Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:54 Nie 24 Lut 2019

Agrolok
Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1196, 1197, 1198 ... 1266, 1267, 1268  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jacek310363

PostWysłany: 21:53 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodajmy 6% VAT - ceny jak wszędzie, żadna rewelacja. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WIELKI KOGUT

PostWysłany: 20:11 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CENY uzgodnione na najbliższą dostawę S-34 gr. 0-26 , 1a-20 , 1b-17 ,2a-15 (z dowozem)
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 17:06 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam krajem ktory kreuje cene w europie jest holandia i od niej zalezy czy zaklady pakowania zaplaca nam tyle i po ile beda chcialy kraje europy centralnej wraz z Niemcami i wymiana klatek w niemcech czy austrii miala wplyw na aktualna sytuacje w Polsce i nie tylko ale koledzy Handlujacy tez byscie tak zrobili jak hodowcy zwiekszyli obsade do maxa jedynie co zaobserwowalem jest jedna ferma ktora trafnie obsadza stado i na poczatku maja wycieli wszystkie stada wraz z mlodymi ktore zaczely niesc jaja ferma kolo 200tys kur i nie dawno obsadzila na nowo stado a co do zejscia to bylo do przewidzenia choc na sprzedaz nie narzekam nie dlugo pojda zamowienia z sieci i zacznie sie magazynowanie s i m ale nie oznacza to wzrostu cen i jak nie ktrorzy pisza moze ta cena jescze sie utrzymywac do momentu zmiejszenia obsady lub co prawda w mniejszym stopniu trzeba brac pod uwage koniec stosowania starych klatek co zrobia osoby ktore nie maja ich wymienionych bo zostalo tylko 12 miesiecy czyli mniej niz 72 tygodnie niesnosci stada a nadmiar duzego jaja glownie 70-75gram to slabe zejscie w detalu oraz przepioerzone stado bo cena byla atrakcyjna i zregenerowanie sie stada po upalnym lecie co mialo glowny wplyw na brak tego towaru a Pan Mizgier nie kroil hodowcow sami do niego sie zglaszali on tylko podwal cene a glownie chaos na naszym rynku spowodowany jest wybijalniami oraz eksportem ktory jest nie stabilny i co niektorzy handlujacy sa w duzym stopniu od niego uzaleznieni choc duzo ryzykuja ale zarobia Pozdrawiam
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 15:38 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KocWaJAJA..
Z tego co piszesz wyglądasz na porządnego partnera do handlu, chciałbym choć raz z tobą pohandlować. Produkcję mam klatkową, cała moja ferma jest zmodernizowana w klatki „ UNIJNE”, także przyszłościowy, bez przerw w produkcji, nawet po 2012 roku.
Pozdrawiam!!
Powrót do góry
KocWaJAJA

PostWysłany: 15:23 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest polemizować z hodowcami czy handlarzami choć sam handluje ładnych parę lat. Rozumiem zarówno kolegów handlarzy - co logiczne że chcą kupić jak najtaniej i najlepiej, druga strona też nie jest bez racji bo znam długo większość moich dostawców (hodowców) i wiem, że różnie bywa, że to nie tylko wymiana klatek ale także inne rzeczy jak inspekcje czy wymagania im stawiane są duże. Jak wcześniej pisałem ze swoimi żyję dobrze i staram się tak trzymać bo nie ma nic gorszego niż stary czy kiepskiej jakości towar. Co do cen to zawsze jakoś się dogadujemy i nawet jak kupowałem Ia po 10gr to nie było to 8gr jak gdzieniegdzie płacili tyle za towar,a z drugiej strony jak ceny były wysokie to moi dostawcy nie szaleli z ceną za Ia po 0,36 tylko miałem 2-3gr taniej - także wzajemny szacunek to podstawa.
Ceny na dziś od stałych:
S-0,32
O-0,27
Ia-0,20
Ib-0,18
IIa-0,16
IIb-0,12
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 15:20 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego Zbuk*jajo,
Są producenci co sprzedają za tyle. ile im zaproponują handlarze, nikt im nie zabroni.
Ps.
Kolego, kot jest twoim odbiorcą, chyba mi nie powiesz ze A. Lep....
Powrót do góry
Big Jajo

PostWysłany: 15:13 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Zbuk Jajo nie zły z Ciebie handlowiec może pomożesz mi w handlu
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 15:04 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten tydzień swoje plony mam sprzedane po takich cenach,
S-0,29gr
1A-0,20gr
1B-0,18gr
2A-0,16gr
w piątek odchodzi ostatni TIR - magazyn pusty....
- takie są realne ceny, bez proszenia i kłaniania się wam pas.
Jak widać są w śród was normalni ludzie, oni zawsze mają towar, bo są godnymi partnerami, a wy reszta to syndycy dorobkiewicze, biznesmeni na zeszycie !!!
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 14:46 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jakiej okazji są te promocję?
Powrót do góry
Big Jajo

PostWysłany: 12:54 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drodzy wróżbici do łącze się do waszego grona
Ceny na ten tydzień jakie ustaliłem na fermach
1A-0,19
1B-0,16
2A-0,14-0,15
2B- 0,11
3-0,08-0,10

Co raz więcej jest dużego jajka na rynku ,S" i "0"
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 12:45 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol. biedronko !!
gdzie można kupić magiczną kulę?
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 12:36 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to, ani małego ani dużego jaja nie ma za dużo na naszym rynku, jest akurat. Handlowcy sztucznie robią zadymę z jajem Laughing
nie dajmy się ponieść emocjom, przecież to już jesień, nasz okres Laughing !!!
Ps.
Łatwo się przyzwyczaić do 200 procentowego przebicia, ciężko jest rzyć z VAT-u, a tak się nam dziwicie.
Powrót do góry
biedronka

PostWysłany: 12:34 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA NIE WYZNAJE SZTANA.
JA WIERZĘ W PANA BOGA.
ALE ZNAM HODOWCÓW CO W PANA BOGA NIE WIERZĄ.
TO DOPIERO POCZĄTEK ZNIŻEK... ZOBACZYCIE.
Powrót do góry
FRYGA

PostWysłany: 12:09 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: COŚ SIĘ MULI Odpowiedz z cytatem

W DETALU BARDZO SŁABO

DZIŚ MIAŁEM 3 TEL KTO KUPUJE MAŁE JAJA (zapytania od małych producentów )

DUŻEGO JAJA NIE MA ZAPASÓW
MAŁEGO CORAZ WIĘCEJ 3 można dostać max po 0,8 HURT
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 12:05 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1/3 handlarzy to odłam szatana - krwopijcy Laughing
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 10:38 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie MW.
ceny które podajesz są oktualnymi canami na naszym terenie, co do "O" i "S" - drożej sie sprzedaje.
Powrót do góry
Egg

PostWysłany: 08:13 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaję mi się że te nasze dyskusje nic nie dadzą. Ja ograniczę się do pisania cen jaj jakie płacę na fermach (a podejrzewam że CI co kupują w większym hurcie uwierzą). Nikt nie przechwala się i nie pokazuje jaki kozak jest że kupił tanio jajko. Tobie również mogę zarzucić że jesteś wielki kozak bo tak drogo sprzedajesz. <-- do kolegi Jacka.
Na ten tydzień płacę takie ceny. Kto chce niech wierzy.
0 i S te dwa sorty stanęły totalnie nie ma w ogóle na to zbytu. (BYNAJMNIEJ JA) 32 gr i 25gr i nie kupuję!! IA 19,5 może 20 a może i 19 zależy. IB 18,17 ; IIA 16, 15 mniejszych nie kupuję ale II B to z 12 bo to idzie w małą eskę.
I proszę bez zbędnych komentarzy bo to i tak Wam nic nie da.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Numerek

PostWysłany: 07:37 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej p. Zbuk - po 35 gr. byłoby super - jak masz takie możliwości to szybko bierz się za handel . A producenci to przez półtora roku nie chodzili do kościoła ? Mieli w dupie litość i nie dawali żyć. Z takimi głodnymi kawałkami to mi tu nie wyjeżdżaj.
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 07:03 Sro 29 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak P. Numerek.. mój kolega jeszcze płaci takim jak ty za 1a 35gr plus VAT jak mu dostarczacie do detalu... Daj spokój, jakie przebicie, opanuj się, daj hodowcy rzyć, nie bądź egoistą, czy ładnie jest tak z kogoś zdzierać, kto cię takich brzydkich manierów nauczył?
Ps.
do kościoła to ty chodzisz, wierzący jesteś ?
Powrót do góry
Numerek

PostWysłany: 23:14 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś kupuje jeszcze 1A po 21 gr. bo mój uparty chodowca nie chce skorygować w dół.
Powrót do góry
zbuk*jajo

PostWysłany: 21:36 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj Mizgier zdzierał hodowcom skórę na terenie Mazowsza (Żuromin - Bieżuń), słyszałam o tym, za grosze wydzierał towar, dobrze przetrzepał im kieszenie, bez skrupułów, typowy oprawca, ale każdy z nich tak postępuje jak wyczuje słabość hodowcy, niczym się od siebie nie różnią.
- dwóch obiadów i tak nie jada, widać po wyglądzie. Evil or Very Mad
Powrót do góry
simon-kaszub

PostWysłany: 20:57 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego Gall w pełni się z tobą zgadzam
Powrót do góry
Big Jajo

PostWysłany: 20:52 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka jest prawda kto nie przejadł kasy za jaja po 0,33 i zainwestował w nowe fermy ma szanse funkcjonować po 2012r
Powrót do góry
Gall

PostWysłany: 20:51 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Kolego Jajcarek za 2-3 grosze idzie utrzymac firme i zyc i nie trzeba miec ml czy gl (merasiów). Kolego Simonie zeby dac tobie obraz regionu Jajcarka to tak jakby w twoim regionie byl tylko Wojtek M. i nikogo wiecej ktory ma opanowane cale wojewodztwo dla Ciebie nie wyobrazalne ale tak tam jest a do tego zeby co niektorzy dali spokoj mu ze nie wie jakie sa koszty produkcji to jeszcze raz wam powiem tez jest hodowca a Simonie pan W.M tez placi 19 za 1a a kolego Jajcarku Simon moze w tej cenie sprzedawac bo tak tam wyglada a co do cen ktore sa tu podawane to jest winna tylko samych hodowcow ale nie sa wstanie temu przeciw dzialac bo hodowla jest bardzo rozdrobiona 1500 hodowcow a osoby ktore pisza tu o niskich cenach biora towar tirami i owi duzi hodowcy sa od nich uzaleznieni telefon "wezmiesz ode mnie towar a po ile a ile dasz 18 nie da rady wiecej nie da bo jest duzo towaru" i tak wkolo a hodowcy ktorzy podaja tak zwana wysoka cene nie mozna z nich wysmiewac bo moga pisac prawde a owych (handlujacych) ktorzy kupuja po 19 a sprzaedaja pozniej po 30 i biadola tez mozna o nich cos napisac ale nie na tym to polega wiec dajcie spokoj a kolego jajopaku chcesz sie wykazac i piszesz takie ceny a swoim regionie odwiedzasz tylko male kurniki ktore takich cen nie maja Smile PozdraWiam ale szczerze powiem wam ze nudzicie jak zarabiacie duzo to chcecie wiecej czy to ty Kolego Jajcarku czy Simonie i nic na to nie poradzicie prawo bytu.
Powrót do góry
Jacek310363

PostWysłany: 20:43 Wto 28 Wrz 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol. Big Jajo
zgadzam się z tobą że budują kurniki bo nie ma innego wyjścia, tylko większa cześć kurników buduje się na brojlera, klatkowcy też budują, ale jeszcze nie maja w nich obsady... i cena również spada.
Poczekajmy do 2012 roku, on nam wszystko wyjaśni, zobaczymy ilu nas zostanie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 1196, 1197, 1198 ... 1266, 1267, 1268  Następny
Strona 1197 z 1268

Skocz do: