Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:20 Czw 18 Lip 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2095, 2096, 2097 ... 2181, 2182, 2183  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 13:05 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K6

PostWysłany: 09:12 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaż żywca się zmniejsza,cena staneła, a nawet lekko rośnie.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 06:33 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
jaroslaw1 napisał:
Do Brojlera kurzego: Jeżeli chodzi o ilość kurników to nie mam jednego tylko cztery, a co sią tyczy ortografii to lepszy jestem z matematyki i dlatego całkiem sztywno stoję jeżeli chodzi o finanse, może podam ci stan konta?
obrońco Medoxa. Nie Pozdrawiam D***U
No i wyszedł BURAK z Jarosława Embarassed Śmiem wątpić w Twoje 4 kurniki i i bycie lepszym z matematyki . Prześledziłem wszystkie Twoje posty / od 8 stycznia / i jestem pewny , że jesteś maleńkim drobiarzem Very Happy Wali mnie Twój stan konta . A czy ta sztywność z niczym Ci się nie pomyliła Question Very Happy Surprised Zarobił chłoptaś parę groszy i udaje krezusa! Mr. Green Nie ma to jak samemu się dowartościować! Chociaż słownie Very Happy A co!!! Very Happy

Nie ma to jak oceniać ludzi po ilości kurników i ilości zrobionych błędów ortograficznych.KLASA Szanowny Kolego KLASA.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 06:23 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
ciulacz napisał:
Do "uboju" z tym Brojlerem kurzym i to nawet po 2,2 brutto bo juz go czytac sie nie da Laughing
Jestem za ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT więcej pisać nie będę bo narobię błędów ortograficznych

Możesz robić nie wszystkim to przeszkadza,najwyżej poprawimy.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 06:16 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciulacz napisał:
howu oczywiscie. przy okazji wezme korypetycje z ortografii Laughing

Rolling Eyes CHowu ale Hodowli.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 06:11 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
ciulacz napisał:
To jesli sprzedales po 4 zyle kilka kurnikow to usmiechnij sie Chłopie i nie doluj innych. pozdrawiam
Tak się składa , że nie sprzedałem po 4 PLN bo nie jestem takim typowym wolnorynkowcem chociaż z dużymi umowy też nie mam . Mam umowę z dużą ubojnią , ale bez ceny minimalnej co oczywiście skutkuje czasami ceną wyższą niż w dużych zakładach , a czasami nizszą . Nie mam natomiast nigdy maksymalnej ceny wolnorynkowej . I nie płaczę z tego powodu tylko własnie się uśmiecham . Także wtedy kiedy jest po 2,10 bo wiem , że jutro znów zaświeci słońce. Very Happy Taki ze mnie jakiś śmieszny optymista . Staram się natomiast mieć wszystko poukładane od A do Z . Nie ma u mnie miejsca na jakąkolwiek przypadkowość w produkcji . Nie ma jakiegokolwiek "cyrklowania" . Terminy wstawień są konsultowane z wylęgarnią i ubojnią na następny rok już w październiku . Róbmy , my wolnorynkowcy tak wszyscy , a nie będzie górek i dołków produkcyjnych . To co czytam tu na forum , jacy to wszyscy są dobrzy w chowie drobiu , jak planują i kalkulują to po prostu o pusty śmiech mnie przyprawia bo wiem , że rzeczywistość jest zupełnie inna . Ilu hodowców zamawia np. paszę z odpowiednim / 4-5 dni / wyprzedzeniem? Ile wie ile ptaki w określonym wieku zjadają tej paszy . Ech! Szkoda mojego pisania! Ciulaczu , a może Ciułaczu! Co nazywasz dołowaniem? Prośbę o porawną polszczyznę ? Poparcie dla Medoxa? Pisze chłop prawdę to trzeba mu ją oddać! I tyle!

Wiedzą,wiedzą nawet Ci co mają jeden "kurniczek" możiwe,że lepiej niż Ci co mają kilka.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 05:59 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
ciulacz napisał:
To jesli sprzedales po 4 zyle kilka kurnikow to usmiechnij sie Chłopie i nie doluj innych. pozdrawiam
Tak się składa , że nie sprzedałem po 4 PLN bo nie jestem takim typowym wolnorynkowcem chociaż z dużymi umowy też nie mam . Mam umowę z dużą ubojnią , ale bez ceny minimalnej co oczywiście skutkuje czasami ceną wyższą niż w dużych zakładach , a czasami nizszą . Nie mam natomiast nigdy maksymalnej ceny wolnorynkowej . I nie płaczę z tego powodu tylko własnie się uśmiecham . Także wtedy kiedy jest po 2,10 bo wiem , że jutro znów zaświeci słońce. Very Happy Taki ze mnie jakiś śmieszny optymista . Staram się natomiast mieć wszystko poukładane od A do Z . Nie ma u mnie miejsca na jakąkolwiek przypadkowość w produkcji . Nie ma jakiegokolwiek "cyrklowania" . Terminy wstawień są konsultowane z wylęgarnią i ubojnią na następny rok już w październiku . Róbmy , my wolnorynkowcy tak wszyscy , a nie będzie górek i dołków produkcyjnych . To co czytam tu na forum , jacy to wszyscy są dobrzy w chowie drobiu , jak planują i kalkulują to po prostu o pusty śmiech mnie przyprawia bo wiem , że rzeczywistość jest zupełnie inna . Ilu hodowców zamawia np. paszę z odpowiednim / 4-5 dni / wyprzedzeniem? Ile wie ile ptaki w określonym wieku zjadają tej paszy . Ech! Szkoda mojego pisania! Ciulaczu , a może Ciułaczu! Co nazywasz dołowaniem? Prośbę o porawną polszczyznę ? Poparcie dla Medoxa? Pisze chłop prawdę to trzeba mu ją oddać! I tyle!

"ilu wie"!!
Powrót do góry
Daro6

PostWysłany: 02:59 Sro 4 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrowienia dla wszystkich drobiarzy. Trzymajmy się razem.!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:51 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Brojler musieliśmy pisać w jednym momencie, bo nie było twojego postu jak zaglądałem.Mniejsza o ortografie,ważne żeby już układać rzuty ,żeby wyjść na Boże Narodzenie - to w sumie też planowanie Laughing Laughing

co z tego ,że planowałem w pażdzierniku ?
dziś wylęgarnia przesuwa mi terminy wstawień i chociaż nie chciałem , to będę pewnie miał kurczaka na Święta / kto bierze pisklęta od Danusi to wie jak jest /

szkoda ,że tak lekko przychodzi nam nawzajem się obrażać , a tak trudno WSPÓŁPRACOWAĆ

życzę Wszystkim Zdrowych ,Pogodnych Świąt i spełnienia marzeń o 4
z góry dziękuję za wzajemne /nawet jeśli będą z błędami ortograficznymi /
Powrót do góry
wama

PostWysłany: 21:37 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: ku pokrzepieniu serc Odpowiedz z cytatem

A nie mówiłam! Jednak będziemy Gwiazdami kabaretów! Za takie teksty powinni nam nieżle odpalić.... :wink: Trochę sobie zarobimy na śwęta :P KURNIKI MOGĄ POCZEKAĆ :) Proszę o dalsze posty bo nieżle się bawimy,prawda? Pozdrawiam !
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:32 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciulacz napisał:
Do "uboju" z tym Brojlerem kurzym i to nawet po 2,2 brutto bo juz go czytac sie nie da Laughing
Jestem za ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT więcej pisać nie będę bo narobię błędów ortograficznych
Powrót do góry
ciulacz

PostWysłany: 19:28 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
2R

PostWysłany: 19:23 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo "elito rolnictwa" Embarassed
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:14 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra! Koniec tych żartów i głupich wymian postów . Wesołych Świąt , Smacznbego Jaja i Mokrego Dyngusa . Wraz z tymi życzeniami również życzenia opłacalnych i stabilnych cen żywca . Pzdr.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:11 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Do brojlera kurzego: Nie chcę mi się z tobą gadać a obrażać cię nie będę bo to po niżej mojej godności. Bez komentaża
Chyba jednak poproszę o nr Twojego konta to przeslę Ci kilka złotych na słownik ortograficzny . I proszę mi tu bez KOMENTARZ/Ż!!!!!!- a fe/Y Exclamation Very Happy P.S. Widzę ,że oglądałeś filmy z Bogusiem Lindą Laughing To może wiesz: pij mleko będziesz wielki Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 19:07 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do brojlera kurzego: Nie chcę mi się z tobą gadać a obrażać cię nie będę bo to po niżej mojej godności. Bez komentaża
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:56 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Do Brojlera kurzego: Jeżeli chodzi o ilość kurników to nie mam jednego tylko cztery, a co sią tyczy ortografii to lepszy jestem z matematyki i dlatego całkiem sztywno stoję jeżeli chodzi o finanse, może podam ci stan konta?
No i wyszedł BURAK z Jarosława Embarassed Śmiem wątpić w Twoje 4 kurniki i i bycie lepszym z matematyki . Prześledziłem wszystkie Twoje posty / od 8 stycznia / i jestem pewny , że jesteś maleńkim drobiarzem Very Happy Wali mnie Twój stan konta . A czy ta sztywność z niczym Ci się nie pomyliła Question Very Happy Surprised Zarobił chłoptaś parę groszy i udaje krezusa! Mr. Green Nie ma to jak samemu się dowartościować! Chociaż słownie Very Happy A co!!! Very Happy
Powrót do góry
ciulacz

PostWysłany: 18:55 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosze nie zdradzajcie Swoich stanow kont bo urzad skarbowy dobierze sie nam do d...py Wink
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 18:47 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:39 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler musieliśmy pisać w jednym momencie, bo nie było twojego postu jak zaglądałem.Mniejsza o ortografie,ważne żeby już układać rzuty ,żeby wyjść na Boże Narodzenie - to w sumie też planowanie :lol: :lol:
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:36 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciulacz napisał:
howu oczywiscie. przy okazji wezme korypetycje z ortografii :lol:

Właśnie że "chowu" :lol: :lol: :lol: Bo jest chów i hodowla :lol: :lol:
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:35 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciulacz napisał:
Brojler kurzy po ile u Ciebie godzina korepetycji z chowu???????
Oj Ciulaczu , Ciulaczu!!! Zaglądnij do słownika!!! Hodowla przez H , ale już Chów przez CH . Chciałeś błysnąć , a narobiłeś sobie obciachu . Pozdrawiam!
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 18:13 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz koledzy trochę z innej beczki...
Ceny żywca
Chlebowski 3,2
Drobimex 2,95
Jąder 3,2
Koziegłowy 2,9
Langner 3,2
Skowroński 3,2
Smolarek 3,2
ŚREDNIO 3,121428571

Dalej na wschód jeszcze gorzej bo nawet do 2,9 na wolnym rynku jest. A indyki drożeją , świnki też - ciekawe zjawisko na brojlerze jak zwykle przed świętami... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciulacz

PostWysłany: 18:00 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

howu oczywiscie. przy okazji wezme korypetycje z ortografii Laughing
Powrót do góry
ciulacz

PostWysłany: 17:57 Wto 3 Kwi 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy po ile u Ciebie godzina korepetycji z chowu???????
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2095, 2096, 2097 ... 2181, 2182, 2183  Następny
Strona 2096 z 2183

Skocz do: