Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:10 Pon 16 Wrz 2019

Szczepionki przeciwko Mycoplasmie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jozekrej

PostWysłany: 19:08 Pią 29 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

respisure jest b.dobry tylko trzeba pilnować terminowo szczepić i najlepiej dwa razy ja szczepiłem jeden raz 2.ml w 10 dniu ale ! obniżałem koszty tylko że niektóre mioty średnio 1-2 na dzieśięc miały kaszel i trzeba było leczyć stosowałem tylosulfan lub tylozyne teraz sprubuje zastosować Respisure Łan nowszy preparat dle droższy do jednokrotnego szczepienia a po ile kupujecie respisure
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Grzes

PostWysłany: 15:36 Pon 25 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gregorius z wielkim poważaniem ale zszokowałeś mnie i jeśli bys mi bardziej wyjaśnił te skruty to bym był wdzięczny . Cóż my możemy jako rolnicy wiedzieć więcej niż weterynarze a i oni cisną nam różne bzdury a jeśli bys mógł mi poradzić to kto by mi mógł pomóż określić jaka jest u mnie choroba bo nie mam przyjętego na stałe lekarz bo nie mam 1000sztuk albo więcej tylko 150swiń. Ale musze stwierdzić że respiszur pomaga dzięki za porade Grzes
Powrót do góry
gregorius

PostWysłany: 23:52 Pon 13 Lis 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorsza od wszystkiego?co to znaczy?czy wiesz co to jest mykoplazmoza,PRDC,PRRS,APP.co jest najgorsze?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Grzes

PostWysłany: 13:17 Nie 6 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szczepie prosięta dwa tygodnie po oproszeniu po dwa centymetry szczepionką Respiszur i są efekty. Jeśli masz problemy takie jak ja to się ze mną z kontaktuj mo numer gg7244937 i sobie pogadamy ta choroba jest gorsza od wszystkigo
Powrót do góry
gregorius

PostWysłany: 21:27 Nie 4 Cze 2006    Temat postu: szczepienie p/mykoplazmowmu zap. pluc Odpowiedz z cytatem

najpierw trzeba by sie upewnic czy mykoplazmoza wogole wyst w chlewni i okreslic profil seologiczny,bo po co szczepic jezeli tej choroby nie ma.szczepi sie lochy przed oproszeniem i posieta przy lochach,dokladny termin zalezy od wyniku badania.koszt szczepionkio na sztuke to ok 6 zl.cena dosc wysoka,dlatego warto ustalic dobrze terminy bo nie bedzie efektu i mozna sie szybko zrazic bo nie ma efektu.jakie duze jest stado?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Don

PostWysłany: 22:53 Sro 12 Kwi 2006    Temat postu: Szczepionki przeciwko Mycoplasmie Odpowiedz z cytatem

Kto stosuje niech sie wypowie, jakie, kiedy podaje, ile kosztuje,i z jakim skutkiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: