Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:42 Sro 26 Lut 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2267, 2268, 2269  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sołtys

PostWysłany: 14:29 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie dzisiaj też zestaw schodzi 2,85 netto wielkopolska. na poniedziałek 10 gr w górę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jastrząb

PostWysłany: 11:48 Czw 21 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku jestem umówiony po 2,9 netto na dziś pozdr.
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 21:28 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baca60 napisał:
kurczakmały napisał:
W małopolsce braki kurczaka. Ubojnie same szukają i rezerwują. Cena codziennnie wyższa.

o jakiej rezerwacji ty piszesz, podaj choć jadną ubojnie która to robi w małopolsce, chyba że po 2,50 albo na EURO 2012 cena na dziś to 2,80 netto a poza tym to cię witam serdecznie na forum

Na przykład Eko-Drób robi już szczegółowy harmonogram na luty.
Powrót do góry
baca60

PostWysłany: 20:19 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczakmały napisał:
W małopolsce braki kurczaka. Ubojnie same szukają i rezerwują. Cena codziennnie wyższa.

o jakiej rezerwacji ty piszesz, podaj choć jadną ubojnie która to robi w małopolsce, chyba że po 2,50 albo na EURO 2012 cena na dziś to 2,80 netto a poza tym to cię witam serdecznie na forum
Powrót do góry
kurczakmały

PostWysłany: 18:52 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:14 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki temu mają za co budowac kurniki (po kilkadziesiąt budynków naraz).Niedługo się uniezależnią i podziękują wyciśniętym jak cytryna frajerom którzy nabudowali a potem się okazało ,że nie ma co z tym zrobic jak tylko podpisac kontraktacje po 2.90.Idiotów nie sieją sami się rodzą i nigdy jak dotąd ich nie zabrakło.
Śląsk ,małopolska,świętokrzyskie 2.80 netto - 3 brutto.Takie ceny proponuja
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:53 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Belfer napisał:
Brojler kurzy napisał:
Kontraktacja 2,90 ????????????/!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozumiem , że wolny rynek to loteria, ale jak mozna świadomie podpisywać umowę na cenę poniżej kosztów wyprodukowania???
Albo zadłuzony desperat bez mozliwosci jakiejkolwiek negocjacji ceny , albo matematyczne zero nie potrafiace liczyć swoich kosztów , albo umowa oprocz tej ceny zawiera dopłaty za.... , albo .... Sam juz nie wiem Shocked

Kolego, ale pewnie ta cena nie jest stała przez cały rok! pewnie wolny rynek podskoczy to i cena kontraktu też!!! Przynajmniej tak mi się wydaje!!!
Masza rację - tak mi się wydaje
Nie zmienia to faktu , że ktoś świadomie np. 10 stycznia br. podpisał umowę , ża za 5-6 tygodni ODDA ptaki w cenie 2,90 . Czy myslisz , ze jak "wolny" rynek za miesiac bedzie placil np 3,20 to kontraktowiec też tyle dostanie? wOLNE ZARTY . Doskonale wiesz , że to co na papierze nie podlega zmianie . No chyba , ze jest to ubojnia , ktora aneksami w trakcie rzutu potrafi wszystko . A gdyby tak hodowca aneksem chciał zmienić warunki umowy ? Żart - prawda???
Powrót do góry
Belfer

PostWysłany: 12:41 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Rozumiem , że wolny rynek to loteria, ale jak mozna świadomie podpisywać umowę na cenę poniżej kosztów wyprodukowania???
Albo zadłuzony desperat bez mozliwosci jakiejkolwiek negocjacji ceny , albo matematyczne zero nie potrafiace liczyć swoich kosztów , albo umowa oprocz tej ceny zawiera dopłaty za.... , albo .... Sam juz nie wiem Shocked

Kolego, ale pewnie ta cena nie jest stała przez cały rok! pewnie wolny rynek podskoczy to i cena kontraktu też!!! Przynajmniej tak mi się wydaje!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:09 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
mojekurczaki.pl

PostWysłany: 11:57 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i zapraszam do oglądania cen na www.mojekurczaki.pl

Wydaje się, że nagłówek nad tabelką jest w obecnej sytuacji prawdziwy jak nigdy dotąd. Trzymam kciuki za udane transakcje Hodowców. Wink

Pozdrawiam

Beata
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Savik!

PostWysłany: 07:10 Sro 20 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Na początek stycznia miała być bardzo mała podaż żywca niestety nieodebrane kurczaki przed sylwestrem przesunęły sie na styczeń i urosły plus ewentualny "super bonus z zagranicy " jeśli był zrobił swoje . Na koniec stycznia i początek lutego!!! bo jak napiszę że na przełomie 01/02/2010 to może być słabo czytelne. podobno jest kolejny dołek i to ogromny !! pytanie na ile wypełni go nawis z początku stycznia ? pisklęta niestety nie tanieją i się nie zanosi , pasza drożeje , wszyscy wstawiają. Cool Cool Cool powtórzę się kiedyś pisałem że cmentarze na dzikim zachodzie były pełne młodych i gniewnych Cool Cool Cool

no czy ie tanieją pisklaki? zapłaciłem 1,25brutto. Podobno część odmówiło wstawień i facet chętnie cenę obniżył. Ale tak na prawdę nic nie wiadomo co się dzieje i co będzie. A le proszę się nie przejmoać. ODkąd pamiętam zawsze po górce były dołki i odwrotnie. Pozdrawiam
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 23:04 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek stycznia miała być bardzo mała podaż żywca niestety nieodebrane kurczaki przed sylwestrem przesunęły sie na styczeń i urosły plus ewentualny "super bonus z zagranicy " jeśli był zrobił swoje . Na koniec stycznia i początek lutego!!! bo jak napiszę że na przełomie 01/02/2010 to może być słabo czytelne. podobno jest kolejny dołek i to ogromny !! pytanie na ile wypełni go nawis z początku stycznia ? pisklęta niestety nie tanieją i się nie zanosi , pasza drożeje , wszyscy wstawiają. Cool Cool Cool powtórzę się kiedyś pisałem że cmentarze na dzikim zachodzie były pełne młodych i gniewnych Cool Cool Cool
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 22:05 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leśiu napisał:
KUL-DROP 2,7 Exclamation
witam oj mało ale po co tam oddajesz inni płacą wiecej
Powrót do góry
Leśiu

PostWysłany: 21:11 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KUL-DROP 2,7 Exclamation
Powrót do góry
jastrząb

PostWysłany: 15:02 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj jestem umowiony na 2.80 śląsk.Starajcie się podnosić bo nikt za nas tego nie zrobi pozdrawiam
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:03 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,8 netto to już minimum ale są hodowcy którzy w nieświadomości oddają po 2,50 netto dlatego tuszkę jeszcze można kupić dziś po 4,0 netto ale to ostatnie chwile takiego wyzysku .
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 16:27 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poludniu 2.8 netto - rezerwuja kurczaka, cos sie rusza!
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 13:59 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmx napisał:
Dobra wiadomość na dzisiaj.
Duże zakłady przetwórcze zaczęły ponownie kupować polskiego kurczaka. Jeden z większych zakładów ubojowych ze Śląska twierdzi że "rura została przetkana" i powinno zacząć się sprzedawać. Chyba idą podwyżki cen ŻYWCA.

Nasze duże ubojnie również twierdzą że problem z nadmiarem za nami i powinno być ok, jestem dobrej myśli na ten tydzień -powinno się dźwigać z 2,7 n na dzisiaj .
Powrót do góry
mmx

PostWysłany: 10:54 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra wiadomość na dzisiaj.
Duże zakłady przetwórcze zaczęły ponownie kupować polskiego kurczaka. Jeden z większych zakładów ubojowych ze Śląska twierdzi że "rura została przetkana" i powinno zacząć się sprzedawać. Chyba idą podwyżki cen ŻYWCA.
Powrót do góry
to_i_ovo

PostWysłany: 00:19 Pon 18 Sty 2010    Temat postu: Kto co ma robić Odpowiedz z cytatem

W Ministerstwie Rolnictwa I Rozwoju Wsi, istnieją zespoły do monitorowania sytuacji w rolnictwie. Dla drobiu - tutaj http://www.minrol.gov.pl/index.php?/pol/Informacje-branzowe/Zespoly-ds.-monitorowania-sytuacji-w-rolnictwie/Zespol-ds.-Miesa-Drobiowego-Jaj-i-Miodu .
Tam kierujcie pisma (nie mail-e) z żądaniem podjęcia działań np. wprowadzenia ceł (w/g traktatu Polska na prawo wprowadzić cła w celu stabilizacji cen na rynku wewnętrznym). Do pisma dołączać ksera faktur.
Biorą kasę, niech na nią zapracują.
Kupą ludzie kupą. Rolling Eyes

Pozdrawiam
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 21:50 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecna sytuacja na rynku drobiu utrzyma sie przynajmniej do polowy roku.wieprzowina tez tanieje[najtansza od 2 lat]euro idzie w dol-nie jest wesolo i dlugo nie bedzie
niedlugo sie tutaj pozabijacie ciekawe jak cena spadnie do 2 zl jak dawniej bywalo to tu bedzie krwawa masakra.glowy poleca jak na ubojni i krew bedzie sie lala strumieniami-ja od paru lat mam spokoj z tym biznesem wiec moge sobie troche pozartowac,ale naprawde zapowiada sie nieciekawie.

z tym funduszem promocji miesa to niestety jest wielka lipa,to tylko sposob na wyciagniecie paru groszy dla agencji reklamowych,na chwile reklamy mleka byly widoczne a drobiu jeszcze nie widzialem.a rezultatow to nie daje zadnych.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:09 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rufus napisał:
ciekawe co robią teraz moje pieniądze odciągane z każdej faktury -kiedy mam problem ze sprzedażą towaru . Ktoś je sobie przywłaszczył i ma się świetnie ??,Wyda je pewnie na jakiś chybiony projekt reklamowy i będzie zadowolony ze swojej pracy -za moja kasę .
Bardzo bym chciał poczytać co ma do powiedzenia ten ktoś . Czy widzi jakieś kłopoty ,które nas dotyczą od 2 tygodni czy nie?. Czy ma jakiś plan na przyszły tydzień ? Pobożne marzenia. Z drugiej strony, gdybym uzurpował sobie 0,1% kasy każdego hodowcy ,to znaczy miałbym do dyspozycji taki budżet to przedstawiłbym się hodowcom kim jestem ,przeprosiłbym że ustawodawca zmusił mnie do tego zadania, ale nie miałem wyjścia -muszę działać :Tytaniczne zadanie.
Życzyłbym sobie działania .A może ten ktoś jest słuchaczem Radia Maryja? Co wtedy?
:idea:

I to jest najwłaściwsze k.u.r.wa na dziś pytanie.Może telefon do tvn24 albo Weissa do radia ZET,czy gdzie tam i pytanie które zadał rufus oraz pytanie drugie - dlaczego ja jako polski producent muszę spełnić sto norm i dostosować się do stu innych przepisów a do Polski wchodzi towar nie produkowany w oparciu o żadne normy i przepisy.Tylko na te dwa pytania chciałbym na dziś znać odpowiedz.
Powrót do góry
123

PostWysłany: 20:37 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Cedrob nie wyjechał z super promocją byłoby tak jak rok temu w styczniu.
Powrót do góry
merc

PostWysłany: 20:15 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze rudy za nasza kase czyni cuda, czyli niebedzie kasy ani cudów
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 19:27 Nie 17 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co robią teraz moje pieniądze odciągane z każdej faktury -kiedy mam problem ze sprzedażą towaru . Ktoś je sobie przywłaszczył i ma się świetnie ??,Wyda je pewnie na jakiś chybiony projekt reklamowy i będzie zadowolony ze swojej pracy -za moja kasę .
Bardzo bym chciał poczytać co ma do powiedzenia ten ktoś . Czy widzi jakieś kłopoty ,które nas dotyczą od 2 tygodni czy nie?. Czy ma jakiś plan na przyszły tydzień ? Pobożne marzenia. Z drugiej strony, gdybym uzurpował sobie 0,1% kasy każdego hodowcy ,to znaczy miałbym do dyspozycji taki budżet to przedstawiłbym się hodowcom kim jestem ,przeprosiłbym że ustawodawca zmusił mnie do tego zadania, ale nie miałem wyjścia -muszę działać :Tytaniczne zadanie.
Życzyłbym sobie działania .A może ten ktoś jest słuchaczem Radia Maryja? Co wtedy?
Idea
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1759, 1760, 1761 ... 2267, 2268, 2269  Następny
Strona 1760 z 2269

Skocz do: