru wstawiać kurczaka na obiekt. Po prostu jestem w trakcie zmiany profilu działalności w kierunku nierolniczym ale chciałbym zostawić sobie trochę zdrowego mięska a nie brać te śmieci ze sklepu. Zgodnie z Waszymi sugestiami zasiądę dziś do kompa i obliczę orientacyjne koszty samemu. Ze 3 godzinki pewnie minie bo sporo danych nie znam ale skoro nie chcecie pomóc to nie mam pretensji. Mówiąc o kamieniu łupanym miałem na myśli wiatę murowaną 15 lat temu z posadzką, poidełka rynienki czy jak im tam i karmidła samoróbki zasypywane ręcznie. Do Waszych obiektów pewnie daleko ale założę się że są jeszcze gorsze obiekty w polskim drobiarstwie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:10 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego ŁYSY bo stary , he,he,he Very Happy
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 08:08 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do: Broiler kurzy
Nie daj się wpuścić w maliny - Łysy to stary wyjadacz i doskonale wie ile kosztuje obiekt np. 1500m2. Zobacz jego posty. Tylko wygląda na to, że mu indyki zbrzydły i chce się przestawić na broilera.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:59 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy napisał:
Brojler kurzy napisał:
:quote]
No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.
To nie chodzi o kilkaset sztuk tylko o podejście do tematu . Przeczytaj co napisałeś: budynek z epoki kamienia łupanego , ptaki na własne potrzeby , dla znajomych itd. Na powierzchni 500m2 produkuje się około 8-9tys. ptakow . Jak widzę Ty i Twoi znajomi macie duże potrzeby Very Happy Wkurza mnie taka partyzantka . Jest cena to buch! Wstawiamy do stodoły , obory , chlewika szklarni itp . A zainwestuj w budynek kilkaset tysięcy złotych , podpisz umowy , zaplanuj produkcję i produkuj z Bogiem . Nikt Ci złego słowa nie powie , a i pełnych informacji udzieli . Twoje podejście do tematu obrazuje jak dużo nam jeszcze brakuje do uporządkowania chociażby produkcji drobiarskiej. No bo jeżeli każdy może w każdym momencie uruchomić sobie produkcję w warunkach z epoki kamieni......... Myślę , że nie wymaga to dodatkowego komentarza . Dla przykładu chcesz naprawiać samochód w stodole na klepisku czy w ładnym warsztacie gdzie jest czystość , ład i porządek? Czy chcesz kupować w sklepiku gdzie lady kleją się od brudu , jest pełno much i os , czy też w sklepie czystym z miłą obsługą? Przykłady może trywialne , ale sens dokładnie taki sam . Wpuść konsumenta na obiekt nowoczesny , czysty , z odpowiednią wentylacją / zapachy!!! / i dla porównanie do jakiejś budy z epoki kamienia łupanego. Niech sam oceni , którego ptaka wolałby kupić! Ja wiem , że w sklepie nie widać skąd jest ten ptak , podobnie jak nie widać produkcji wędlin czy rozbioru mięsa , ale wyobraźnia działa . Co do kosztów budowy obiektu 1500m2 - nie masz o nich zielonego pojęcia więc nie dyskutuj i nie neguj tego co piszę bo wiem co piszę . Jak jesteś taki niedowiarek to weź "z półki" projekt kurnika , poproś znajomego budowlańca o kosztorys i uwierz mi , że bardzo się zdziwisz bo te 900tys. , o których pisałem może nie wystarczyć!!!
Powrót do góry
iwonarad

PostWysłany: 06:15 Czw 5 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy, a co Ekodrob ci zbrzydł ? Indyk się przestał opłacać ? Przecież cena za indora pewnie z 4,70. Ciekawe czy powiesz nam jakie są koszty produkcji indyka ... ? Pozdrowienia

Łysy napisał:
Brojler kurzy napisał:
I to jest dobra decyzja Very Happy Jak nie jesteś we branży to po co Ci koszty produkcyjne??? A tak na marginesie gdybyś nie był taki leniwy i przeczytał wcześniejsze / znacznie!!! / posty to byś wiedział jakie były koszty wyprodukowania , a podstawiając aktualne ceny paszy itp. możesz sam sobie łatwo obliczyć ile kosztuje wyprodukowanie 1 kg. ptak . Ale najlepiej to wybuduj sobie budę 1500m2 za jakieś 900tys. PLN , kup wyposażenie za 150 tys. PLN i módl się żeby była dobra cena Very Happy Very Happy Very Happy

No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.[/quote]
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 21:51 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro na Kaszubach już 3.80
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 20:48 Sro 4 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
I to jest dobra decyzja Very Happy Jak nie jesteś we branży to po co Ci koszty produkcyjne??? A tak na marginesie gdybyś nie był taki leniwy i przeczytał wcześniejsze / znacznie!!! / posty to byś wiedział jakie były koszty wyprodukowania , a podstawiając aktualne ceny paszy itp. możesz sam sobie łatwo obliczyć ile kosztuje wyprodukowanie 1 kg. ptak . Ale najlepiej to wybuduj sobie budę 1500m2 za jakieś 900tys. PLN , kup wyposażenie za 150 tys. PLN i módl się żeby była dobra cena Very Happy Very Happy Very Happy[/quote]
No dobra Brojlerku. Tzn. producenci kurczaków stanowią swoistą lożę masońską i pary na zewnętrz nie puszczą Laughing Aż taki głupi nie jestem aby budować halę za 1 mln i odrabiać ją 20 lat. Tyle, że ciemnoty nie wciskaj. Wyposażenie oczywiście może kosztować 150 tysiów, a jak wysokiej klasy to jeszcze więcej, ale koszty budowy to chyba nawet jak na obecne czasy mocno przesadziłeś, choć ogrodnikiem nie jesteś Very Happy Szczerze mówiąc mam stary budyneczek po dziadku (około 500 m2) i chciałbym w cieplejszym okresie odchować trochę kurczaków na własne potrzeby, sprzedać po znajomych i resztę do ubojni. W budynek nic bym nie inwestował bo kiedyś były w nim kurczaki choć stan wyposażenia z epoki kamienia łupanego. Dodatkowe kilkaset sztuk w roku rynku Wam nie popsuje ale i tak pewnie zachowacie milczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2295, 2296, 2297 ... 2403, 2404, 2405  Następny
Strona 2296 z 2405

Skocz do: