Skocz do zawartości
blattin

Do sanowców

Rekomendowane odpowiedzi

wasze mieszanki paszowe uzpełniające są dobre jedynie na myszy które natychmiast zmieniają miejsce zamieszkania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jedyny plus tej paszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odwalcie sie od Sano

Sano jest the best of the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sano jest najlepsze i niema nic lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

popieram BLATTINA doradcy sano nie mają wiele do powiedzenia poza że ich syf jest najlepszy problemem sano jest to że pchają chemię w pasze i nic więcej w Nimczech wylecieli z Polską będzi podobnie i to niebawm ku zadowoleniu nas chodowców pozdrowienia dla dostawców z osm krasnystaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
popieram BLATTINA doradcy sano nie mają wiele do powiedzenia poza że ich syf jest najlepszy problemem sano jest to że pchają chemię w pasze i nic więcej w Nimczech wylecieli z Polską będzi podobnie i to niebawm ku zadowoleniu nas chodowców pozdrowienia dla dostawców z osm krasnystaw

Blattin w Polsce sie konczy

Nie da sie wyzyć w Polsce tylko z premixów i to nie najlepszej jakości ale po cenach że ho ho.

Ci chłopcy staneli w miejscu i dzis są tam gdzie byli 5 - 8 lat temu

Wielu hodowców prześcignęło wiedzą doradców wszystkich firm paszowych w Polsce a pozatym hodowcy Ci mają jeszcze coś czego nie ma żaden handlarz paszami - doświadczenie praktyczne i codzienny kontakt z produkcją. Dlatego patrze z politowaniem na tych wszystkich którzy usiłują cośkolwiek mi sprzedać. Z drugiej strony to mi ich żal bo to ich praca niekiedy naprawde niełatwa szczególnie jak trafią na takiego typa jak ja. Od takich ludzi to wymagam tylko jednego - szczerości. Tanie bajery i argumentacja że sprzedają towar do jaiegoś znanego w okolicy hodowcy to słaba rekomendacja.

Miałem kontakt chyba już ze wszystkimi firmami paszowymi i ich ludźmi / niektórzy co roku zmieniaja firmę i nie mogę sie już połapać kogo właściwie reprezentują/

Mój ranking firm rozprowadzających pasze dla krów na terenie Dolnego Śląska / od najgorszych do najlepszych/ - nota łączna produkt + obsługa + kwalifikacje ludzi

1. Ekoplon, Polmass, Dosche

2. LNB, Karmex

3. Sano

4. Dolpasz + Provimi

5. Blattin

6. Cargill Nutrena

7. Koudijs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

premiksy blattina nie są złe u nas blattin obsługuje duże i małe gospodarstwa pozdrowienia z lubelskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój ranking firm rozprowadzających pasze dla krów na terenie Dolnego Śląska / od najgorszych do najlepszych/ - nota łączna produkt + obsługa + kwalifikacje ludzi

1. Ekoplon, Polmass, Dosche

2. LNB, Karmex

3. Sano

4. Dolpasz + Provimi

5. Blattin

6. Cargill Nutrena

7. Koudijs

 

nr.1 na Twojej liscie to najlepsze czy najgorsze firmy? ja uzywam koncentratow dla tucznikow dossche i nie mam jeszcze zbyt wielkiego doswiadczenia, a tym bardziej nie porownywalem ich z innymi firmami. Jesli mozesz to napisz cos na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzie ci sanowcy mają pewnie szlolenia pt :znalezć jelenia na pasze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człeku daj se spokój z dosche ,sano i tym co należy do provimi-rolimpex

godne polecenia są polfarm dolfos josera blattin ale co trzeba zaznaczyć nie wszystkie produkty spełniają oczekiwania pod względem jakościowym i cenowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój ranking firm rozprowadzających pasze dla krów na terenie Dolnego Śląska / od najgorszych do najlepszych/ - nota łączna produkt + obsługa + kwalifikacje ludzi

1. Ekoplon, Polmass, Dosche

2. LNB, Karmex

3. Sano

4. Dolpasz + Provimi

5. Blattin

6. Cargill Nutrena

7. Koudijs

 

nr.1 na Twojej liscie to najlepsze czy najgorsze firmy? ja uzywam koncentratow dla tucznikow dossche i nie mam jeszcze zbyt wielkiego doswiadczenia, a tym bardziej nie porownywalem ich z innymi firmami. Jesli mozesz to napisz cos na ich temat.

 

To są firmy z produktami dla bydła od najgorszych do najlepszych na Dolnym Śląsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem poruszać temat sano ale forum rządzi się własnymi prawami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
człeku daj se spokój z dosche ,sano i tym co należy do provimi-rolimpex

godne polecenia są polfarm dolfos josera blattin ale co trzeba zaznaczyć nie wszystkie produkty spełniają oczekiwania pod względem jakościowym i cenowym

Czytaj uważnie o czym piszą i skąd piszą ludzie na tym forum

Z Twojej wypowiedzi wynika że czytasz bez zrozumienia treści i potem piszesz to co wiesz czyli nic

Napisz więc konkretnie dlaczego wymienione przez Ciebie firmy są na Twoim terenie godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy to prawda że Blattin sprzedaje cement i masy tynkarskie pod nazwą MPU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i nadal stosje a jestem wybredny

Chyba wredny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda że Blattin sprzedaje cement i masy tynkarskie pod nazwą MPU?

lepszy cement niż antybiotyki i hormony wpaszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytam to forum i widze że kolega Blattin ma problem po flircie z Sano

Czy mozesz podać konkretnie troche wiecej informacji co Sano popieprzyło w twojej oborze?

Ile masz krów i czy obora jest pod oceną?

Ile doiłeś zanim zacząłeś stosowac ich premixy a ile jak je wprowadziłeś?

I czy to naprawde taki bagno jak piszesz bo ja zacząłem od niedawna dawać pasze z Sano i nie chce wpaść w takie tarapaty jak ty

Pozdrówka z Małopolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej jechałem na własnej mieszance śruty+premiksy podkuszony wizją lepszych efektów przystaliśmy na ofertę sano czyli tzw oborę referencyjną zamówionko na ok 10000zł i pojechane dawka na 25 litrów w wóz pierwszy miesiąc ok ale drugie zamówienie paszy wygląda inaczej zapach i barwa nie odpowiadają pierwszej partii i na dzień dobry zapalenia 2 sztuki dziennie w różnym stadium laktacjia aż doszło do 13 sztuk w ciągu tygodnia dojarka sprawdzona nie wiadomo co się dzieje wiec zmniejszyłem dawkę protamilka dodając soję +makuch+premiks josery sytuacja się unormowała ale postanowiłem jeszcze zużyć profisan i znowu powtórka z roozrywki znowu zapalenia sąsiedzi nawet darmo nie chcieli tych premiksów

1 wydajność nie wzroła

2 protamilk jest za drogi ajego stosowanie nie przynosi efektów

3 obora jest pod kontrolą srednia wydajność 8200 litrów od 50 sztuk przy bazowaniu na własnych mieszankach

4 uważaj na lactomę bo zakwasisz sobie krowy

5 olej tą firmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Blattin a ile receptur TMR kręcisz?

Czy jeden na wszystkie krowy dojone czy masz podzielone na grupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...