Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:58 Nie 16 Gru 2018

Agrolok
Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1249, 1250, 1251 ... 1256, 1257, 1258  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Remik

PostWysłany: 21:46 Czw 15 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Czy Kolega koko1963 może napisać z jakiego regionu jest?
Jeśli blisko Śląska to chętnie nawiąże współprace.
Co do cen to mam bardzo zbliżone tylko 1B i 2A nieco taniej.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koko1963

PostWysłany: 21:23 Czw 15 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cdóż z tego ceny idą w górę na kórnikach,a
w marketach coraz niższe.rolnikowi nie oplaca się sprzedać taniej hurtownikowi ale z marketów jest zadowolony bo tam warunki ma narzucone z góry.nie dostosuje się to kara.obecni kupuję o-0,23,1a-0,21,1b-0,20,2a-0,19.A jak ceny u was?
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 10:00 Nie 11 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam producentów i handlowców
Czy ktoś może potwierdzić lekką zwyżkę cen od najbliższego tygodnia? Bo od paru dni wszyscy o tym mówią ale zmian nie widać. Na południu 1A - 0,20 i nic więcej nie można dostać. Prosze o ceny z innych rejonów.
Szukam stronki z wykazem ferm niosek w Holandii. Gdyby ktos coś wiedział to prosze o linka.
Pozdrawiam
Powrót do góry
kogucik

PostWysłany: 09:27 Czw 8 Lut 2007    Temat postu: Kupię 2b, 3 Odpowiedz z cytatem

Witam

Kupię 3, 2b, 2a.

Pilne, tel. 505 027 781

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gall

PostWysłany: 20:36 Pon 5 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Tez cos obilo mi sie o ucho ze u Was cena idzie do gory ,od osoby ktora bierze od Przywitowskiego.Teraz troche zejscie wzrosnie wyplaty itp. a tym bardziej tlusty czwartek choc Wlkp. na ten tydzien daje mi po staremu 1a 20.Poczekamy zobaczymy .Pozdrawiam
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 13:05 Pon 5 Lut 2007    Temat postu: Będzie dobrze ! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich

W mazowieckiem cenki ruszają w górę,brak towaru na fermach!
Na dzień dzisiejszy sprzedaję: 0-26gr S-24 1A-21,22gr 1B-19,20gr. 2A-17,18gr
Jajka na prawdę nie ma na fermach a zapotrzebowanie nie maleje.
Od dziś wprowadziłem w/w ceny na fermie.Jest troche płaczu ale dzielnie
przełykają.Nawet dobrze by było trochę tego jaja przytrzymać na magazynie lecz nie da rady,płaczą i płacą!
Szkoda tylko że pasza taka droga ale pszenica stanęła przy cenie 700zł/T więc juz chyba droższa pasza nie będzie.

Koledzy producenci-bez wachania podnoście cenki

Pozdrawiam
Powrót do góry
magicos

PostWysłany: 15:59 Pią 2 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
w łódzkim ceny powoli ruszają w górę, w zasadzie wszędzie brakuje dużych jaj. Patrząc i analizując dane z biuletynu Ministerstwa Rolnictwa na temat cen jaj spożywczych to najbardziej podskoczyły ceny małych jajek, a ich w zasadzie teraz powinno być najwięcej bo większość producentów wstawiało stada po Nowym Roku...
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 19:04 Pią 26 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jak slychac cos o cenie do gory z tego co wiem to juz coraz wiecej hodowcow cos napomina
Pozdrawiam
Powrót do góry
FERMA

PostWysłany: 19:22 Czw 25 Sty 2007    Temat postu: cena drobnego jaja Odpowiedz z cytatem

witam forum
mam zapytanie czy ktoś zna ceny jaj 2-a 2-b 3-a 3-b

a i czy w cenach jaj są jakieś zmiany

na podlasiu od tygodnia stabilizacja 1-a , 0,18 0,20
Powrót do góry
jajo

PostWysłany: 18:51 Wto 23 Sty 2007    Temat postu: Kupie JAJA 2A,2b,1b kom.606746991 Odpowiedz z cytatem

Kupie JAJA 2A,2b,1b kom.606746991
Powrót do góry
hodowca2006

PostWysłany: 19:48 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Ceny jaj spożywczych Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.
Owszem jest mały zastój w sprzedaży . Przypominam producentom , że styczeń nigdy nie był inny. Bez paniki "kochani". Konsument jest "wyczerpany" finansowo. Wszak w grudniu oferowano taką gamę kredytów konsumpcyjnych , że wydawałoby się , co pieniądze leżą na ulicy i nie ma ich kto podnieść. Kosze towarów wyjeżdżały z H-Marketów , zjadło się i teraz cisza.A spłacać trzeba.
Pszenica po 700 zł. Oj żeby nie było protestu rolników w maju, bo nie ma kupca i ceny na pszenicę. Wiem , że podpisywane są kontrakty importerów różnego kalibru na import z Niemiec.W tej chwili idzie pszenica z Czech i Słowacji.Cena wysoka ale jest.
Powrót do góry
dudek538

PostWysłany: 18:59 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Remika Jestem z lodziego i cena spadla o 2 grosze i co gorsza zejscie jest kiepskie, pare szkrzynek mam zapasu. Kolo mnie jest sporo ferm i niektorzy to juz galancie sie gotuja z jajami, a sie pytam jak sprawy sie maja bo mam czesc kur starych a pasze drogie i nie wiem co robic. Czekam na nowe informacje o wzroscie cen!! , pozdro
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 15:53 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie
Kolego Kogucik ja mam takie same ceny tylko coraz trudniej jest je utrzymać.
A oto ceny w jakich SPRZEDAJE giełda w Katowicach: 2A-0,15 1B-0,17 1A-0,19 0-0,21 S-0,23. Brakuje tylko małego jajka 2B i III.
Oby się sprawdziły prognozy Kolegi Galla i wreszcie coś ruszyło w góre.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 13:49 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Znowych wiesci cena ma isc do goru i podobno strasza ze nawet sporo a ile w tym prawdy pokaza kolejne tygodnie. P.Mizgier skupuje czy bedzie skupowal jaja i wywozil do czechy wegier i dobrze placi a ile to pokaza kolejne dni.Pozdrawiam
Powrót do góry
kogucik

PostWysłany: 13:46 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy gdyby ktos potrzebowal to mam do zaoferowania:

2A-17
1B-19
1A-21
0-23

tel. 505 027 781
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 13:34 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Kolego Kogucik nie wiem dokładnie z której fermy była ta dostawa ale informacje które tutaj podaje są w 100% prawdziwe. Problem polega na tym że ten producent trochę sie przysypał jajkiem i w akcie desperacji wynajął Shocked transport bo swojego nie ma i jeszcze w takiej cenie puscił towar. A jak wiadomo wśród hurtowników takie wieści rozchodzą sie lotem błyskawicy i zaraz robi się presja na cenę. Znam takich cymbałów którzy dzien po Bożym Narodzeniu dzwonili i sami od siebie opuszczali o 3 grosze. To jest po prostu chore. A na spotkaniu w Brennej dwa tygodnie temu wszyscy opowiadali jakie to mają wysokie ceny. Tylko wystarczy pojechac na giełde do Katowic spisac numery z jaj i wiemy kto po ile puszcza. Ale przed innymi to nikt nie powie prawdy. Zakłamanie środowiska drobiarskiego nie zna granic. To by było na tyle.
I jeszcze jedno: Kolego Dudek538 jeśli chcesz sie czegoś dowiedziec to napisz tez sam od siebie dwa zdania na temat sytuacji w swoim regionie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
dudek538

PostWysłany: 12:38 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam hodowcow.
Chcialbym sie dowiedziec jakie ceny sa na ten tydzien. Jak narazie to kiepsko z cena w porownaniu do pasz. Jest szansa ze cena pojdzie w gore? Jak tam u was z zejsciem?
Powrót do góry
kogucik

PostWysłany: 12:30 Pon 22 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Remik powiedz mi, kto jest taki bogaty ze tak sprzedaje w tym Ostrowie?
Powrót do góry
Remik

PostWysłany: 21:55 Sro 17 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Puls to ja mam odpowiedni szczególnie jak spoglądam na faktury za soje(900zł) i pszenice(700) Sad
Ale widać chyba tylko ja tyle płace skoro inni sprzedają jajka o dwa grosze taniej ode mnie i mają sie dobrze.
W poniedziałek do Katowic przyjechały jajka z Ostrowa Wielkopolskiego w następujących cenach: 2A-0,15 1B-0,17 1A-0,19 brutto.
U mnie ceny są o dwa grosze wyższe i też sprzedaję. Ceny nie ma sensu opuszczać bo na zejście to nie ma wpływu. A ci producenci którzy nie potrafią szanowac swojej pracy niech oddają towar i po 5 groszy. Jak słusznie zauważył Kolega Ekofarmer to ich sprawa. Tylko szkoda że odbija się to na całym rynku.
Pozdrawiam
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 13:59 Sro 17 Sty 2007    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

WITAM WSZYSTKICH.
KOLEDZY PRODUCENCI,MIEJCIE REKE NA PULSIE BO CHYBA COŚ JAK TO SIE MÓWI DRGA I TO W DOBRĄ STRONĘ.
DUŻO STAD IDZIE POD NÓŻ,JUŻ ZACZYNA BRAKOWAĆ DUŻEGO JAJA.
Powrót do góry
gans

PostWysłany: 15:24 Pon 15 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM PROSZE O OFERTY CENOWE JAJ BEZPOSREDNIO Z FERM- MAM RYNEK ZBYTU WAWA I OK. OFERTY NA E-MAIL AB.MOTO@POCZTA.FM
Powrót do góry
megakura

PostWysłany: 19:29 Nie 14 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie zwrocilem uwagi... produkcja tez.
czy ktos sie tam zglosil? pierwszy raz spotykam sie z informacja o tej instytucji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
megakura

PostWysłany: 19:26 Nie 14 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgroza!!!

W obrocie krajowym artykułami rolno-spożywczymi przedsiębiorca ma obowiązek zgłaszania wojewódzkiemu inspektorowi jakości handlowej artykułów rolno – spożywczych, właściwemu ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę zgłaszającego, podjęcia lub zaprzestania działalności gospodarczej w zakresie produkcji, składowania, konfekcjonowania i obrotu artykułami rolno – spożywczymi, zgodnie z Ustawą z dnia 21 grudnia 2000r. o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych.

przedsiebiorca=producent ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Gall

PostWysłany: 21:52 Sro 10 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
mam pytanie czy ktokolweik z Was mial juz taka kontrole i czy placa za pobrane partie
http://www.ijhar-s.gov.pl/news.php?idnews=199
Pozdrawiam
Powrót do góry
andrzej12

PostWysłany: 09:09 Wto 9 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam w Nowym Roku
Każdy z producentów z którym rozmawiałem nie prognozuje większego spadku niż 2-3 gosze.(każdy uskarża się na wysoki poziom cen paszy)
Wiadomo każdy chciałby kupić jak najtaniej.
Ale dobry jakościowo towarek ma cene i chociaż można kupić taniej ja wole zapłacic grosz drożej i być pewnym tego czym handluje.
Jakość jakości nierówna.
Każdy z producentów ma swój sposób sortowania jaj, z reguły ci co są tańsi sortują na minimum wagi i może dlatego poźniej jest taka rozpiętość w cenach "takiego samego" sortu"
U mnie ceny identyczne jak podaje ekofarmer i gal
Pozdrawiam
PS KOGUCIK jak już kupisz daj znać odkupie o grosik drożej i dam transport. Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1249, 1250, 1251 ... 1256, 1257, 1258  Następny
Strona 1250 z 1258

Skocz do: