Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 08:26 Wto 26 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2254, 2255, 2256 ... 2370, 2371, 2372  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kol

PostWysłany: 04:33 Sro 1 Sie 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kokoszka napisał:
Drodzy Koledzy Hodowcy!We wszystkim macie racje tylko dlaczego nie widzicie ze czasy dzialania w pojedynke MINELY.Tylko dzialajac razem mozemy miec jakis wplyw na ubojnie i ceny(patrz inne kraje-tam nikt nie hoduje jako wolny strzelec)W warm.-maz. dzialaja juz 2 grupy producenckie(w/g moich informacji utworzyly sie i sa w trakcie rejestracji)pomaga w tworzeniu ich Krajowa Rada Spoldzielcow.Sa tez spore pieniadze dla grup z unii.Dopoki tego nie zrozumieja wszyscy hodowcy dopoty bedziemy utrzymywali ubojnie,wytwornie,wylegarnie itd.Takze nie narzekajcie bo sami sobie jestesmy winni.Jesli takie grupy utworzylyby jedno duze zrzeszenie to juz mielibysmy inna sile przebicia niz w pojedynke.Przemyslcie to sobie. Idea Idea Idea

OK! Zgadzam się z Tobą z jednym ale...
Dlaczego w takiej grupie moje pieniądze z ubojni mają przechodzić przez konto grupy. Coś mi tu śmierdzi. A że daną ilość drobiu sprzedaję to są faktury. Nawet za czasów komuny kasa z ZD wchodziła bezpośrednio na moje konto a nie przez związek. Rozsypały się ubojnie, związki a po tyłku dostał Hodowca który nie był przy korycie.
Z szacunkiem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An

PostWysłany: 22:00 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby do dzisiaj 3,70 do 3,80 netto. Ubojnie twierdzą, że miały słaby tydzień, bo "Drosed" sprzedawał tuszkę po zaniżonej (ponoć nawet o 0,60 zł/kg) cenie. Wszyscy spodziewają się ożywienia po pierwszym. Mam nadzieję, że przełoży się to na cenę i dołączymy do reszty 4 złotowych kolegów. Pozdr.
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 20:18 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kokoszka napisał:
Drodzy Koledzy Hodowcy!We wszystkim macie racje tylko dlaczego nie widzicie ze czasy dzialania w pojedynke MINELY.Tylko dzialajac razem mozemy miec jakis wplyw na ubojnie i ceny(patrz inne kraje-tam nikt nie hoduje jako wolny strzelec)W warm.-maz. dzialaja juz 2 grupy producenckie(w/g moich informacji utworzyly sie i sa w trakcie rejestracji)pomaga w tworzeniu ich Krajowa Rada Spoldzielcow.Sa tez spore pieniadze dla grup z unii.Dopoki tego nie zrozumieja wszyscy hodowcy dopoty bedziemy utrzymywali ubojnie,wytwornie,wylegarnie itd.Takze nie narzekajcie bo sami sobie jestesmy winni.Jesli takie grupy utworzylyby jedno duze zrzeszenie to juz mielibysmy inna sile przebicia niz w pojedynke.Przemyslcie to sobie. Idea Idea Idea

u nas w swietokrzyskim byla zrobiona grupa producencka w ktorej to glownym udzialowcem mial byc P.K.M. DUDA pod patronatem "przedstawiciela swietokrzyskich drobiarzy" miala byc ubojnia o prawie kosmicznych mocach przerobowych tylko komus bylo malo az kazdy chciał rzadzic zaczeli ciagnac kazdy h*** na swoj stroj i grupa byla raptem moze 2 lata i sie wszystko r.o.z.p.i.e.r.d.o.l.i.l.o. z jeszcze wiekszym hukiem niz manhattan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Michał 24

PostWysłany: 19:58 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak cena na Kaszubach czy ktoś się orientuje???????
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:44 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Re: ? Odpowiedz z cytatem

zroman napisał:
No wiec podaj mi namiary na wiarygodna ubojnie, ktora zaplaci mi wiecej... ;-)

zroman zajmij sie może lepiej ubojem,przecież wszyscy wiemy ,że w całej Polsce nie ma takiej ceny i w najbliższych tygodniach nie będzie więc szkoda klepania w klawiature o takich bzdurach.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 19:31 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zroman

PostWysłany: 18:39 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: ? Odpowiedz z cytatem

No wiec podaj mi namiary na wiarygodna ubojnie, ktora zaplaci mi wiecej... Wink
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:27 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Re: 3,30?? Odpowiedz z cytatem

zroman napisał:
Oddawac za 3,30?? (wlkp)
Za pół kilo żywca??? Nawet się nie zastanawiaj Very Happy Jeżeli chcą dać tyle za 1kg to powiedz niech pocałują się w d.u.p.ę. Evil or Very Mad
Powrót do góry
zroman

PostWysłany: 15:13 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: 3,30?? Odpowiedz z cytatem

Oddawac za 3,30?? (wlkp)
Powrót do góry
alan

PostWysłany: 12:44 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I w 100% zgadzam się z tobą.Umowa z ubojnią to niewolnictwo ,gdyby każdy wstawiał jeden rzut w roku mniej to jestem pewien że dobra cena utrzymywała by się dłużej i w skali całego roku hodowca wyszedłby lepiej finansowo i zdrowotnie(dla siebie), niż przy większej ilości rzutów.wtedy ubojnia by nas traktowała lepiej i napewno nie zbijali by ceny przy każdej nadażającej się okazji,

Jaka cena dla świętokrzyskiego?
Czy ktoś sprzedaje pod koniec tygodnia?
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 12:28 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Po 2.20?Ja na ostatnie święta po 2zł nie mogłem sprzedać.Przez ostatnie 2lata cena 4zł pojawia się chyba 3 raz i trwa dwa tygodnie,to jest k.u.r.w.a dużo?A ptasia grypa?A ile ludziom się podusiło?Wie jeden z drugim co oznacza wynosić z hali tysiące poduszonych ptaków?Niech przyjadą raz i zobaczą to na własne oczy.
Za kogo oni mają hodowców?Za chłopów pańszczyznianych? Co to ma być k.u.r..wa mać.Jakieś liczenie cudzych pieniędzy.Zawsze łatwo jest liczyć cudze.Może my policzymy ich zyski.A koszty?pasza dalej droga ,pisklęta jeszcze droższe.4zł to po prostu dobry zwyczajny zarobek (zarobek pod warunkiem ze się nie podusi nic) do którego chyba raz na rok do k.u.r.w.y nędzy każdy ma prawo

i do tego twierdzą , że jak mają "grosik" dołożyć , to wolą nie bić
poza tym to ubojnia bez przerwy dokłada , tylko za czyje pieniądze zmodernizowali swoje zakłady??????/przecież Unia wszystkiego nie dała/
a w czasie ptasiej grypy wszystkie ubojnie miały największe uboje w swojej historii-napewno nie dołożyły- natomiast wielu z nas do dziś nie może się wygrzebać z długów

ubojnie uważają , że my hodować musimy - a oni mogą od nas wziąć/po cenie przez siebie ustalonej/
taka jest wykładnia umów kontraktacyjnych
więc walnijmy te umowy w kąt , obsadzajmy mniej i niech naprawdę "wolny" rynek kształtuje cenę
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:33 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 2.20?Ja na ostatnie święta po 2zł nie mogłem sprzedać.Przez ostatnie 2lata cena 4zł pojawia się chyba 3 raz i trwa dwa tygodnie,to jest k.u.r.w.a dużo?A ptasia grypa?A ile ludziom się podusiło?Wie jeden z drugim co oznacza wynosić z hali tysiące poduszonych ptaków?Niech przyjadą raz i zobaczą to na własne oczy.
Za kogo oni mają hodowców?Za chłopów pańszczyznianych? Co to ma być k.u.r..wa mać.Jakieś liczenie cudzych pieniędzy.Zawsze łatwo jest liczyć cudze.Może my policzymy ich zyski.A koszty?pasza dalej droga ,pisklęta jeszcze droższe.4zł to po prostu dobry zwyczajny zarobek (zarobek pod warunkiem ze się nie podusi nic) do którego chyba raz na rok do k.u.r.w.y nędzy każdy ma prawo
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 08:24 Wto 31 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubI napisał:
a po ile piorkowscy daja ?

oczywiście mniej"bo hodowcy oszaleli , chcieliby za dużo zarabiać"
a gdzie był nasz zarobek , jak oddawaliśmy im po 2,2"bo więcej nie mogli dać"
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 21:37 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalewo ,Ostróda na jutro 4.10 brutto
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:27 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po ile piorkowscy daja ?
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 20:00 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena brutto mała ubojnia 4-5 tys na dobe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zroman

PostWysłany: 19:12 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: wlkp? Odpowiedz z cytatem

A jaka cena na dzis w wlkp??
Powrót do góry
501

PostWysłany: 14:10 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to co.Hamrole i Holendrzy już się nachłapali hodowców i zaczynają odrabiać to co dokładali do ceny na przynętę.Musiało się dużo rybek złapać.Teraz zobaczycie prawdziwe oblicze STORTEBOOM-HAMROL !!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 13:47 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o co tu chodzi? z ta ceną?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
leszczaczek

PostWysłany: 13:46 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,5 netto stortebum ://///// Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
METAN

PostWysłany: 11:34 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koko27 napisał:
cena z przed chwili 4.2

netto????
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 10:38 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena z przed chwili 4.2
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:09 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaliście na stronie tytułowej działu drobiarstwo "CENY DROB" i "KURY W CENIE" ???
Czesi masowo wykupuja nasz drob,zupelny brak polskiego kurczaka,zaklady mroza towar bo bedzie jeszcze drozej!,schodzi wszystko i na pniu,zaklady i hurtownie jak juz maja towar zaopatruja w pierwszym rzedzie swoich najlepszych klientow itp
Sorry ale jakis wirus mi sie wkradl,nie mam polskich liter i pozmienialo mi cos na klawiaturze,mam nadzieje ze sie doczytacie
Powrót do góry
anata

PostWysłany: 07:52 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalewo 4,10 brutto Smile Rolling Eyes
Powrót do góry
koko27

PostWysłany: 07:13 Pon 30 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baju baju jestem po łapaniu 4 to fakt a dzwoniš do nas ubojnie o których nawet nie słyszałem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2254, 2255, 2256 ... 2370, 2371, 2372  Następny
Strona 2255 z 2372

Skocz do: