Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:46 Sob 28 Lis 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1760, 1761, 1762 ... 2492, 2493, 2494  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tolek

PostWysłany: 14:03 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - jeżeli mączka czyni zło tak nie jest istotne czy ona jest polska ,holęderska czy amerykańska jest tak samo szkodliwa , zakaz stosowania mączki to jest mobbig importerów i producentów soi a polską mączkę rozrzucamy na pola -paradoks.Natomiast większość krajów mają przepis o dampingu ,odnosi się to również do produkcji rolnej.To co pisałem nie jest to tak że nie można nic poprawić nawet trzeba bo uważam że jest dużo ludzi mądrzejszych odemnie tylko nikt nie chce się tym zająć,każdy mówi jakoś tam będzie.
Mądrość nie polega na tym ile kto w ciągu godziny rozwiąże zadań matematycznych lub ile ma IQ ale polega na tym jak sobie w życiu radzi ,a my
jak widać jesteśmy "BIAŁYMI MURZYNAMI "
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miki Kurczak

PostWysłany: 13:51 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem koledzy jak u was ale u mnie telefony się rozdzwaniają. Mam nawet propozycje od ubojni z którymi nigdy nie współpracowałem. Myślę że przyszły tydzień może być bardzo ciekawy, 4 z przodu jak najbardziej realne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
paktofonikas

PostWysłany: 13:41 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolek -
Ceny minimalne - chłopie mamy wolny rynek czy się komuś podoba czy nie. Nierealne do zrealizowania.
zakaz importu kurczaka z krajów gdzie jest skarmiama mączka - jesteśmy w Unii i jest wolny import z krajów UE,
A to że hodowca sponsoruje konsumenta to tego ostatniego podejrzewam ze g.wno to obchodzi.
Powrót do góry
starter

PostWysłany: 12:11 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko zjednoczeni możemy skutecznie działać w spólnej sprawie Exclamation
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 11:52 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - no niech ktoś napisze że nie mam racji.
pozdrawiam.
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 11:25 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hektor88 napisał:
pióro napisał:
czy ktoś zdaje z niedzieli na poniedziałek, jaka cenę ustaliliscie?kondratowicz ma awarię na ubojni i poodwoływał hodowców ,ciekawe jak to się przedłoży pożniej na zdawanie jak raptem rusza ci przetrzymani?

a to wlasnie awaria ...http://www.twoja-strona.klebarkwielki.pl/

dobrze mowie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Hektor88

PostWysłany: 10:57 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pióro napisał:
czy ktoś zdaje z niedzieli na poniedziałek, jaka cenę ustaliliscie?kondratowicz ma awarię na ubojni i poodwoływał hodowców ,ciekawe jak to się przedłoży pożniej na zdawanie jak raptem rusza ci przetrzymani?

a to wlasnie awaria ...http://www.twoja-strona.klebarkwielki.pl/
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 09:41 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się teraz awaria nazywa? Ja na to zawszę mówię brak kurczaka. Ale niech będzie. Jest ogólnopolska awaria kurczaka. W moim regionie w zeszłym tygodniu nikt nie zdawał. A o się ostatnio zdarzyło jak cena była > 4 zł. Wiec jest nadzieja.

Dla tych co właśnie wstawili to powiem ze kurniki małym kurczakiem są teraz mocno obstawiane. Ale jeden duży rzut nie załata aktualnej dziury. To może zrobić tylko lewy import.
Powrót do góry
dagmarka

PostWysłany: 09:35 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szanownych forumowiczów Very Happy
zapraszamy na http://forum.farmer.pl/index.php/board,28.0.html
tam też można dyskutować i nawet jest moderator Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
teken

PostWysłany: 08:49 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kondratoeicz widze ze ma zagrania ,mysli ze ugra pare punktów to sie chlopina zdziwi Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pióro

PostWysłany: 08:43 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
teken

PostWysłany: 07:36 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox troche te terminy wtawien co podajesz to mijaja sie z prawda ,bowiem znam takich co wstawili po 20 grudnia ,a dokladnie w przerwie swiatecznej i sprzedawali po 3,70 wiec wyszli na zero.I znam takich co wstawili 6 grudnia poczym golili po 3, 30 i dołozyli sporo ,moje pytanie jest nastepujace jak sie ma to twoje pisanie ze po 20 nie wstawiać bo sie nie oplaci do wyzej napisanego tekstu.
Powrót do góry
tolek

PostWysłany: 00:56 Sob 19 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHŁOPY -- dużo piszecie by wuładować złość po nieudanym rzucie (3.00-3.70zł.) po to by wstawić kolejny rzyt.
A teraz posłuchajta , zrobiłam dwa rzuty w ubieglym roku i zarobiłem nie będę pisał kiedy bo ludzie co są w tym interesie wiedzą, na trzecim rzucie (20000szt.) został mi pomiot jako zarobek (1500zł.) I do tej czekam ,pie -prze taki interez
nie będę robił dla kogoś ,to tak trudno Z R O Z U M I E Ć .
Dużo było pisane o protestach , nawych związkach lub innych organizacjach -to nic nie da.
Skuteczność negocjacji zależy od poparcia - nie mocherowych beretów czy kogoś tam jeszcze ,,,,...----- to my musimy zrobić manifestacje-protest w Warszawie po to by się cała polska dowiedziała się że każdy zjadacz kurczaka jest sponsorowany przez hodowcę o określoną ilość groszy.
Postulatów proponowałbym wiele nie wytaczać bo jak się chce dużo to się nic nie osiąga. Proponował bym:
ceny minimalne
zakaz importu kurczaka z krajów gdzie jest skarmiama mączka
oraz każda partia kurczaka powinna być badana przez inspekcje weteraryjną
Brałem udział już w kilku protestach w warszawie pod wodzą Lepera i niestety ten człowiek zrobił bardzo dużo dla rolników ,proponuje wziąć przykład z niego i walczyć o swoje i przestać być białymi murzynami.
Pomimo swojego wieku chętnie wziął bym udział w takim proteście a gdyby termin był zaplanowany w czasie gdy polska będzie rezydować UE sukces jest murowany dadzą nam wszystko co będziemy chcieli .
Ale znając drobiarzy komu by się chciało jechać do Warszawy może inni pojadą i zrobią to za nas -TCHÓRZE.
Przepraszam za chaotyczne pismo ale trudno się opanowac jeśli ktoś mnie wkłada łapy do kieszeni.
Jeszcze jedna sprawa czy ktoś może mi powiedzieć czy siostra Kąkola produkuje za cene 3.00-3.70 Będę wdzięczny .
pozdrawiam
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 22:52 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ross1 napisał:
medox co ty na wywody dziuni i łapaczy powiesz bo ze świętami to mogą mieć rację ,na ten termin na wylęgarniach niema piskląt.

Powiedziałem już dawno-nie wstawiać po 21 lutym ,czytaj częściej forum ,może zarobisz Laughing To konsekwencja kolejnych wstawień 20sierpnień,20pazdziernik,20grudzień,20luty.Zawsze wtedy w h..j kury.Gratuluje 4 wstawienia w h...owym okresie Laughing
Tak, złość minęła i se popisuje czasem,jakoś to polubiłem przez ten długi już czas i się nie mogę odzwyczaić Laughing
Powrót do góry
lukasz111

PostWysłany: 22:27 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętacie jak medox zrezygnowal niedawno z wypowiadania się na forum, a potem nagle powrócił???? Wiecie jaka jest prawda. Medox wtapia rzut pod koniec stycznia, ma dokładkę, ale juz wcześniej zaplanował sobie wczasy i z ostatnich pieniedzy wyjeżdza. Pretekstem do chwilowego jak się później okazuje opuszczenia forum było obrzydzenie cała branżą. Wraca z wczasów szykuje obiekty do wstawienia. I co sie okazuje?? Że prawdopodobnie znów wtopi. I znów zaczyna ględzić i smęcić. Medox wstawiłes w tym tygodniu czy wstawiasz w przyszłym??
Powrót do góry
k1005

PostWysłany: 21:41 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madox a kiedy się zacznie ta zima stulecia w marcu a może w kwietniu?
W tym kraju nikt nie wie, co będzie jutro a Ty przepowiadasz
miesiące do przodu
Powrót do góry
ross1

PostWysłany: 21:39 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox co ty na wywody dziuni i łapaczy powiesz bo ze świętami to mogą mieć rację ,na ten termin na wylęgarniach niema piskląt.
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:11 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=45tiTmHyz9U

przeor ten sie smieje kto sie smieje ostatni
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 20:07 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=amFLt3TFnWg
cmokuski dla prezesów cmok
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:29 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie jest obcy?
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:23 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapacze maja rację bardzo dużo hodowców przesunęło wstawienia na połowę marca więc początek kwietnia cena powyrzej 4,00 netto, święta i maj 3,00, czerwiec i lipiec 4,2
Powrót do góry
Łapacze

PostWysłany: 19:18 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisałem miesiąc temu że tylko 1/4 kurników ma na zdaniu kurczaka 2/4 stoi pustych a wy mówicie że oszukuje zaczną wstawiać w marcu a wysokie ceny będą w czerwcu:-)

łapanie kurczaków szybko sprawnie bez żadnych problemów wystarczy jeden telefon z okolic międzyrzeca podl. do 150 km tel 721 515 320
Pozdrawiam i życzę wysokich cen:-)
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:17 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich kumatych importerów brazylijskiego syfu
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 19:14 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teken napisał:
Zrozum to że kurniki ida całą parą mało kto przestał produkowac różnica jest tylko taka że zamiast 6 rzutów hodowcy organizują 5 co jak widac zaowocowało lepszą ceną lekie rozlużnienie i jest lepiej pisałem o tym już dawno by mniej rzutów robić widocznie kilku posłuchało i subcio oby tak dalej.5 w roku i cena bedzie powyżej 4 zł pozdrawiam wszystkich kumatych.

teken coś mi się wydaje że to nie zależy od tego czy ktoś jest kumaty czy nie,
pomyśl co się działo w 2009 wszyscy wstawiali na maxa wylegarnie nie wyrabiały a dlaczego a dlatego że nie było takiego importu to wszystko jest sterowane przez mafię za dużo krzyczeliście i dali na wstrzymanie ale nie łudźcie się za niedługi czas zaleje rynek syf i znów będzie 3,00.
Powrót do góry
teken

PostWysłany: 18:47 Pią 18 Lut 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozum to że kurniki ida całą parą mało kto przestał produkowac różnica jest tylko taka że zamiast 6 rzutów hodowcy organizują 5 co jak widac zaowocowało lepszą ceną lekie rozlużnienie i jest lepiej pisałem o tym już dawno by mniej rzutów robić widocznie kilku posłuchało i subcio oby tak dalej.5 w roku i cena bedzie powyżej 4 zł pozdrawiam wszystkich kumatych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1760, 1761, 1762 ... 2492, 2493, 2494  Następny
Strona 1761 z 2494

Skocz do: