Skocz do zawartości
Gość maxim

Kim jest tajemniczy Blattin ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Na wielu tematach które krążą na tym forum umieszcza śmieci jakiś niezrównoważony koleś podpisujący się Blattin.

Facet pisze sam do siebie i odpisuje tekstami bez sensu.

Nie wiem co na to firma o tej nazwie, która ma raczej dobre notowania wśród producentów mleka na terenie płd zach Polski.

Odezwijcie się koledzy z Blattina i interweniujcie gdzieś w tej sprawie, bo to przestaje być śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wielu tematach które krążą na tym forum umieszcza śmieci jakiś niezrównoważony koleś podpisujący się Blattin.

Facet pisze sam do siebie i odpisuje tekstami bez sensu.

Nie wiem co na to firma o tej nazwie, która ma raczej dobre notowania wśród producentów mleka na terenie płd zach Polski.

Odezwijcie się koledzy z Blattina i interweniujcie gdzieś w tej sprawie, bo to przestaje być śmieszne.

 

 

Z niecierpliwością czekam aż ktoś napisze kśiążke o mnie

nie popadajcie w paranoje frustraci sanowcy prędzej czy póżniej pożegnacie się z chodowcami i z firmą w której pracujecie i wam ktos z urzędu dowali a że

u nas w Polsce jest róbta co chceta to te certyfikaty to se można wsadzić w d..... bo przecież nikt się do nich nie stosuje produkując pasze pełnoporcjowe

czy też koncentraty ISO GMP ładnie wygląda na papierze drogim, sanowskim papierze dla chodowcy

P.S. NIE PRACUJE W ŻADNEJ FIRMIE PASZOWJ

A WIDZĘ Z KOMENTARZY NA FORUM ŻE WIĘKSZOŚĆ REZYDENYTÓW TEGO FORUM TO SANOWCY BO RESZTA BY OLAŁA MOJE KĄŚLIWOŚCI

WIDZĘ ŻE BARDZO IM NIE PASUJĄ NEGATYWNE OPINIE KTÓRE WYROBIŁEM SOBIE PO STOSOWANIU PASZ Z TEJ FIRMY JAK DALEKO PRZEREKLAMOWANEJ BÓG RACZY WIEDZIEĆ

A CO DO NICKA NIC MI INNEGO NIE PRZYCHODZIŁO DO GŁOWY ZA CO PRZEPRASZAM FIRMĘ BLATTIN POLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wielu tematach które krążą na tym forum umieszcza śmieci jakiś niezrównoważony koleś podpisujący się Blattin.

Facet pisze sam do siebie i odpisuje tekstami bez sensu.

Nie wiem co na to firma o tej nazwie, która ma raczej dobre notowania wśród producentów mleka na terenie płd zach Polski.

Odezwijcie się koledzy z Blattina i interweniujcie gdzieś w tej sprawie, bo to przestaje być śmieszne.

 

MASZ RACJĘ, A TY SIĘ BLATTIN NIE CIESZ, BO PO TWOIM CHARAKTERZE PISMA WNOSZĘ, ŻE STRASZNY Z CIEBIE DUPEK. DO TEGO NAJPEWNIEJ NIEDOUCZONY - I JAK WNOSZĘ PO TWOICH WYPOWIEDZIACH DOT. HOMOSEXSUALIZMU - NIE DOPIESZCZONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACHA, JESZCE JEDNO MAXIM - NIE WSZYSTKIE TEXTY SĄ JEGO, ZAUWAŻYŁAM, ŻE OD CZASU DO CZASU KTOŚ PODSZYWA SIĘ POD NIEGO PODPISUJĄC "blatin" - jedno t; albo "blattin." kropka - to są już inne dupki. Miałam to samo dlatego się zalogowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxim ty frustracie znajdz szobie inne fora nahttp://www.onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na wielu tematach które krążą na tym forum umieszcza śmieci jakiś niezrównoważony koleś podpisujący się Blattin.

Facet pisze sam do siebie i odpisuje tekstami bez sensu.

Nie wiem co na to firma o tej nazwie, która ma raczej dobre notowania wśród producentów mleka na terenie płd zach Polski.

Odezwijcie się koledzy z Blattina i interweniujcie gdzieś w tej sprawie, bo to przestaje być śmieszne.

 

MASZ RACJĘ, A TY SIĘ BLATTIN NIE CIESZ, BO PO TWOIM CHARAKTERZE PISMA WNOSZĘ, ŻE STRASZNY Z CIEBIE DUPEK. DO TEGO NAJPEWNIEJ NIEDOUCZONY - I JAK WNOSZĘ PO TWOICH WYPOWIEDZIACH DOT. HOMOSEXSUALIZMU - NIE DOPIESZCZONY.

masz racje człowiek po liceum i po studiach humanistycznych ma prawo być niedokształcony to zobliguje COGITIO ERO SUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od momętu gdy na forum pojawił się blattin rozmyślam kim on jest. Z pewnością miał negatywne przejścia z Sano. Pozostaje pytanie czy faktyczne jest rolnikiem czy też byłym pracownikiem wywalonym z roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na wielu tematach które krążą na tym forum umieszcza śmieci jakiś niezrównoważony koleś podpisujący się Blattin.

Facet pisze sam do siebie i odpisuje tekstami bez sensu.

Nie wiem co na to firma o tej nazwie, która ma raczej dobre notowania wśród producentów mleka na terenie płd zach Polski.

Odezwijcie się koledzy z Blattina i interweniujcie gdzieś w tej sprawie, bo to przestaje być śmieszne.

 

 

Z niecierpliwością czekam aż ktoś napisze kśiążke o mnie

nie popadajcie w paranoje frustraci sanowcy prędzej czy póżniej pożegnacie się z chodowcami i z firmą w której pracujecie i wam ktos z urzędu dowali a że

u nas w Polsce jest róbta co chceta to te certyfikaty to se można wsadzić w d..... bo przecież nikt się do nich nie stosuje produkując pasze pełnoporcjowe

czy też koncentraty ISO GMP ładnie wygląda na papierze drogim, sanowskim papierze dla chodowcy

P.S. NIE PRACUJE W ŻADNEJ FIRMIE PASZOWJ

A WIDZĘ Z KOMENTARZY NA FORUM ŻE WIĘKSZOŚĆ REZYDENYTÓW TEGO FORUM TO SANOWCY BO RESZTA BY OLAŁA MOJE KĄŚLIWOŚCI

WIDZĘ ŻE BARDZO IM NIE PASUJĄ NEGATYWNE OPINIE KTÓRE WYROBIŁEM SOBIE PO STOSOWANIU PASZ Z TEJ FIRMY JAK DALEKO PRZEREKLAMOWANEJ BÓG RACZY WIEDZIEĆ

A CO DO NICKA NIC MI INNEGO NIE PRZYCHODZIŁO DO GŁOWY ZA CO PRZEPRASZAM FIRMĘ BLATTIN POLSKA

 

No chłopie w końcu jakieś zachowanie na poziomie uczestników tego forum i przeprosiny dla ludzi z Blattina jak najbardziej na miejscu.

My kolego rozumiemy Twoje rozgoryczenie i frustrację z powodu wpadki na Sano - błędy szczególnie w żywieniu krów mają cholerne konsekwencje finansowe. Znamy już Twoją sytuację i uwierz mi niektórzy naprawdę Ci współczują.

Proszę Cię trylko o jedno

Nie wal swoich tekstów ślepo gdzie popadnie w każdy temat.

Szczerze - też nie przepadam za Sano i wieloma jeszcze innymi korporacjami produkującymi pasze.

Sam jestem hodowcą bydła i trzody.

Proponuję Ci otwórz nowy temat gdzie każdy będzie mógł nawrzucać Sano albo na odwrót i ludzie zainteresowani jakimiś merytorycznymi dyskusjami nie będą wchodzić na ten temat bo wiadomo będzie że to jest temat napierda .... lanka i już.

Z kolei będzie nam miło Cię gościć na innych tematach pod warunkiem że każda Twoja wypowiedź nie będzie się kończyć " odą do SANO".

Jeżeli Ci pasuje ten układ to się odezwij

Pozdrawiam

Maxim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry nie wpisałem nicka w poprzednim poście i wyszło jak od anonima

Maxim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie wpisałem nicka w poprzednim poście i wyszło jak od anonima

Maxim

mam prośbę MAXIM zalogój się z podawaniem nicka jako gość bywa różnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry nie wpisałem nicka w poprzednim poście i wyszło jak od anonima

Maxim

mam prośbę MAXIM zalogój się z podawaniem nicka jako gość bywa różnie

 

No to się zalogowałem Blattinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A CO DO NICKA NIC MI INNEGO NIE PRZYCHODZIŁO DO GŁOWY ZA CO PRZEPRASZAM FIRMĘ BLATTIN POLSKA

 

No chłopie w końcu jakieś zachowanie na poziomie uczestników tego forum i przeprosiny dla ludzi z Blattina jak najbardziej na miejscu.

My kolego rozumiemy Twoje rozgoryczenie i frustrację z powodu wpadki na Sano - błędy szczególnie w żywieniu krów mają cholerne konsekwencje finansowe. Znamy już Twoją sytuację i uwierz mi niektórzy naprawdę Ci współczują.

Proszę Cię trylko o jedno

Nie wal swoich tekstów ślepo gdzie popadnie w każdy temat.

Szczerze - też nie przepadam za Sano i wieloma jeszcze innymi korporacjami produkującymi pasze.

Sam jestem hodowcą bydła i trzody.

Proponuję Ci otwórz nowy temat gdzie każdy będzie mógł nawrzucać Sano albo na odwrót i ludzie zainteresowani jakimiś merytorycznymi dyskusjami nie będą wchodzić na ten temat bo wiadomo będzie że to jest temat napierda .... lanka i już.

Z kolei będzie nam miło Cię gościć na innych tematach pod warunkiem że każda Twoja wypowiedź nie będzie się kończyć " odą do SANO".

Jeżeli Ci pasuje ten układ to się odezwij

Pozdrawiam

Maxim

Jeszcze raz pozdrawiam

zalogowany Maxim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

masz racje człowiek po liceum i po studiach humanistycznych ma prawo być niedokształcony to zobliguje COGITIO ERO SUM

 

 

HMMM.... MYŚLĘ, ŻE DOSKONALE ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ (BYĆ MOŻE NAWET NIE ZE SŁYSZENIA), IŻ TAK NAPRAWDĘ W NASZYM PIĘKNYM KRAJU BYLE MATOŁ MOŻE (CZASEM NAWET Z WYRÓŻNIENIEM) SKOŃCZYĆ STUDIA. NIE SĄDZĘWIĘC, ŻEBY TO TWOJE WYKSZTAŁCENE MIAŁO TU JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE. PS,koniecznie chcesz mnie i pozostałych rozśmieszyć tą swoją łaciną????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
masz racje człowiek po liceum i po studiach humanistycznych ma prawo być niedokształcony to zobliguje COGITIO ERO SUM

 

 

HMMM.... MYŚLĘ, ŻE DOSKONALE ZDAJESZ SOBIE SPRAWĘ (BYĆ MOŻE NAWET NIE ZE SŁYSZENIA), IŻ TAK NAPRAWDĘ W NASZYM PIĘKNYM KRAJU BYLE MATOŁ MOŻE (CZASEM NAWET Z WYRÓŻNIENIEM) SKOŃCZYĆ STUDIA. NIE SĄDZĘWIĘC, ŻEBY TO TWOJE WYKSZTAŁCENE MIAŁO TU JAKIEKOLWIEK ZNACZENIE. PS,koniecznie chcesz mnie i pozostałych rozśmieszyć tą swoją łaciną????

 

Zawsze się znajdzie jakiś niezadowolony sanowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widać po wspaniałej znajomości zasad ortografii, że skończyłeś studia humanistyczne z wyróżnieniem .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam !!!!!

Jak chcecie wiedziec kim jest Blattin to mogę sprawdzic.

Jak pisał posty na tym samym kompie ze stałym dostępem do netu to znajdę jego IP.......chyba ,że się schował za jakimś proxy albo jeszce lepiej dwoma proxy.......

 

Zainteresowani ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam !!!!!

Jak chcecie wiedziec kim jest Blattin to mogę sprawdzic.

Jak pisał posty na tym samym kompie ze stałym dostępem do netu to znajdę jego IP.......chyba ,że się schował za jakimś proxy albo jeszce lepiej dwoma proxy.......

 

Zainteresowani ???????

 

Sie ma haker

Szkoda Twojego czasu na namierzanie tego fiutka

Zresztą jest już spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam !!!!!

Jak chcecie wiedziec kim jest Blattin to mogę sprawdzic.

Jak pisał posty na tym samym kompie ze stałym dostępem do netu to znajdę jego IP.......chyba ,że się schował za jakimś proxy albo jeszce lepiej dwoma proxy.......

 

Zainteresowani ???????

oj kolego nie wiesz co piszesz stały dostęp a stałe IP to dwie różne rzeczy jeśli ktoś ma neo to musisz mieć dostęp do logów tepsy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja wiem kim on jest !!!. Zdradził kilka informacji o sobie i swoim gospodarstwie. Wykonałem cztery tlefony i już wiem. Ma faktycznie gospodarstwo w okololicach Krasnegostawu. Nowa obora na głebokiej ściółce, hala de laval. (na marginesie obora się sypie ). Najistotniejsze to że chłopisko ma nasrane w głowie. Ojciec fajny facet, a synek świr. (podobo po listonoszu). Dla forumowiczów z Lubelskiego miejscowość Śennica Różana.

Detektyw Rudkowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A ja wiem kim on jest !!!. Zdradził kilka informacji o sobie i swoim gospodarstwie. Wykonałem cztery tlefony i już wiem. Ma faktycznie gospodarstwo w okololicach Krasnegostawu. Nowa obora na głebokiej ściółce, hala de laval. (na marginesie obora się sypie ). Najistotniejsze to że chłopisko ma nasrane w głowie. Ojciec fajny facet, a synek świr. (podobo po listonoszu). Dla forumowiczów z Lubelskiego miejscowość Śennica Różana.

Detektyw Rudkowski.

 

Eeee!!!!!!

Jakby był po listonoszu toby tak nie pierdolił

Raczej po dilerze Sano i teraz cierpi na kompleks Edypa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sanowcze przedstaw się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
macie dopiero problemy

Blattin

teraz to ty masz problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...