Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:43 Pon 16 Wrz 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 2199, 2200, 2201  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaszubek

PostWysłany: 10:24 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pisanie Cię boli dużo stawiasz rocznie ☺ jakbyś nie stawiał to by Cię to walilo
Filuś co ty za brednie piszesz !!!
Ja np. od pewnego czasu nie hoduję bo mi ktoś jak widać dobrze zorientowany i przewidujący odradził wstawianie jesienią i zimą ale to nie znaczy ,że nie jestem zainteresowany jak zapewne my wszyscy sytuacją na rynku drobiu ponieważ to jest nasze żródło dochodu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żeldrob

PostWysłany: 10:23 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoje pisanie jest dla mnie jak zeszłoroczny snieg Cool zastanawiam sie tylko jak trzeba mocno mieć zrypaną psychę zeby ciagle wypisywać takie brednie ? umysłowo normalny czlowiek napisałby raz , dwa góra trzy więc dlatego twierdze , że ty masz powazne problemy natury psychicznej. musisz być bardzo nieszczęśliwy Crying or Very sad W zasadzie tylko mogę przypuszczać jak ciężko masz w życiu i już od dawna współczuję , ale nie tobie tylko twojej rodzinie. to musi być zyciowa trauma i dramat obcować z i.d.i.o.t.ą Crying or Very sad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:14 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje pisanie Cię boli dużo stawiasz rocznie ☺ jakbyś nie stawiał to by Cię to walilo
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 10:04 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flecie chyba przekupujesz lekarza , ze dalej pozwal ci pukać w klawiaturke Evil or Very Mad Cena może sobie być nawet i 1 pln za kg żywca , ale polskiego drobiu nie bedzie w tej cenie .Może hodowcy są idio.t.ami , ale gwarantuję ci m.a.t.o.l.e , że kolejne maks. 2 rzuty w cenie 3 i ponizej , a produkcja brojlera w Polsce sama się ograniczy . Tak więc mozesz sobie p.i.e.r.o.li.c do bólu - dla mnie jesteś ś.m.i.e.ć i zwykły psychol , który w sieciowym pisaniu znajduje jakąś frajdę i być może nawet orgazm? Takie pierduszenie widze podnieca cię na maksa Crying or Very sad
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:48 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze trochę i gęsi będą musieć być trzymane jak kury pod zadaszeniem całkowicie i to pogrąży polskich gesiarzy a zrobiło ich się coraz więcej bo swinia i krową poszła w iluś procentach już w gęś a wy kurczaka po 1,8 w lutym i styczniu dostaniecie marzec wiadomo 1,5 bo wtedy jest was poza normą
Powrót do góry
global

PostWysłany: 08:55 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno dla ludzi ptasia grypa nie szkodliwa,wypowiedz w polsacie po 6tej
Powrót do góry
global

PostWysłany: 08:40 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaszubek odwrotnie,trzeba przeprosić mniejszych
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 08:10 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak zaczęło się trąbienie w mediach o ptasiej grypie Crying or Very sad

Thatcher pewnie masz rację że duże fermy przetrwają szczególnie mające wszędzie układy ale czy możemy sobie wyobrazić co będzie jak znajdą ognisko ptasiej grypy np. w rejonie Mławy ???
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 08:01 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno rozmawiałem z pewnym holendrem i opowiadał o strukturze ferm u nich w kraju i tak: kiedyć bylo 600 ferm teraz juz 300 a liczba ptaków nie zmniejszyła sie. Nie pamietam juz dokladnie liczb ale tendencje jest mniej wiecej taka.
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 07:58 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia Panowie idą ciężkie czasy. Z jednej strony to dobrze dla branży bo zmusi nas do działania. Niestety wbrew tutaj wszystkim uwazam ze przetrwają duże fermy dobrze zarzadzające oraz rodzinne gospodarstwa ze swoim zbożen - reszta będzie miała naprawde ciężko.
Powrót do góry
Hektor88

PostWysłany: 07:03 Nie 4 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://gorzowianin.com/wiadomosc/9393-ptasia-grypa-pod-gorzowem.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
global

PostWysłany: 23:29 Sob 3 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nie sprzeda po tej cenie,zastanów się co piszesz
Powrót do góry
global

PostWysłany: 23:24 Sob 3 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś ty dyktujesz cenę? co nie marz towaru to masz problem zostaje zagranica
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:09 Sob 3 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny poniżej kosztów produkcj do końca marca później do września na zero skończyły się lata co było jeszcze zero albo względnie teraz jest dno i nic nie zapowiada lepiej będziecie musicie odpadac z gry i napewno cenyy nie wzrosną bo Ukraina Litwa dowioza bo lepiej im u nas sprzedać niż u nich i tyle także rok 2016 był rokiem w połowie ostatnim na zarobek bo 2017 i kolejne będą na zero z dokład ka mi
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 18:26 Sob 3 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Wszystkiego mówić nie mogę , ale jeszcze taka ciekawosteczka mała na dobranoc - otóż w 7 największych lokalizacjach w Polsce produkujących paszę , jadą obecnie dwa asortymenty - grower 1 dla kurek, które wyjdą do sprzedania na początku stycznia i finiszer dla obecnych przetrzymanych kurek 3.5kg.Trzymajcie dali - zwiększając ilość mięska na rynku na pewno poprawicie cenę Laughing Laughing
Razz Razz

Finiszera nie jedz przed świętami pij tylko czystą

a drobiarze ale luja i do przodu
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 21:46 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś zagraj w Totka jak jesteś taki mądry i przewidujący Laughing
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:02 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzut dwa dacie radę ale już trzeci nie wstawicie bo na początek wiosny ceny nie będzie i nie odrobinie straty tu nie chodzi o to że wy nie wstawicie i cena wzrośnie po prostu dużo i to bardzo dużo wchodzi taniej tuszki ubojnia się opłaci nawet nia handlować a waszym się nie przejmują oni swoje 15 pkt mają także jest po was i to na poważnie co wam zostaje 1 tys na osobę za tyranie dzień i nic czy dokladacie jak dziś z 10 tys to rzuta a le z was geniusze budowlańcy ostatnie dwa tyg roku masa wstawien także początek lutego 2,4 ciężko będzie dostać
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:34 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox zagramy Question tobie to proponuje rosyjską ruletkę .nie pytania .głupie .
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 19:21 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Powiadam Wam - notowania walutowe w relacji do ceny paszy i ceny kurczaka dowodzą , że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym , czymś przed czym ostrzegałem od 10lat.To właśnie zaczęło się wypełniać i to jest dopiero początek.
Ogłaszam więc początek zagłady i koniec myślenia , że kurczaczka nigdy dość , można budować w nieskończoność ,a silne lobby i związek są zbędne , bo jo mom najwięcy kur we wiosce i wszyscy mi mogom skoczyć.Niestety jest już za pózno na wszystko.Przepowiednia zaczyna się wypełniać.....

Nie jest za późno. Dla bardziej ogarniętych jest jeszcze furtka ewakuacyjna.
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 17:55 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie to lattta ...... Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:37 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego mówić nie mogę , ale jeszcze taka ciekawosteczka mała na dobranoc - otóż w 7 największych lokalizacjach w Polsce produkujących paszę , jadą obecnie dwa asortymenty - grower 1 dla kurek, które wyjdą do sprzedania na początku stycznia i finiszer dla obecnych przetrzymanych kurek 3.5kg.Trzymajcie dali - zwiększając ilość mięska na rynku na pewno poprawicie cenę Laughing Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:06 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiadam Wam - notowania walutowe w relacji do ceny paszy i ceny kurczaka dowodzą , że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym , czymś przed czym ostrzegałem od 10lat.To właśnie zaczęło się wypełniać i to jest dopiero początek.
Ogłaszam więc początek zagłady i koniec myślenia , że kurczaczka nigdy dość , można budować w nieskończoność ,a silne lobby i związek są zbędne , bo jo mom najwięcy kur we wiosce i wszyscy mi mogom skoczyć.Niestety jest już za pózno na wszystko.Przepowiednia zaczyna się wypełniać.....
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:54 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wam zwrócić uwagę, że niskie ceny miewaliśmy , ale relacji EUR po 4.50 dolar po 4.20 i kurczak po 2.60 plus vat chyba nie pamiętam
Skąd filecik po 7zł i ćwiarteczka po 2zł przy takich kursach walut? Musi z Kanady/USA .
Widzicie , zamiast budować bez opamiętania , trzeba było pilnować własnych interesów.Temu co ma jakieś grube kredyty na drobiarstwo , radzę rzucić to wszystko , wziąć do tobołka parę złotych i uciekać gdzie pieprz rośnie, bo każdy rzut to będzie powiększenie długu
Powtarzam - początek stycznia prognozuje się ceny 2.40-2.50netto
Widzicie co zrobiły kartele naftowe jak ropa spadła na pysk ? Dogadali się i zmniejszyli wydobycie - cena wzrosła natychmiast z 30 na 50 dolarów za baryłkę i dalej rośnie.Wy moglibyście zrobić to samo.Ale jak filecik z importu chodzi po 7zł a ćwiarteczka po 1.90zł , to nawet to nic to już nie da
Latem może 3.10plus vat będzie...może.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 16:24 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=a9JCHdJ3v1M fiucie może zagamy Question ja jestem na stole.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 15:33 Pią 2 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I na ulice wam nie będzie można wyjść Ci najwięksi niech zaczną odmawiać podpisywanie umów min 3,6 net bo inaczej padniecie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 2199, 2200, 2201  Następny
Strona 307 z 2201

Skocz do: