Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:01 Pon 26 Paź 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2057, 2058, 2059 ... 2457, 2458, 2459  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leszczaczek

PostWysłany: 10:39 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

złodziej i naciągacze i tyle powiem
jak zaczynali owszem płacili dobrze
ale to dlatego zby przyciągnąć hodowców ..................................
cena drgnełea przed swietami mocno to oni a ni sie nie zastanawiali podnieść i przez dwa tygodnie trzymali po 2,9 jak na rynku wiara oddawala po 4 nawet . >.....niby ustalakja co piątek ceny ze srednich cen wybranych ubojń , ciekawe zę te ich wybrane ubojnie też jakoś malo placą ....to niesprawiedliwe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
leszczaczek

PostWysłany: 10:35 Wto 17 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sahara napisał:
chicken napisał:
witam, jest hodowcą z ternu wielkopolski, mam podpisaną umowę, z ubojnią STORTEBOOM HAMROL i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tej współpracy, wiem że ceny nie są najwżysze, ale z drugiej strony jestem pewien, ze te pieniądze bede miał w ciągu 14 dni na koncie, dla mnie osobiscie jest to ważniejsze, od wysokich cen które proponują inne mniejsze zakłady i terminów sięgających miesięcy. Drodzy przyjaciele hodowcy, zastasnówcie sie dlaczego inne ubojnie plącą takie wysokie ceny? moim zdaniem jest to spowodowane koniecznością ciągłej produkcji, gonitwy za waszymi, naszymi pieniędzmi, jaki sens ekonomiczny ma zakup żywca w cenie 4zł albo więcej, skoro cena tuszki w hurtowni kszatłtuje sie ok 5,5? Płacenie takich wyoskich cen za żywiec nie ma żadnego uzasadnienia, wysokie ceny żywca wykańczają ubojnie, zwróćcie uwage, na ciągle wydłużające sie terminy płatności w większości ubojni. Mnie osobiście cos takiego nie odpowiada, nie mam zamiaru "wtopić" wielkich pieniędzy(hoduje prawie 100 tys), mam już takie dośwaidczenie za soba i nauczyło mnie to jednego CHYTRY DWA RAZY TRACI. Gdy słysze cenę rzędu 3,8 - 4 zł ? kusi mnie czasami spróbować, ale zdrowy rozsądek mówi co innego.

"chicken" tak piszą na tym forum nie hodowcy , tylko ''ludzie z ubojni " i nie denerwuj prawdziwych hodowców . Dla wiarygodności podaję Twoje inicjały : P.H.

Chiken !!! Storteboom placi szybko i placi tez bardzo malo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak na rynku jest cena 3,8 to Oni mają swoją cenę 2,9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
o czy my tu dyskutujemy
zlodziej i tyle powiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
sertec

PostWysłany: 22:25 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwonarad napisał:
tak jest, pracuje w ubojni w Dębicy. A'propo ile Dębica dzisiaj płaci ? I jak teraz z jakością piskląt z Dębiny ?

aks_sc napisał:
adam kurak napisał:
witam wszystkich . pani ago 1 łosiowski to jest PAN ŁOSIOWSKI którego hodowcy szanują,bo jest goś OK . jak jesteś hodowcą to pani Małgosia jak zadzwonisz to ci wszystko powie tylko o 5 gr mniej (chyba normalne) a jak nie jesteś to padaj numer telefonu albo adres ubojni

Pani Ago1 nawet gdyby kupowali po5zł ,niech Pani nie dzwoni ,(p. Małgosi juz tam nie ma ) zaoszczędzi sobie Pani nerwów , zdrowia a jeszcze kilka ubojni traktujących właściwie kontrachentów w Małopolsce i okolicy zostało.Pozdrawiam

debica teraz placi zalezy kto ile wyciagnie a debina ma wspaniale piskleta w pierwszym tygodniu leci od 1000 nawet do 4000szt upadkow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwonarad

PostWysłany: 22:04 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jest, pracuje w ubojni w Dębicy. A'propo ile Dębica dzisiaj płaci ? I jak teraz z jakością piskląt z Dębiny ?

aks_sc napisał:
adam kurak napisał:
witam wszystkich . pani ago 1 łosiowski to jest PAN ŁOSIOWSKI którego hodowcy szanują,bo jest goś OK . jak jesteś hodowcą to pani Małgosia jak zadzwonisz to ci wszystko powie tylko o 5 gr mniej (chyba normalne) a jak nie jesteś to padaj numer telefonu albo adres ubojni

Pani Ago1 nawet gdyby kupowali po5zł ,niech Pani nie dzwoni ,(p. Małgosi juz tam nie ma ) zaoszczędzi sobie Pani nerwów , zdrowia a jeszcze kilka ubojni traktujących właściwie kontrachentów w Małopolsce i okolicy zostało.Pozdrawiam
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 21:48 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka napisał:
Małopolska, Śląsk i Świętokrzyskie 3.80 netto.

Dzwonią, informacja pewna bo sprzedaje.
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 21:47 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska, Śląsk i Świętokrzyskie 3.80 netto.
Powrót do góry
sertec

PostWysłany: 21:38 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazda ubojnia jak potrzebuje kurczaka to pieknie rozmawia z hodowca a jak kurczaka jest duzo to niech zda gdze mu pasuje albo hoduje
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:24 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się akurat pokrywa , sam zostałem kiedyś tak potraktowany ,że nie sprzedam im nawet za 5zł
Powrót do góry
aks_sc

PostWysłany: 20:05 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam kurak napisał:

Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 19:50 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam kurak napisał:

Chyba masz nieaktualne informacje. Pani Małgosia już nie tyra dla Łosia. Pracuje teraz w Animexie w Dębicy.
Małopolska 3,7 netto
Powrót do góry
adam kurak

PostWysłany: 17:10 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
1 aga1

PostWysłany: 13:18 Pon 16 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie powiecie ile płaci łosiowski i inni w małopolsce mam zdawke pod koniec tygodnia
Powrót do góry
wkurzony drobiarz

PostWysłany: 13:05 Nie 15 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem chicken ze wolisz dostac 20k pln mniej za kury, ale 10-20 dni szybciej? istne jaja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
maniektt

PostWysłany: 12:20 Nie 15 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam kurczaki w wadzę 2,70 kg 25 tyś sztuk proszę dzwonić 504384009
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 20:58 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chicken napisał:
Do hodowcy ,który pisze że ja jestem z ubojni to się bardzo mylisz co prawda to bardzo często mam kontakt z tą ubojnią a piszę dlatego bo na ten temat bardzo dużo wiem a też doświadczyłem od wolnego rynku tyle niespodzianek że na więcej mnie nie stać.A ten hodowca co pisze że wolny rynek też płaci szybko to może jest prawda ale na wielkopolsce to slyszę że najprędzej to jest 35 dni ale też często 60dni. Ale to nie moja sprawa i widzę że na tym forum to pisze tylko kilku hodowcow i ciągle to samo zobaczymy co w efekcie z tego wyniknie.Więcej tutaj nie warto zaglądać,bo jak ktoś ma inne zdanie to oczywiście jest niedobrze.

Prawda w oczy kole "chicken" , obserwuję to forum i wiem , że parę osób tu piszących to " ludzie z ubojni " a do nich i Ty mależysz.
Powrót do góry
chicken

PostWysłany: 20:31 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do hodowcy ,który pisze że ja jestem z ubojni to się bardzo mylisz co prawda to bardzo często mam kontakt z tą ubojnią a piszę dlatego bo na ten temat bardzo dużo wiem a też doświadczyłem od wolnego rynku tyle niespodzianek że na więcej mnie nie stać.A ten hodowca co pisze że wolny rynek też płaci szybko to może jest prawda ale na wielkopolsce to slyszę że najprędzej to jest 35 dni ale też często 60dni. Ale to nie moja sprawa i widzę że na tym forum to pisze tylko kilku hodowcow i ciągle to samo zobaczymy co w efekcie z tego wyniknie.Więcej tutaj nie warto zaglądać,bo jak ktoś ma inne zdanie to oczywiście jest niedobrze.
Powrót do góry
wkurzony drobiarz

PostWysłany: 20:10 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ross100 napisał:
wkurzony drobiarz- nie rozumiesz polityki Hamrolu?? pani z hamrolu poroponowała cenę hodowcy z kaszyb 4,2 i jak to zostało napisane na forum zaczoł się szum wsród hodowców z ich rejonu bo oni na kontrakt płacą 3,15 a przy tym jak przepłaci (4,2) na kaszubach to w ich rejonie nie znają ceny zakupu a ona ma szansę powiedzieć że nie ma zejscia i im nie moze podnieść i nie potrzrba jej na dzić aż 4 zestawów tylko 2 i zaczyna się panika wśród hodowcow.wydaje mi się że TADEK odwołał post z ceną 4,2 na prośbę pani z hamrolu.dam ci 4,2 ale bądz cicho i nie wkurzaj moich hodowców

Ross, jak najbardziej rozumiem, ale mowie; dosc dobrze sprawdzilem pewne fakty i wiem ze 4,2 to fikcja. to nawet nie Tadek oddaje kury tylko ktos jeszcze trzeci, a wiadomo jak takie historie kraza od czloweika do czlowieka. wyglada na to, ze to bardziej zyczeniowa cena byla niz realna. niestety. bardzo bym chcial 4,2 na rynku, ale zastanowmy sie jak bardzo jest to mozliwe. wiem tez, ze chyba prawdziwa wolnorynkowa cena hamrolu to 3,8netto, ale rowniez i tego nie jestem przekonany, a ze czas zdania kur zbliza sie, chce wiedziec kto w moim regionie placi najlepiej...
Powrót do góry
Samsam

PostWysłany: 20:06 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Chicken nie ściemniaj,uważasz że cały wolny rynek który płaci 3.90 to oszuści którzy nie płacą?Bo ja handluje z takimi co płacą w 14 dni a nawet z takimi którzy w 7 dni a nawet z takimi którzy następnego dnia po odstawieniu więc nie pisz bzdur.

Oj Medox, wiemy, Ty w ogóle jesteś och i ach...... Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:53 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chicken nie ściemniaj,uważasz że cały wolny rynek który płaci 3.90 to oszuści którzy nie płacą?Bo ja handluje z takimi co płacą w 14 dni a nawet z takimi którzy w 7 dni a nawet z takimi którzy następnego dnia po odstawieniu więc nie pisz bzdur.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 19:20 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chicken napisał:
witam, jest hodowcą z ternu wielkopolski, mam podpisaną umowę, z ubojnią STORTEBOOM HAMROL i muszę przyznać, że jestem zadowolony z tej współpracy, wiem że ceny nie są najwżysze, ale z drugiej strony jestem pewien, ze te pieniądze bede miał w ciągu 14 dni na koncie, dla mnie osobiscie jest to ważniejsze, od wysokich cen które proponują inne mniejsze zakłady i terminów sięgających miesięcy. Drodzy przyjaciele hodowcy, zastasnówcie sie dlaczego inne ubojnie plącą takie wysokie ceny? moim zdaniem jest to spowodowane koniecznością ciągłej produkcji, gonitwy za waszymi, naszymi pieniędzmi, jaki sens ekonomiczny ma zakup żywca w cenie 4zł albo więcej, skoro cena tuszki w hurtowni kszatłtuje sie ok 5,5? Płacenie takich wyoskich cen za żywiec nie ma żadnego uzasadnienia, wysokie ceny żywca wykańczają ubojnie, zwróćcie uwage, na ciągle wydłużające sie terminy płatności w większości ubojni. Mnie osobiście cos takiego nie odpowiada, nie mam zamiaru "wtopić" wielkich pieniędzy(hoduje prawie 100 tys), mam już takie dośwaidczenie za soba i nauczyło mnie to jednego CHYTRY DWA RAZY TRACI. Gdy słysze cenę rzędu 3,8 - 4 zł ? kusi mnie czasami spróbować, ale zdrowy rozsądek mówi co innego.

"chicken" tak piszą na tym forum nie hodowcy , tylko ''ludzie z ubojni " i nie denerwuj prawdziwych hodowców . Dla wiarygodności podaję Twoje inicjały : P.H.
Powrót do góry
kurka

PostWysłany: 19:13 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otis7680 napisał:
Witam , czy ktoś sprzedaje w okolicy Kielc- jeśli tak to proszę o podanie ceny-ja przed chwilą dostałem propozycję 3.95 br.a słyszałem że jest więcej.
Czy ktoś to może potwierdzić.

Małopolska, Świętokrzyskie i Śląsk 3.80 netto. Dzwonią, szukają kurczaka. W dalszym ciągu brak kurczaka.
Powrót do góry
chicken

PostWysłany: 17:01 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 15:50 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam dladzego ubojnie wolnorynkowe w lubuskim płacą najmniej w kraju 3 40 netto a na podbieraka jadą na śląsk za 3 80 .Tak jak hamrol Stoortebom na kontrakt płacą 3 15 netto a z wolnego rynku dokupują za dużo wyrzszą cene. niezle szanują swoich klijentów z którymi podpisali umowy.
Powrót do góry
ross100

PostWysłany: 15:27 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurzony drobiarz- nie rozumiesz polityki Hamrolu?? pani z hamrolu poroponowała cenę hodowcy z kaszyb 4,2 i jak to zostało napisane na forum zaczoł się szum wsród hodowców z ich rejonu bo oni na kontrakt płacą 3,15 a przy tym jak przepłaci (4,2) na kaszubach to w ich rejonie nie znają ceny zakupu a ona ma szansę powiedzieć że nie ma zejscia i im nie moze podnieść i nie potrzrba jej na dzić aż 4 zestawów tylko 2 i zaczyna się panika wśród hodowcow.wydaje mi się że TADEK odwołał post z ceną 4,2 na prośbę pani z hamrolu.dam ci 4,2 ale bądz cicho i nie wkurzaj moich hodowców
Powrót do góry
wkurzony drobiarz

PostWysłany: 14:07 Sob 14 Lut 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rowniez troche zachodu mnie kosztowalo, by sprawdzic cene jaka placi hamrol. niestety wydaje sie nizsza niz tutaj podawana, stad moja prosba czy ktos kto ma pewnosc co do ceny, lub choc powazne podejrzenia moglby zadzwonic pod moj numer 0609125624. moga byc tkze sms z podana cena. sprawa wazne, wiec prosze bez jaj
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2057, 2058, 2059 ... 2457, 2458, 2459  Następny
Strona 2058 z 2459

Skocz do: