Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:59 Pon 8 Lut 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1798, 1799, 1800  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 15:39 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ty nie wiesz sarius że jest nadprodukcja żywności??Jak myślisz po co dopłaty itp???Jeżeli nie masz świadomości tak elementarnych rzeczy to naprawdę kiepsko to widzę.Przecież to problem o którym mówi się w całej Unii od wielu lat!!!
Import zawsze będzie istniał podobnie jak export bo są umowy międzynarodowe i nie masz na to najmniejszego wpływu.Wy wpuścicie tyle kurczaka , my w zamian za to wpuścimy tyle owoców itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
addam

PostWysłany: 14:24 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. ile płacą ubojnie z kaszub??
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 13:04 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarius napisał:
produkujemy dwa razy wieciej??o czym ty wogole mowisz!!gdyby nie import polscyy hodowcy taaaak by żyli!czytajac ceny o ktorych piszecie troszke przerazony jesten , dzis sprzedałe ostatni samochód po 3.6-3.7!!nie wiem jak w innych regionach polski ale w świętokrzyskim taniej bym nie sprzedał bo ubojnie dzwonia za kurczakiem!

Wy tam w górach macie dobrze z tymi cenami
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
gedii

PostWysłany: 10:55 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Moderator cwaniaczku. Najlepiej to usuń wszystkie moje posty, i nie mam zamiaru błyszczeć,i dlaczego dobrą ubojnię mam wpisać w temacie "Czarna lista". Pomyśl, jeżeli potrafisz Very Happy

Nie cwaniakuj ty. Jeżeli będzie kiepska ubojnia to napisz tam a jak dobra to napisz tu i po kłopocie. Albo ty użyj rozumu i napisz w temacie przyklejonym o ubojniach. Dam ci od razu adres co byś to za długo nie szukał. http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=5071
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
DJCHIKEN

PostWysłany: 10:24 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CENA W MAKRO 7,20ZŁ/1KG
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:03 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo. Widzę , że moderator nie przyjmuje żadnej krytyki i kasuje posty . WSTYD .
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 09:55 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3.45
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:46 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Gadu gadu. Wszyscy mądrzy. Mówią frajer, kretyn. Mówią podzwonić, popytać i ....sprzedać jak najwyżej Very Happy
Dobra. Komu sprzedać? i nie dać się wykiwać. Znam gości co pobrali i wprowadzili hodowców w bankructwo. Dzięki Bogu mnie to nie dotyczy- narazie.
Mam nowy temat "ubojnie-plusy i minusy" z danymi teleadresowymi.
Zobaczymy jaka jest konsolidacja wśród hodowców z podawaniem rzetelnych informacji. I wara od wmawiania mi zawiści i wyzywania od frajerów co po 3,1 sprzedali i psują rynek.Podanie suchej ceny to dzięki. Zawsze lepszy wróbel w garści niż...dobrze wiecie. Ja jeszcze muszę wiedzieć komu sprzedaję i czy mnie nie wykiwa a cwaniaków jest masa. Za 200 tysiaków towar oddasz i co? Dupcia. Papa. 3,6 ale kaska może, właśnie może za90 lub więcej dni albo...nikomu tego nie życzę- wcale.
Jesteście mądrzy? Wpisujcie się w nowym temacie. Zobaczymy
Pozdrawiam

Niestety przyjacielu nikt ci się tam nie wpisze gdyż temat został usunięty. Jeżeli chcesz błysnąć to nie zakładaj swojego tematu tylko rozwiń ten wątek w temacie " Czarna lista ubojni" - Mod

Moderator cwaniaczku. Najlepiej to usuń wszystkie moje posty, i nie mam zamiaru błyszczeć,i dlaczego dobrą ubojnię mam wpisać w temacie "Czarna lista". Pomyśl, jeżeli potrafisz Very Happy
Powrót do góry
jastrząb

PostWysłany: 09:05 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś sprzedaje na śląsku ? Bo mi proponują 3,3 netto na dzisiaj a niewiem czy nie można więcej ,niestety nieznam nikogo kto ma żywca w naszym regionie proszę o podanie informacji
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 00:42 Pon 19 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadu gadu. Wszyscy mądrzy. Mówią frajer, kretyn. Mówią podzwonić, popytać i ....sprzedać jak najwyżej Very Happy
Dobra. Komu sprzedać? i nie dać się wykiwać. Znam gości co pobrali i wprowadzili hodowców w bankructwo. Dzięki Bogu mnie to nie dotyczy- narazie.
Mam nowy temat "ubojnie-plusy i minusy" z danymi teleadresowymi.
Zobaczymy jaka jest konsolidacja wśród hodowców z podawaniem rzetelnych informacji. I wara od wmawiania mi zawiści i wyzywania od frajerów co po 3,1 sprzedali i psują rynek.Podanie suchej ceny to dzięki. Zawsze lepszy wróbel w garści niż...dobrze wiecie. Ja jeszcze muszę wiedzieć komu sprzedaję i czy mnie nie wykiwa a cwaniaków jest masa. Za 200 tysiaków towar oddasz i co? Dupcia. Papa. 3,6 ale kaska może, właśnie może za90 lub więcej dni albo...nikomu tego nie życzę- wcale.
Jesteście mądrzy? Wpisujcie się w nowym temacie. Zobaczymy
Pozdrawiam

Niestety przyjacielu nikt ci się tam nie wpisze gdyż temat został usunięty. Jeżeli chcesz błysnąć to nie zakładaj swojego tematu tylko rozwiń ten wątek w temacie " Czarna lista ubojni" - Mod
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:08 Nie 18 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
KOL-----trzeba było zadzwonić na kaszuby i dowiedzieć się po ile płaci mielewczykowa ,a nie sprzedawać jej po 3,1zł i tym sposobem zepsułeś nam rynek bo płaciła po 3,6 a jak znalazla frajera po 3,1 to nam też nie da 3,6 i ma okazję zjechać na 3,1zł

Very Happy Mielewczykowej nie sprzedałem bo nawet po 3,1 nie chciała wxiąć. I nie ubliżaj od frajerów tylko popytaj kurnikarzy z Żuromina albo z pod Giżycka, albo Białegostoku. I to co piszę to nie zawiść bo mam to gdzieś po ile sprzedajesz.
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 12:03 Nie 18 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam lubuskie niema za dużo kurczaka miałem wczoraj kilka telefonów, nieoddawac po kosztach bo ubojnie wykorzystują niezorientowanych hodowców. straszą słabym zbytem a szukają żeby podkupic drugiemu. narazie płacą 3 20, 3 40 netto. pozdrawiam
Powrót do góry
general

PostWysłany: 11:26 Nie 18 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okolice Prochowic 3,20-3,30 netto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:14 Nie 18 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nie wiem jak to policzy okaże sie na przelwie!!

Sarius załamujesz mnie.Jak to okaże się na przelewie????????????To znaczy policzy jak chce??????????????K.u.r.w.a ludzie nauczcie się szanować jak nie własną pracę to chociaż siebie.Z taką postawą w kierunku ubojni to ja się nie dziwie temu co jest z drobiarstwem.Kurników jest do bólu ale ubojni również.Nie pasuje coś w handlu z tą to handluje z następną i nigdy, przenigdy nie z jedną lub dwiema bo się zdzwaniają i robią wspólną cenę.Mało tego mają nie wiedzieć nawzajem z kim handlujecie bo nigdy dobrej ceny nie dostaniecie
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 10:09 Nie 18 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOL-----trzeba było zadzwonić na kaszuby i dowiedzieć się po ile płaci mielewczykowa ,a nie sprzedawać jej po 3,1zł i tym sposobem zepsułeś nam rynek bo płaciła po 3,6 a jak znalazla frajera po 3,1 to nam też nie da 3,6 i ma okazję zjechać na 3,1zł
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 23:40 Sob 17 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOL nie rozumiem tej zawisci czy co to jest jaki interes miałbym ci kłamac rynek jest tak po....bany ze szok ty piszesz ze 3,1 a ja po 3,6-3,7 sprzedałem nie wiem dokładnie bo umówiony byłem na 3,7 a przed łąpaniem telefon ze 3.6 i nie wiem jak to policzy okaże sie na przelwie!!jestem pewny ze cena duzo wyzsza byla niz piszesz bo nawet na wadze spotkałem znajoma co tez sprzedawała kure pod kielce i ona tez 3,6 dostała
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 10:01 Sob 17 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mielewczykowa też zjechała na 3,1-3,2 i co? Ma kurczaka od Was Kaszubów i dlaczego jej sprzedajecie? Po prostu nie macie wyjścia tak jak ja.
Pozdrawiam i miłego weekendu
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 09:58 Sob 17 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
KOL-----,a dlaczego ty byś się zgodził im sprzedać po 3,1zł??? i tacy hodowcy psują rynek

"tacy hodowcy" znaczy jacy? Jeżeli u nas jest 2,9-3 to czemu bym nie miał sprzedać po 3,1-3,2 . 0,2 na kilogramie to 10000 na 50 tonach. Nawet kalkulatora nie brak. Czysta ekonomia Very Happy Nikomu rynku nie mam zamiaru psuć. Po prostu chcę sprzedać w jak najwyższej cenie i nie interesuje mnie po ile Wy sprzedajecie. Chcę sprzedać drożej niż "nasi" płacą. Logiczne?
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 08:12 Sob 17 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOL-----,a dlaczego ty byś się zgodził im sprzedać po 3,1zł??? i tacy hodowcy psują rynek
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:35 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarius napisał:
produkujemy dwa razy wieciej??o czym ty wogole mowisz!!gdyby nie import polscyy hodowcy taaaak by żyli!czytajac ceny o ktorych piszecie troszke przerazony jesten , dzis sprzedałe ostatni samochód po 3.6-3.7!!nie wiem jak w innych regionach polski ale w świętokrzyskim taniej bym nie sprzedał bo ubojnie dzwonia za kurczakiem!

Coś mieszasz. To wreszcie po ile sprzedałeś? Po 3,6 czy po 3,7? Dziwnie piszesz. Sprzedałeś a nie wiesz po ile. A może po 2,9 lub 3,0.
Wiem jedno Świętokrzyskie jest może 200 kilosów od nas i Tobie płacą 3,6 czy3,7 a nie wyślą samochodów do nas? Nam by dali 3,1 do tego troszkę stracili na transporcie a i tak by byli do przodu. Myślisz, że ubojnie nie potrafią liczyć? Nie wciskaj kolego kitu.
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 22:21 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 22:03 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Nie , Polska to nie jest dziwny kraj.Wez sobie do ręki choćby dzisiejszą Gazetę Wyborczą w której piszą o projekcie opodatkowania rolników.Piszą tam również że Polska jako 40milionowy kraj produkuje żywność wystarczającą aby wyżywić 80milionowy kraj. Czyli produkujemy DWA RAZY WIĘCEJ NIŻ MOŻEMY ZJEŚĆ.
Kumasz ?
Mówię o tym od bardzo dawna zresztą.
Stąd tylko chwilowe anomalia ,trwające kilka dni będą powodowały zwyżkę ceny a pozostały czas to bryndza.Bo towaru jest za dużo !I będzie tak dopóki nie zmniejszymy produkcji.
Od dawna mówię - minimum 30% mniej do kurnika i macie cenę

Chyba nie masz racji duzy wplyw na nadprodukcję ma import z brazylii i chin a jak wiadomo złotowka jest słaba dlatego tez mniej się importuje stad te lekkie wahnienia .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
sertec

PostWysłany: 20:44 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cene placa animex-debica ? podobno pasza ma drozec bo zboze ostro idzie do gory dodac opal na zime niech zyje hodowla!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
jastrząb

PostWysłany: 20:34 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku brak kurczaka na przyszły tydzien więc nie dajcie się rolować . Dzisiaj płacili 3,3 netto pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:43 Pią 16 Sty 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie , Polska to nie jest dziwny kraj.Wez sobie do ręki choćby dzisiejszą Gazetę Wyborczą w której piszą o projekcie opodatkowania rolników.Piszą tam również że Polska jako 40milionowy kraj produkuje żywność wystarczającą aby wyżywić 80milionowy kraj. Czyli produkujemy DWA RAZY WIĘCEJ NIŻ MOŻEMY ZJEŚĆ.
Kumasz ?
Mówię o tym od bardzo dawna zresztą.
Stąd tylko chwilowe anomalia ,trwające kilka dni będą powodowały zwyżkę ceny a pozostały czas to bryndza.Bo towaru jest za dużo !I będzie tak dopóki nie zmniejszymy produkcji.
Od dawna mówię - minimum 30% mniej do kurnika i macie cenę
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1798, 1799, 1800  Następny
Strona 1408 z 1800

Skocz do: