Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:03 Pon 21 Paź 2019

Dofinansowanie do działalności agroturystycznej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojciech

PostWysłany: 18:02 Pon 10 Kwi 2006    Temat postu: Dofinansowanie do działalności agroturystycznej. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wiem, że istnieje dział agroturystyki na forum niestety jestem zmuszony skierować moje pytanie w tym miejscu. Mówimy w sumie o finansach??Wink
Pytanie moje jest następujące. Jestem właścicielm niewielkiego gospodarstwa i poważnie myslę nad agroturystyką. Czy istnieje mozliwość dofinansowania pewnych inwestycji i jakich oraz jakie warunki muszę spełniać aby takie dofinansowanie dostać. Wiem jakie muszę spełniać kryteria aby moja działalność mogła być zatwierdzona.
I się nasuwa kolejne pytanie.
Jakie organizacje ,mówimy tutaj o regionie podkarpacia, zatwierdzają (może inne słowo), dają certyfikaty(??) na działalność agroturystyczną??

Bardzo będe wdzięczny za odpowiedz. Jeśli można to chciałbym ją dzisiaj wieczorem uzyskać, chociaż za każdy post będe wdzięczny.
Z góry dziękuję.

Odpowiedzi proszę przesyłać na maila wojciech_fik@o2.pl lub bezpośrednio na forum. Prosiłbym o linki do stron gdzie mógłbym się dowiedzieć więcej .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: