Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować,
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:39 Pon 30 Maj 2016

Agrolok
Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1831, 1832, 1833  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacperski

PostWysłany: 12:35 Nie 17 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie czesto wpisuje cos na forum Teraz sa ruchy cenowe gdzie te in tylko dysk z medox w piatek dzwonili 2,4 netto do dyskusji lodzkie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jeep

PostWysłany: 10:55 Nie 17 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chory nie chory stan portfela się liczy Laughing Laughing Laughing Laughing

tylko ubogi , chwali się wszyskim ile to ma kasy ,a oni przytakują ze zrozumieniem że w to wierzą Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
coorczak

PostWysłany: 21:31 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję poziomu dyskusji na forum, ale myślę (raczej mam nadzieję) że kasa jeszcze tak bardzo nie uderzyła wszystkim do głowy, żeby ktokolwiek wyniósł się na piedestały. Kubłem zimnej wody niech będzie wspomnienie o nieco gorszych czasach kiedy kurczak był za 2,00, bo z tego co pamiętam to wtedy na forum nie było tylu "przemądrzałków" tylko każdy zamiast kasy liczył straty. Nie zapominajmy o zasadzie że po hossie zawsze przychodzi bessa. Proponuje więcej skromności, dystansu i zdrowego rozsądku. CZy zawsze hodowcy drobiu muszą uchodzic za bandę zarozumiałych prostaków. Może najwyższa pora zmieni image. Pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:01 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory nie chory stan portfela się liczy Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 18:07 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty medox to tylko się cieszysz jak wku.rwisz kogoś na forum bo sądząc po intensywności twoich wypowiedzi to raczej na kurkach nie zarobisz bo nie masz czasu ich doglądnąć wypisując te idiotyzmy. Jesteś chory na głowę i tyle ci powiem bbbuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:51 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie się śmiać lub przyłączyć do mnie i zarabiać Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 14:15 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeep napisał:
bredzisz medox, znasz wszyskie wylęgarnie ?

No Medox by nie znał ??? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 13:51 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bredzisz medox, znasz wszyskie wylęgarnie ?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:44 Sob 16 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie syf,możesz brać skąd chcesz trafisz lub nie.Popyt taki ,że idzie wszystko
Powrót do góry
coorczak

PostWysłany: 22:00 Pią 15 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buba76 dzięki za informację, a znasz mozę opinie o tej wylęgarni. Dobrego ma pisklaka, czy lęgną małe na ilośc a nie na jakośc? Wbrew opiniom niektórych hodowców Cooba się dobrze hoduje, 5,5 tyg i waga 2,50. pod warunkiem że jest dobry pisklak. Co do Rossa to niby nie jest zły ale mimo upływu lat od od istnienia tego rodzaju piskląt to ich efektywnośc hodowli stoi w miejscu.
Liczę na informacje o wylęgarniach, które mają dobre pisklaki i zależy im na ich dobrej jakości. Fakt że teraz hodowcy wezmą pisklaki jakie sa, ale czy nie liczy się dobry wynik? Wiadomo kasa jakaś jest ale czy gdyby były dobre pisklaki to raczej mogłoby byc jej więcej. Poza tym jakieś liczą sie przecież jakieś opinie ubojni o sprzedawanym kurczaku. Zbyt dużo niestety jest zachłanności wśród drobiarzy i to nas wszystkich gubi. Na nieco gorszy okres ubojnie przebierają jakiego kurczaka wezmą a jakiego nie. A na lepsze czasy biorą jaki jest.
Jakośc dobrego kurczaka prędzej czy później zaowocuje. Pozdrawiam
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 20:48 Pią 15 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz umyłem Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:12 Pią 15 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliżamy się do czerwca , od poniedziałku cenka pomalutku w górę, kurczaczka będzie powoli brakować bo wszyscy teraz zaczynają mycie i będą wstawiać buuuuuuuuuhhhhhhhaaaaaaaaaa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
buba76

PostWysłany: 11:59 Pią 15 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coorczak napisał:
Jaką cenę proponują teraz Kaszuby? Z tego co czytam to jakby cena ruszała. 11-go płacili 3,40 netto. Tak z innej beczki to może ktoś mógłby polecic mi dobrą wylęgarnię kurczaka. Szukam takiej co ma dobre pisklaki, a najlepiej jakby miala Cooba. Jeśli ktoś byłby skłonny podzielic się informacjami ( opiniami) w tym temacie z góry dziękuję.

Hama plus podobno ma cooba
Powrót do góry
coorczak

PostWysłany: 22:41 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką cenę proponują teraz Kaszuby? Z tego co czytam to jakby cena ruszała. 11-go płacili 3,40 netto. Tak z innej beczki to może ktoś mógłby polecic mi dobrą wylęgarnię kurczaka. Szukam takiej co ma dobre pisklaki, a najlepiej jakby miala Cooba. Jeśli ktoś byłby skłonny podzielic się informacjami ( opiniami) w tym temacie z góry dziękuję.
Powrót do góry
dentmat

PostWysłany: 21:54 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie interesuje dościelanie w trakcie rzutu dlatego zastanawiam czy jest to możliwe gdyż na stronie firmy www.quaer.pl jest filmik który pokazuje dościelanie w trakcie rzutu. Czy ktoś posiada tą maszynę i jak się ona sprawuje na fermie ???

link do filmu: http://www.quaer.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=5

Jizin z bazin napisał:
dentmat napisał:
Poszukuje maszyny do ścielenia słomy w balach czy ktoś korzysta z takiej maszyny ?? ostatnio spotkałem się z ofertą firmy "quaer" czy ktoś posiada taką lub podobną maszyny i jak one się sprawują na fermie??

walczyłem z tym tematem kiedy obsługa kurnika zaczęła" protestować".... to nabardziej pracochłonne zajęcie , ale lekka podwyżka płacy załatwiła sprawę . nie mam nic wspólnego z uprawą gleby i nie mam słómy ale wiem że są
" szarpacze " bali słomy i jestem tym zainteresowany taką maszyną do ścielenia przed wstawieniem piskląt. cały bal jest szarpany na 15, 20 cm odcinki ale tylko przed wstawieniem , uzupełnianie w czasie rzutu niestety ręcznie. maszynka nówka ok 30 tyś . no i jeszcze napęd potrzebny. macie inne rozwiązania? bo robi się problem . zaraz sami wszystko będziemy robili...
Powrót do góry
jeep

PostWysłany: 14:09 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ja nie wpuszczam kur do salonu jak zobacze 4zł

to TY masz salon ?
Powrót do góry
buba76

PostWysłany: 10:27 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeszów dzwoni,daję nawet przedpłatę 3.7 brutto
Powrót do góry
barvin

PostWysłany: 10:18 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W centrum potwierdzam cenę 3,5 netto. Na następny tydzień kurczaka będzie mało.
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 09:14 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na podkarpaciu zaczynaja dzwonic ubojnie o kurczaka cena 3,40- 3,50 netto
Powrót do góry
janek777

PostWysłany: 07:44 Czw 14 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy cena sie ruszyla ?? Ktos oddaje na war-maz i po ile ??
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:02 Sro 13 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dentmat napisał:
Poszukuje maszyny do ścielenia słomy w balach czy ktoś korzysta z takiej maszyny ?? ostatnio spotkałem się z ofertą firmy "quaer" czy ktoś posiada taką lub podobną maszyny i jak one się sprawują na fermie??

Witam
Mam taką maszyne jeżeli Chcesz ją obejrzeć zapraszam. Na razie proponuję rozrzutnik+ciągnik(w ten sposób ścieli kolega i dobrze Mu idzie)
Pozdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jizin z bazin

PostWysłany: 20:15 Sro 13 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dentmat napisał:

walczyłem z tym tematem kiedy obsługa kurnika zaczęła" protestować".... to nabardziej pracochłonne zajęcie , ale lekka podwyżka płacy załatwiła sprawę . nie mam nic wspólnego z uprawą gleby i nie mam słómy ale wiem że są
" szarpacze " bali słomy i jestem tym zainteresowany taką maszyną do ścielenia przed wstawieniem piskląt. cały bal jest szarpany na 15, 20 cm odcinki ale tylko przed wstawieniem , uzupełnianie w czasie rzutu niestety ręcznie. maszynka nówka ok 30 tyś . no i jeszcze napęd potrzebny. macie inne rozwiązania? bo robi się problem . zaraz sami wszystko będziemy robili...
Powrót do góry
dentmat

PostWysłany: 19:54 Sro 13 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 19:41 Sro 13 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, co podają ci od prognozy....... chyba z takiej codziennej kolorowej gazety, co Fakt się nazywa, a Ty pewnie to czytasz i trzęsiesz gaciami Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

A co do moczenia.......to oczywiście, że moczę, tak jak wszyscy, oczywiście oprócz Ciebie, bo tylko Ty wiesz kiedy wstawiać, żeby nie umoczyć. Nawet jak wszyscy oddają po 2,50, to Ty oczywiście sprzedajesz po 3,30, bo oczywiście nie dajesz wydymać się tym krwiopijcom ubojnistom, nie ??? Laughing Laughing Laughing

Kiedyś zadałem Ci pytanie, :Czy wiesz co to jest pycha ? Do dzisiaj nie odpowiedziałeś. Czyżby było nie wygodne, czy w Fakcie nie było definicji tego słowa ???
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:36 Sro 13 Maj 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wpuszczam kur do salonu jak zobacze 4zł
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1407, 1408, 1409 ... 1831, 1832, 1833  Następny
Strona 1408 z 1833

Skocz do: