Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:59 Czw 19 Wrz 2019

Kredyt preferencyjny na zakup stada

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

PostWysłany: 20:27 Sob 18 Lut 2006    Temat postu: Re: Kredyt preferencyjny na zakup stada Odpowiedz z cytatem

pawel_po napisał:
Witam wszystkich mam ważne pytanie może ktoś zna na nie odpowiedz. Jestem studentem 3 roku rolnictwa dziennego. Rodzice właśnie przepisali mi 1,3 ha ziemi. Czy to wystarczy abym mógł starać się o kredyt preferencyjny na zakup stada bydła mięsnego? Mam możliwość dzierżawy jeszcze, co najmniej 10ha łąk. Zapomniałem dodać ze średnie wykształcenie tez mam rolnicze Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Paweł
trochę tego mało - na takim areale to w porywach przy dodatkowym zakupie niektórych pasz mozesz miec 15 krówek.
Jak sprzedasz dobrze odsadki po 10 zł to dochód wyjdzie 15 x 250 x 10 to daje okolo 37500 zeta rocznie
nie pokryje ci to kosztów stałych produkcji
Powrót do góry
Błażej

PostWysłany: 18:06 Czw 16 Lut 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy ale musisz mieć jeszcze 30% wkładu własnego i są inne koszty,dasz rade spłacić kredyt?zaplanowałeś wszystko?ja też jestem studentem 3 roku ale zootechniki na AR Szczecin!możemy powymieniać poglądy i wiadomości mój nick na tlenie to blaise5 jakby chciał pogadać to napisz.Widze że mamy podobne plany tylko że ja już troche bydła mam.możemy pogadać o rasach i tak dalej.pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pawel_po
Gość

PostWysłany: 07:56 Sro 14 Wrz 2005    Temat postu: Kredyt preferencyjny na zakup stada Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam ważne pytanie może ktoś zna na nie odpowiedz. Jestem studentem 3 roku rolnictwa dziennego. Rodzice właśnie przepisali mi 1,3 ha ziemi. Czy to wystarczy abym mógł starać się o kredyt preferencyjny na zakup stada bydła mięsnego? Mam możliwość dzierżawy jeszcze, co najmniej 10ha łąk. Zapomniałem dodać ze średnie wykształcenie tez mam rolnicze Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: