Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 14:18 Sob 24 Sie 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 2192, 2193, 2194  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żeldrob1

PostWysłany: 07:27 Pon 19 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już napisałem , że z gęby zrobiłeś śmierdzącą cholewę więc miej trochę ambicji i szacunku dla innych , i wpełznij gdzieś do jakiejś dziureczki . Moja kariera dobiega końca Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green usmarkałem się ze śmiechu . Wróżbita czupak czy inny srak buhahahaha..... Laughing Laughing Laughing Dzieciaku czytaj zer zrozumieniem - twoje wypociny są traktowane jak bełkot pijaka i tylko śmiech , rozbawienie wywołują . Nikt się nimi nie przejmuje i nie odnosi do swojej osoby. Ale skąd ty taki kretyn możesz o tym wiedzieć Question Razz

jeszcze raz bo nie zrozumiałeś - czasami lepiej siedzieć cicho i tylko wyglądać na debila niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czupakabra

PostWysłany: 07:16 Pon 19 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeldrob nie odpisuj mi i już.
Unieś się ponad moja głupotę i odpuść.
Nad swoją się nie uniesiesz.
Twa kariera w drobiu dobiega końca .
Jeśli ktokolwiek odbiera moje wpisy jako kierowane bezpośrednio do niego to znaczy ze właśnie trafiają w sedno.
Podpisywanie umów w oparciu o minrol to DEBILIZM !
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 06:23 Pon 19 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czupak jak ci tam!!! Nie bolę cię paluszki od klepania w klawiaturkę? Ty jesteś jakiś niedorozwinięty czy chcesz brylować w internecie ? Swoje "złote mysli" już dawno na tym forum przekazałeś z informacją , że nie jesteś zainteresowany tutejszą bytnością , ale jak widzę twoja gęba to zwykła śmierdząca cholewa i dalej z jakąś dziwną satysfakcją produkujesz się . A może zamiast minrolu , debili napiszesz jednak c oś konstruktywnego? Oczywiście jeżeli potrafisz w co ja osobiście absolutnie wątpię. Dlaczego ? Bo uważam , że masz ptasi móżdżek i nic mądrego z tej durnej łepetyny nie wypełznie. Ile ty masz lat dzieciaku? Pieniacz, arogant , prostak - no.... , ale pisz dalej , pisz ! Na początku powodowałeś u wielu wkurwi...nie, później politowanie , a teraz śmiech i rozbawienie. Wiesz czupakau , że czasami lepiej siedzieć cicho i tylko wyglądać na debila niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 22:29 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze kolego medox, to że ktoś potrafi wyprodukować taniej od większości budowniczych co 39/42 dni jadą na antybolu, przez pierwszy tydzień trzymają zerową wentylację, wilgotność 80%, błoto za kostkę, po rzucie tylko opiekują ściany i zamiataja posadzkę, itp to wcale nie jest wstyd. Ale z jednym się zgodzę że nasza nadprodukcja doprowadzi do katastrofy dla niektórych, jedni zbankrutują, budowniczowie będą trzymać 500k za miskę ryżu, a w dłuższej perspektywie zrobi się miejsce dla prawdziwych hodowców bo przyjdzie do nas moda z zachodu na kurę wolno rosnącą i Ci którzy już dzisiaj ledwo utrzymują kure przy życiu przez 42 dni będą mieli nieciekawie.
Po drugie kolego Czupakabra, nie powinieneś obrażać innych uczestników forum tylko dlatego że chcą kupić używany wentylator. Dam Ci przykład... sam posiadam jeden dość stary budynek i aby utrzymać odpowiedni poziom hodowli muszę czasami do niego coś dokupić. ,z racji tego że nie opłaca się w nim wprowadzać najnowszych rozwiązań technicznych staram się kupić czasami coś używanego. A chyba żaden zdrowo myślący człowiek nie zaprzestanie produkcji tylko dlatego że budynek jest stary i wentylator się popsuł.
Po trzecie kolego Czupakabra twoje wpisy z cenami są zawsze bardzo optymistyczne. Oczywiście nie twierdzę że są nieprawdziwe aczkolwiek zdążyło mu się ostatnio sprzedawać w momencie w którym publikowales ceny. Owszem dzwonili do mnie z mniej mi znanej ubojni i proponowali wysokie ceny może nie aż tak jak pisałeś ale prawie ale ja posiadam niepisane umowy z ubojniami na odbiór żywca i gdybym się z nich nie wywiązał przy cenie 4 zł to powiedz mi czy ta mniej mi znane ubijania odebrała by ode mnie kurę w zimę kiedy żywca jest w brud po 3 zł? Każdy kij ma dwa końce. Oczywiście fakt ten że dostałem wówczas bardzo korzystna ofertę pomógł mi w negocjacjach cenowych.
Powrót do góry
edmox

PostWysłany: 19:35 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ile sprzedajecie jutro kure?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Czupakabra

PostWysłany: 17:06 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
E tam, lepi podstęplować walący się sufit, wentylator kupić na złomie, obsadzić na ślinie, brodzić po kolana w błocie, a potem prześcigać sie na forum jak to tanio jeden z drugim potrafi wyprodukowac.

Tych myszczuf po 3.2 już tu nie ma albo się dorobili i poszli w deweloperkę😂😂😂
Ale za to po 3.5 bez szansy negocjacji podobno w korytarzach ubojni tabuny😂😂😂
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 16:47 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/polscy-konsumenci-nasycili-sie-juz-miesem-drobiowym,174650.html

Brać po 4.5 bo już KRD robi w portki.
Coś im się puzzle rozleciały i straszą ze polskie drobiarstwo dostanie po dupieee.
Pewnie grudzień będzie 2.2 .
Gdzie ci wszyscy naganiacze się schowają 😂😂😂
Minrol 3.5 po nowym roku nawet na regenerowany wentylator nie wystarczy bo ten wentylator tyle drogiego prądu wciągnie.
Podwyżki po 50% będą. Pasza pewnie tez i pisklaki bo przecież na prądzie robione😅😅😅
No ale minrol będzie miał ro w dupiiee bo się liczy na starych cenach żywca a nie na kosztach produkcji.
Wiec podpisujcie minrol na jesień podpisujcie a na pewno zobaczycie kasę za wasza robotę. Minrol jest dla Debili!
Co za pomysł kupię używane wentylatory 😂😂😂 i podpisze minrol 😂😂😂
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:42 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, lepi podstęplować walący się sufit, wentylator kupić na złomie, obsadzić na ślinie, brodzić po kolana w błocie, a potem prześcigać sie na forum jak to tanio jeden z drugim potrafi wyprodukowac.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:05 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie weźmiecie 4.2 za żywiec to do usłanej śmierci będziecie łatać stare starym zamiast wejść w nowe technologie .
Jak wymieniam wentylator to nie na używany.
Stare to jest dobre wino i skrzypce.
Jedzcie do ubojni i mieszalni czy biorą stare technologie.
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 14:47 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

s69 napisał:
telefon zadzwonił na po weekend. Także nie szmacić się z ceną.

Z innej beczki: Czy warto wymieniać wentylatory kominowe z 1 na 3 fazowe. (Mam problem z cewkami i chcę to przeskoczyć ale kominówki po d siłą mnie przerażają ze względu na wilgoć w tym miejscu. Ktoś ma jakieś doświadczenia?

Kiedyś miałem wentylatory trójfazowe, turbinowe. Tragedia. obecnie mam w dachu tylko jeden, spory jednofazowy z nieruchomym wirnikiem a stojan ze śmigłem. pracuje na włącz-wyłącz. Pracuje bez awarii już 15 lat. W drugim kurniku dachowe zmienno obrotowe i non stop problemy. Jak nie łożyska to cewka albo po prostu się spala.
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 12:12 Nie 18 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

telefon zadzwonił na po weekend. Także nie szmacić się z ceną.

Z innej beczki: Czy warto wymieniać wentylatory kominowe z 1 na 3 fazowe. (Mam problem z cewkami i chcę to przeskoczyć ale kominówki po d siłą mnie przerażają ze względu na wilgoć w tym miejscu. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Miron6592

PostWysłany: 09:45 Sob 17 Sie 2019    Temat postu: Wentylatory Odpowiedz z cytatem

Witam !
Kupie wentylatory używane jedno fazowe kominowe i trój fazowe z nieruchomym wirnikiem a stojan zespolony ze śmigłem ruchomy (trój fazowe) tel 797 579 250
Powrót do góry
edmox

PostWysłany: 20:34 Pią 16 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena dochodzi do 4 Smile
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 20:18 Pią 16 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/wzrost-cen-zywnosci-w-polsce-co-najbardziej-podrozalo,961568.html

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/16731-16-08-2019-ceny-skupu-kurczaka-i-sprzedazy-tuszki-na-szampana-za-wczesnie-fachowcy-studza-nastroje

Za darmo wam powiem że minrol dla debili.
Wszystko idzie w górę inflacja zapierdaaaala kurczak zróżnicowane w byle budzie od Zakopanego po Międzyzdroje po 24 zł a minrol 3.5 !!!
KRD się martwi ze nie utrzyma tej ceny!
Wiec każdy z minrolowcow niech błaga aby sąsiad co ma na wolnym rynku cisnął cenę niemiłosiernie bo tylko wtedy jego minrol pójdzie w górę !!! Wiec módlcie się o jak najwyższa cenę na wolnym i aby pani co liczy w ministerstwie średnia dostała dobre dane bo to wtedy cena minroli wzrośnie !!!
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 22:02 Czw 15 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Odkąd ceną rządzi import ukrainsko-brazylijski, ja już nie zajmuję się prognozami i kilka razy to mówiłem.

Brukselsko- ukraińsko brazylijski dla ścisłości.
Ani Brazylią ani Ukraina takiego drobiarstwa sama nie wymyśliła.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:16 Czw 15 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkąd ceną rządzi import ukrainsko-brazylijski, ja już nie zajmuję się prognozami i kilka razy to mówiłem.
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 20:57 Czw 15 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edmox napisał:
Czupakabra napisał:
No jest jak mówiłem dla odważnych 4.2 i będzie więcej !!., Dla leszczy 3.9. Dla minroli gown...o zostaje na kurniku 😀
MEDOX wrózbita jakoś sie nie odzywa?

On się odzywa jak cena spada a nie jak idzie w górę .No jeszcze ewentualnie przepowiada pogodę ale te przepowiednie tak samo wychodzą jak cena żywca...Czyli o kant du... potłuc. Chociaż z pewnymi kwestiami muszę mu przyznać rację ...
Powrót do góry
edmox

PostWysłany: 13:46 Czw 15 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czupakabra napisał:
No jest jak mówiłem dla odważnych 4.2 i będzie więcej !!., Dla leszczy 3.9. Dla minroli gown...o zostaje na kurniku 😀
MEDOX wrózbita jakoś sie nie odzywa?
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 08:08 Czw 15 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:06 Sro 14 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

która Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:05 Sro 14 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

który jedzie do cyzówki Question
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:51 Sro 14 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/rynki-rolne/drob/16713-14-08-2019-ceny-skupu-kurczaka-i-sprzedazy-tuszki-przecietna-stawka-skupu-brojlerow-kurzych-ponownie-wzrosla
Powrót do góry
ffermiarz

PostWysłany: 11:06 Sro 14 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil790 napisał:
mały1 napisał:
Kiedyś mówili Ci Wielcy że ci mali to już mają dni policzone i co? Nadal produkują i mają się całkiem dobrze Smile

Nidy o tym nie słyszałem Very Happy Razz
Sorry
Potwierdzam że szukają jaja na eksport. L 0.28

Pzdr
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 13:42 Wto 13 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mały1 napisał:
Kiedyś mówili Ci Wielcy że ci mali to już mają dni policzone i co? Nadal produkują i mają się całkiem dobrze Smile

Nidy o tym nie słyszałem Very Happy Razz
Powrót do góry
mały1

PostWysłany: 10:27 Wto 13 Sie 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś mówili Ci Wielcy że ci mali to już mają dni policzone i co? Nadal produkują i mają się całkiem dobrze :)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 2192, 2193, 2194  Następny
Strona 3 z 2194

Skocz do: