Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:36 Pią 17 Sie 2018

Agrolok
Czarna lista ubojni
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik78

PostWysłany: 19:47 Wto 22 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pani Zapałowa Chełmce koło Kielc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kolega

PostWysłany: 09:57 Sro 20 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wipasz oferuje teraz kontraktację na 3 sposoby rozliczania ceny.
1. Cena zarządu (zwykły kontrakt)
2. Cena tuszki wg ceny ministerstwa x 0.66 = cena żywca
3. Cena wolnorynkowa w gwarancją odbioru oparta o portal cenyrolnicze.pl
Podpisują na 5 rzutów.
Czy ktoś współpracuje z Wipaszem na takich umowach?
Jak wygląda współpraca?
Wypłacają na czas?
Od razu mówię że składy ważę u siebie minus 2% z wagi i poszło
Powrót do góry
dziunia

PostWysłany: 14:18 Pią 15 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sarius napisał:
co kto wie o panach Kulinskich ze skarzyska?

już po wszystkim za duzo pili
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Juger

PostWysłany: 22:47 Pon 4 Mar 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zawsze jadę ze swoimi kurami i nie mam pretensji. A jak komuś się nie chce dopilnować to i kradną 600kg x 4zł =2400zł niezła pensja może się opłaca jednak jechać a nie narzekać. No chyba że ktoś ma tyle kurników że nie jest w stanie tyle jeździć(to ma z czego dokładać). Wink
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 09:35 Nie 24 Lut 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co kto wie o panach Kulinskich ze skarzyska?
Powrót do góry
mal

PostWysłany: 19:16 Czw 10 Sty 2013    Temat postu: wagi Odpowiedz z cytatem

Już mnie wkurzają oszuści co na samochodzie okradają nas bez skrupułów czy kury po 3,50 czy po 4,00. Warze na wadze elektronicznej a kwit z ubojni jest mniejszy o 400 -600 kg. I co ???bo my nie mamy co robić tylko pilnować całą noc na ubojni ? Co wy na to?? Czy stosował ktoś kiedyś w-z i podpis kierowcy ?? czy to na ubojniach akceptowali?
Powrót do góry
misio

PostWysłany: 23:35 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co piszecie to wszystko h.uj w porownaniu jak kradnie res-drob
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:36 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat post z wulgaryzmami nie jest mojego autorstwa Sad więc bądź łaskaw/a/ pisać prawdę i nie wyciagać słów z kontekstu zdań. A spór miałem tylko z Medoxem wiec to opluwanie innych to rownież twoja konfabulacja .
No i już - jak dla mnie to temat zakończony .
A gdybyś jednak chciał/a/ nam udowodnić , że wymienione ubojnie są takie be proszę zamieścić scany wz-tek i faktur . Jezeli nie to po prostu zamilknij i nic wiecej już nie pisz . Ja dla potwierdzenia jakie są różnice wagowe mogę zamieścić wz-ki i faktury . I to jest dowód . Pisanie tak BTW bez potwierdzenia źle o tobie świadczy.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 11:12 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Kilka postów Brojlera Kurzego: [/b]

"Ty jesteś po prostu psychiczny!!!! Co Ty wiesz co wymyśliła Federacja??? Człowieku Ty sie lecz na nogi bo na głowę już za późno . "

"Medox ,a ja kiedyś miałem Ciebie za mądrego człowieka Embarassed Dałem się nabrać i jest mi wstyd . Ty po prostu jesteś głupi Exclamation zadufany gnojek , który uważa , że ma patent na uzdrowienie branży ."

"Kur.wa jak mam z nim gadać,jak pisze ,że jak początkiem marca będzie wysyp to mnie z.ajebie ,a ja o początku marca słowa nie pisałem
Ja nie wiem czy wy po.jebani ,czy czytać nie umiecie,czy nie wieci ..."

"Myślisz , że jest aż tak cwany Question Shocked czyt. głupi ?"

"Radas piszesz rozsądnie , ale liczysz jak analfabeta ."

"2002 - W przeciwieństwie do ciebie to ja w ogóle mam mózg Smile"

Nie będę dalej cytować tego pana, bo jest on nad wyraz wulgarny. Opluwa ludzi, a inni jeszcze go za to popierają. Skoro tak wygląda to forum, to nie warto na nim pisać.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 11:02 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, siedzę na tym forum krócej, ale to nie znaczy, że w hodowli jestem krótko. Przejrzałam parę postów Brojlera i nie tylko mnie opluwa.
Jaro80038 to on zaczął ataki personalne na moją osobę, a nie ja.
Powrót do góry
Jaro8038

PostWysłany: 10:50 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to takie trudne dokopać się do Twoich postów (zwłaszcza że jest ich zaledwie 25) i nie trzeba pół dnia ślęczeć na forum aby je wydłubać. Wystarczy jedno kliknięcie i w sekundę wszystkie się wyświetlą.
Proponowałbym nie pluć na użytkowników, którzy coś na tym forum znaczą, podejrzewam że Brojler jest dużo bardziej doświadczonym hodowcą (aby nie pisać lepszym bo nie moja rola oceniać innych wolę siebie ocenić) o czym świadczy większość Jego postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Diana

PostWysłany: 10:31 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler nic nie robisz, tylko na forum siedzisz. Że też chciało ci się przekopać tyle postów, żeby trafić na moje. Śmiech na sali.
Obecnie współpracuję z ubojniami, które mnie tak nie okradają, bo się nie daję.
Ty za mało istniejesz na rynku, żeby wiedzieć, że każdy kombinuje, żeby jak najwięcej zarobić. Ubojnie, jak im na to pozwolisz, to będą cię rznąć na wadze.
Z Indykpolem już dawno skończyłam współpracę, nie tylko ja na nich narzekałam na tym forum. Do Wipaszu kurczaków nie oddaje, o jakości ich paszy nic nie pisałam, tyllko zapytania.

Za to ty ślepo wierzysz w to, co ci przedstawiciele handlowi powiedzą (ówcześnie wyszkoleni w firmie, co mają mówić) to gratuluję.
Nie ucz mnie o hodowli, bo ty więcej siedzisz na forum niż w kurniku.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:21 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twój post z 23.05.

nie podpisujcie umów z WIPASZEM - obcinają po 500 kg na samochodzie
ani do INDYKPOLU - dają cenę niższą niż w umowie, obcinają na wadze, zaniżają cenę za zabrudzenia kurczaków i robią klasy

z 9.07. - co prawda napisany przez Pioro , ale to co ponizej to juz twoje

pióro napisał:
ubojnia gosz rżnie na 2 samochodach po 1,2 ton jedyne co to można się dogadać na 1%żeby pożniej dodał

zgdzam się z przedmówcą, myślę, żeby zacząć jeździć na ubojnie ...

to tyle w temacie!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:02 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniżajac sie do twojej retoryki to wolę juz odciski na palcach niż na mózgu Laughing
Jeszcze raz: naucz się dobrze hodować to nie bedziesz narzekać na wszystko i wszystkich.!!!
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 00:18 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO i jeszcze jedno brojler, sądząc po ilości twoich wpisów uważam, że ty tylko zajmujesz się KLEPANIEM WPISÓW W KLAWIATURĘ :D
Uważaj, bo będziesz miał odciski :D
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 00:14 Pon 7 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieźle się uśmiałam i zastanawiam się dlaczego zmieniasz moją płeć. Pewnie cię zaskoczę, ale mamy równouprawnienie i KOBIETY też prowadzą fermy.
O Dossche nie tylko ja pisałam, że było duże zużycie. Co jakiś czas pojawiają się wpisy o dużym zużyciu tej paszy. O Wipaszu nigdy źle nie pisałam, jedynie pytałam jaka jest ta pasza. Podobnie jak o panu Goszu też nie pisałam źle.

Piszę konkretnie, pytam, czasem ostrzegam ludzi. Nie przesiaduje godzinami forum, żeby stale narzekać na los hodowcy i zgadywać cenę kurczaka, a przy tym wykłócać się z meddoxem czy jak mu tam.

Życzę powodzenia zwłaszcza we współpracy z firmami przed którymi ostrzegałam. Niektórzy lubią bezmyślnie tracić pieniądze, inni nie.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:57 Nie 6 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diana napisał:
Wiesz co Brojler Kurzy daruj sobie ten słaby tekst. Nie opluwam wszystkich ubojni, ale tylko dwie. Nie jestem organizacją charytatywną, ty może jesteś i chętnie jakiejś ubojni sprezentujesz po tonie lub po połowie tony...

Odnośnie wytwórni pasz, często piszę zapytania, bo wiadomo, że jakoś paszy zmienia się w danych wytwórniach. Obserwuje pasze, a nie ślepo wierzę jednej i non stop biorę.

A odnośnie hodowli to ten kto nie umie hodować w dzisiejszych czasach to by chyba nie istniał, pomyśl trochę... zawalisz kilka stad i po tobie, a ja na rynku drobiarskim jestem długo.

Zresztą niczego wielkiego się po tobie nie spodziewam, skoro nawet nie widzisz różnicy pomiędzy Dian a Diana, to wybacz, wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać.
Tekst może i wg ciebie słaby , ale za to jak najbardziej odzwierciedlający twoje podejście do kontrahentów. Nigdzie nie napisałem , ze opluwasz tylko te dwie ubojnie , ale odnioslem sie do faktu iż twoje posty to w przeważającej większości narzekanie na kontrahentów .
Kilka nazwisk , ktore byly przez ciebie wymienione: Gosz , Mielewczyk , Piecuch , Kondratowicz , Tomaszewski z Morąga ,Tomaszewski z Jędrychówka , Wieczorek oraz Wipasz , Indykpol , Dosche .
Czy jest może ktoś kto ciebie nie okrada , sprzedaje dobry towar?
Chyba nie więc może sam/a/ produkuja paszę , pisklaka , zbuduj ubojnie - wtedy nie będzie powodu do narzekania i pisania wierutnych bzdur . Czy myslisz , że ktoś uwierzy w tonowe różnice na wadze np. u Mielewczyków? Kłamiesz jak z nut
Evil or Very Mad

A swoją drogą to takich hodowczyń , które w rzeczywistości miały wąsy , brodę i ... penisa to na tym forum już mieliśmy . Szkoda klepania w klawiaturę na dysputy z tobą .
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 20:35 Nie 6 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
90 % Twoich postów dotyczy pisania negatywów na ubojnie , wytwórnie pasz , wylegarnie . A może to Ty nie potrafisz hodować ?
Nie znam przypadku żeby bez powodu ubojnie p.Mielewczyk czy p. Gosz obcinały na wadze takie ilości kilogramów , o których piszesz .
Jest to mozliwe w przypadku totalnego syfu , który Ty być może oddajesz .
Znam przypadki , i to z Kaszub hodowców , którzy łapaczom nakazują wsadzać do skrzynek padlaki bo i tak ubojnia im coś tam obetnie . Wyznają zasadę , że czy ptaki są o.k. czy nie to i tak mają kilkaset kilo w plecy . No , a później post , że Gosz , Wipasz czy Mielewczyk "okradają " ich na wadze.
Czasami rzeczywiscie jest problem , ale dotyczy to 100 czy 200 kilogramów i raczej wynika z faktu nie ważenia wszystkich skrzynek . Zawsze można zadzwonić i się dogadać !!! Jest jeszcze problem okarmienia - proponuję każdemu komu wydaje się , że tego problemu nie ma i jest to jedynie wymysł ubojni zeby hodowców "okraść" z wagi zobaczyć jak po 2-3 dnia wyglada ptak ktory miał pełne wole , a świder niestety je rozerwał i zabrudził mięso paszą .
Pasza fermentuje i mięso jest do wyrzucenia!!!!!!!! Czyje straty? Wiadomo - ubojni.
Wypieranie się , że ptaki absolutnie nie byly okarmione jest dziecinadą bo wystarczy zobaczyć jak wygladają skrzynki po żywcu . Są zasrane jak rynek krakowski przez gołębie - i to też jest sporo kilogramów .
Nie jestem rzecznikiem ubojni , absolutnie mnie nie opłacaja , ale czasami jak widzę co wyprawiają hodowcy , jaki towar jedzie do ubojni , jak smród wali od brudnych kur to dochodzę do wniosku , że znaczna ich część w ogole nie powinna prowadzić hodowli.
A Ty Diana czy też Dian odpuść sobie opluwanie wszystkich bo i tak nikt w takie brednie nie uwierzy . Naucz się dobrze hodować , a znikną problemy z wagami , jakością zywca , ściółką etc.

Broń Boże nie opluwam Ciebie Diana. Brojler kurzy, zgadzam się. Jedność i zaufanie - stado rodzicielskie, wylęgarnia, Wy- stado towarowe - ubojnie. Niech każdy robi najlepiej to, co potrafi. Zacząć od siebie samych. Tak powstaje jakość, i konkurencyjna cena, - udawało się do tej pory, patrzeć na liczby (chyba 2012 Polska lider na skalę europejską). Damy radę. Sekretarek do parzenia kawy, jak niektórzy głoszą, nie zatrudniać. Smile Kawę robić samemu. Trzymajta się. Rysio Wam życzy - dzisiaj chłopskie święto, to i może trochę tak irracjonalnie.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 19:15 Nie 6 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Brojler Kurzy daruj sobie ten słaby tekst. Nie opluwam wszystkich ubojni, ale tylko dwie. Nie jestem organizacją charytatywną, ty może jesteś i chętnie jakiejś ubojni sprezentujesz po tonie lub po połowie tony...

Odnośnie wytwórni pasz, często piszę zapytania, bo wiadomo, że jakoś paszy zmienia się w danych wytwórniach. Obserwuje pasze, a nie ślepo wierzę jednej i non stop biorę.

A odnośnie hodowli to ten kto nie umie hodować w dzisiejszych czasach to by chyba nie istniał, pomyśl trochę... zawalisz kilka stad i po tobie, a ja na rynku drobiarskim jestem długo.

Zresztą niczego wielkiego się po tobie nie spodziewam, skoro nawet nie widzisz różnicy pomiędzy Dian a Diana, to wybacz, wróć do pierwszej klasy szkoły podstawowej i naucz się czytać.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 19:15 Nie 6 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 11:50 Nie 6 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

90 % Twoich postów dotyczy pisania negatywów na ubojnie , wytwórnie pasz , wylegarnie . A może to Ty nie potrafisz hodować ?
Nie znam przypadku żeby bez powodu ubojnie p.Mielewczyk czy p. Gosz obcinały na wadze takie ilości kilogramów , o których piszesz .
Jest to mozliwe w przypadku totalnego syfu , który Ty być może oddajesz .
Znam przypadki , i to z Kaszub hodowców , którzy łapaczom nakazują wsadzać do skrzynek padlaki bo i tak ubojnia im coś tam obetnie . Wyznają zasadę , że czy ptaki są o.k. czy nie to i tak mają kilkaset kilo w plecy . No , a później post , że Gosz , Wipasz czy Mielewczyk "okradają " ich na wadze.
Czasami rzeczywiscie jest problem , ale dotyczy to 100 czy 200 kilogramów i raczej wynika z faktu nie ważenia wszystkich skrzynek . Zawsze można zadzwonić i się dogadać !!! Jest jeszcze problem okarmienia - proponuję każdemu komu wydaje się , że tego problemu nie ma i jest to jedynie wymysł ubojni zeby hodowców "okraść" z wagi zobaczyć jak po 2-3 dnia wyglada ptak ktory miał pełne wole , a świder niestety je rozerwał i zabrudził mięso paszą .
Pasza fermentuje i mięso jest do wyrzucenia!!!!!!!! Czyje straty? Wiadomo - ubojni.
Wypieranie się , że ptaki absolutnie nie byly okarmione jest dziecinadą bo wystarczy zobaczyć jak wygladają skrzynki po żywcu . Są zasrane jak rynek krakowski przez gołębie - i to też jest sporo kilogramów .
Nie jestem rzecznikiem ubojni , absolutnie mnie nie opłacaja , ale czasami jak widzę co wyprawiają hodowcy , jaki towar jedzie do ubojni , jak smród wali od brudnych kur to dochodzę do wniosku , że znaczna ich część w ogole nie powinna prowadzić hodowli.
A Ty Diana czy też Dian odpuść sobie opluwanie wszystkich bo i tak nikt w takie brednie nie uwierzy . Naucz się dobrze hodować , a znikną problemy z wagami , jakością zywca , ściółką etc.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 10:35 Sob 5 Sty 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]UWAGA[/b][size=18][/size]

Chcę ostrzec przed ubojnią w Dzierżążnie u Mielewczyków. Bardzo oszukują na wagach, nawet o tonę mięsa na samochodzie i robią klasy.
Kierowca jak przyjedzie po kurczaki to obserwuje kurnik i potem wszystko donosi na ubojni.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 11:54 Wto 18 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga!

Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 11:54 Wto 18 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga!

Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.
Powrót do góry
Diana

PostWysłany: 11:53 Wto 18 Gru 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Uwaga![/b][size=24][/size]

[size=12][/size] Uwaga na Piecucha!!!! Nie oddawajcie Piecuchowi, bo kradną na wagach po 500-600 kg. Wagę mają przestawioną jak ktoś wcześniej napisał. Wiem z pewnego źródła, że oszukują. Można im oddać towar jedynie za pieniądze na wadze.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Skocz do: