Skocz do zawartości
Don

Szczepionki przeciwko Mycoplasmie

Rekomendowane odpowiedzi

Kto stosuje niech sie wypowie, jakie, kiedy podaje, ile kosztuje,i z jakim skutkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw trzeba by sie upewnic czy mykoplazmoza wogole wyst w chlewni i okreslic profil seologiczny,bo po co szczepic jezeli tej choroby nie ma.szczepi sie lochy przed oproszeniem i posieta przy lochach,dokladny termin zalezy od wyniku badania.koszt szczepionkio na sztuke to ok 6 zl.cena dosc wysoka,dlatego warto ustalic dobrze terminy bo nie bedzie efektu i mozna sie szybko zrazic bo nie ma efektu.jakie duze jest stado?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczepie prosięta dwa tygodnie po oproszeniu po dwa centymetry szczepionką Respiszur i są efekty. Jeśli masz problemy takie jak ja to się ze mną z kontaktuj mo numer gg7244937 i sobie pogadamy ta choroba jest gorsza od wszystkigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorsza od wszystkiego?co to znaczy?czy wiesz co to jest mykoplazmoza,PRDC,PRRS,APP.co jest najgorsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorius z wielkim poważaniem ale zszokowałeś mnie i jeśli bys mi bardziej wyjaśnił te skruty to bym był wdzięczny . Cóż my możemy jako rolnicy wiedzieć więcej niż weterynarze a i oni cisną nam różne bzdury a jeśli bys mógł mi poradzić to kto by mi mógł pomóż określić jaka jest u mnie choroba bo nie mam przyjętego na stałe lekarz bo nie mam 1000sztuk albo więcej tylko 150swiń. Ale musze stwierdzić że respiszur pomaga dzięki za porade Grzes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

respisure jest b.dobry tylko trzeba pilnować terminowo szczepić i najlepiej dwa razy ja szczepiłem jeden raz 2.ml w 10 dniu ale ! obniżałem koszty tylko że niektóre mioty średnio 1-2 na dzieśięc miały kaszel i trzeba było leczyć stosowałem tylosulfan lub tylozyne teraz sprubuje zastosować Respisure Łan nowszy preparat dle droższy do jednokrotnego szczepienia a po ile kupujecie respisure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...