Skocz do zawartości
zbych

Wszystko o ciągnikach Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie proszę coś o Farmerze bo mam zamiar go kupić tylko nie wiem jak z jego awaryjnością. Jest tańszy od Proximy i jest lepiej wyposażony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam się wywiez na złom.nie posiadasz tego ciagnika nie wiesz co on porafi to sie nie udzielaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kogo to obchodzi co Ty wolisz."zbych"pyta o Farmera a nie o to co Ty wolisz i co Ci sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Dominator dla Ciebie wszystko jest złomem- Zvych nie słuchaj go bo on zachowuje się jak dziecko, zarejestrował się na Agrosewisie to mysli teraz że może pisać głupoty jak kiedyś Turbina.... Szkoda klawiatury dna takich gości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą być pod względem stylistycznym są OK,kabina też do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam się wywiez na złom.nie posiadasz tego ciagnika nie wiesz co on porafi to sie nie udzielaj.
no wlasnie

farmery maja silniki od john deere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cenniku jest jeden modle jest jeszcze z silnikiem mtz (chyba) i jeszcze jakims

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa 10244c1 z ruskiem. 105 KM i jeśli chodzi o silnik to jest naprawdę bardzo dobry i tani w serwisowaniu.

Szkoda że nie ma wzmacniacza tak jak w ursusach no i przydał by sie jeszcze jeden bieg pomiędzy 3 i 4ką. A tak pozatym to moim zdaniem dobre ciągniki dla nie super wymagających ( tacy sobie kupują JD i jemu podobne bo z tą klasą nie można go porównywać ).

Ale za tą ceną jaką trzeba dać za Farmera to moim zdaniem warto.

Oczywiście jest jesszcze parę rzeczy do poprawy ale to są pierdoły nie mające wpływu na codzienną eksploatację.

 

Jęśli myślisz o tym ciągniku to zawsze możesz skontaktować sie z najbliższym dilerem i na własne oczy pooglądać przejechać sie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie myślę o Farmerze ale chyba jednak z silnikiem JD bo mam nadzieję że ten będzie oszczędniejszy i jednak jakaś to nowsza myśl techniczna. Wiem że diler coś mi o nim powie tylko że raczej to co dobre a o wadach napewno nie wspomni a to mnie interesuje czy jakieś są?

 

/edit

Powiedz mi jeszcze kolego jak z awaryjnością tych sprzętów bo skoro masz dwa to pewnie już coś wiesz na ich temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wywieźć je na złom.

A ja wyprawił bym na złom wszystkie Zetory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie myślę o Farmerze ale chyba jednak z silnikiem JD bo mam nadzieję że ten będzie oszczędniejszy i jednak jakaś to nowsza myśl techniczna. Wiem że diler coś mi o nim powie tylko że raczej to co dobre a o wadach napewno nie wspomni a to mnie interesuje czy jakieś są?

 

/edit

Powiedz mi jeszcze kolego jak z awaryjnością tych sprzętów bo skoro masz dwa to pewnie już coś wiesz na ich temat.

Z silnikiem JD nie będzie oszczędniejszy !Nie lepiej już kupić JD?Nie jest w końcu tak wiele droższy a o niebo lepiej wyposażony-wiem na pewno (z autopsji) Aha w okolicy są dwa Farmery oba już oglądały lawetę z bliska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO JARO

Chętnie bym kupił JD ale wiesz jeśli się uzbiera ledwie na takiego Farmera to ciężko wywalić jeszcze 30 tys. dodatkowo, a muszę Ci powiedzieć że jest całkiem nieźle wyposażony. Zastanawiam się jeszcze nad Zetorem Proximą ale na nie również ludzie nerzekają a po za tym jest "golusieńki" Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do zbych

rozumiem Twoj problem jakim jest brak gotowki (wiekszosc ludzi ma podobnie ) ale musze powiedziec ze na twoim miejscu postaralbym sie zorganizowac te dodatkowe 30 tys i kupic bardzo fajny ciagniczek jakim jest jd. a mowic tak zupelnie powaznie to jezeli bylaby mozliwosc dolozenia do farmera wyposazenia jakie posiada jd 5720 to cena obu ciagnikow bylaby podobna a moze nawet na niekorzysc farmera. przeciez ten ciagnik ma praktycznie wszytsko co mozna sobie zazyczyc, ehr, rewers, skrzynie przelaczana pod obciazeniem, klimatyzacje, wygodniejsza, bardziej wyciszona kabine oraz cos czego farmer jeszcze dlugo nie osiagnie - renome, prestiz.a jeszcze zapomnialem dodac, ze jd w przyszlosci bedzie mozna latwiej sprzedac biorac ze niego wieksza kase - a to jest tez wazne

od razu mowie ze nie posiadam takiego, ani nie jestem zadnym dilerem czy przedstawicielem handlowym. mialem okazje popracowac takim u znajomego i przyznam ze bylo bardzo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie EHR to naprawdę bardzo fajna sprawa-co do zachodnich ciągników to ludzie boją się je kupować ze względu na koszty ewentualnych napraw-kiedyś u mnie było podobnie z Zetorem-każdy stukał się w czoło ,że wszystko wydamy na paliwo a w razie naprawy to się nie pozbieramy i co- po 18 latach koszty napraw wyniosły ok 3000 zł(wliczając w to serwo-co stanowiło połowę kosztów).Kupując JD kierowałem się podobną filozofią -nie patrzeć co mówią sąsiedzi-robić tak aby było ok dla siebie samego .Zresztą dużo zależy od tego kto z jakiego ciągnika się przesiada bo jeżeli np.z Zetora na MTZ lub Ursusa to będzie to duże nieporozumienie (ergonomia i wykończenie się kłaniają)-uff trochę długie i nie na temat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy jest kilka tych ciągników i właściciele są z nich zadowoleni a przynajmniej tak mówią. Jednemu tylko trafił się jakiś wadliwy sprzęt bo coś mu stuka w silniku. Przyjechał serwis rozebrali silnik, złożyli i dalej stuka to powiedzieli właścicielowi: jeżdzij pan dalej jak coś wypier... to zrobimy bo na gwarancji. Wiem że i do skrzyni już zaglądali a w zime miał problemy z jego uruchomieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...