Skocz do zawartości
gregorius

Jaka jest twoja opinia o lekarzach weterynarii?

Rekomendowane odpowiedzi

za niecaly rok koncze studia i zacznę pracowac w terenie,chcialbym sie dowiedziec jaka jest wasza opinia na temat lek wet?czy jestescie zadowoleni z uslug waszego lekarza.jakie bledy najczesciej popelniaja?dziekuje za szczere wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat weterynarzy jest negatywna, mało wiedzą, dużo kasują i nigdy niejest ich wina bo nawet jak leczą zierzw i zdechnie to jest wina rolnika że za puźno ich sie wezwało!!! KATASTROFA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja Ci tu powiem ! jaja se robisz? takie pytania to zadawaj w PANI DOMU albo w BRAVO GIRL. niech no ja tylko sie dowiem gdzie ty studiujesz to zaraz z TROLAMI nauczymy Cie szacunku dla starszych kolegow piżdziaku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej "odbija " pseudo lekarzom w powiatowych inspekcjach .Za duzo uprawnień za mało kwalifikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mili panowie czasem i sumiennie ale straszne drodzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to ja Ci tu powiem ! jaja se robisz? takie pytania to zadawaj w PANI DOMU albo w BRAVO GIRL. niech no ja tylko sie dowiem gdzie ty studiujesz to zaraz z TROLAMI nauczymy Cie szacunku dla starszych kolegow piżdziaku!

słoń niepodsakuj boisz sie że ktoś może powiedzieć coś brzydkiego o "DOKTORACH" a dlaczego przecierz to bardzo porządni ludzie. hahahahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej "odbija " pseudo lekarzom w powiatowych inspekcjach .Za duzo uprawnień za mało kwalifikacji.

 

z racji instytucji, w której pracuję mam częsty kontakt z Powiat. Lek. wet. i jestem szczerze zdziwiona ich przychylnością szczerz jeździłam z nimi na kontrole do hodowców i ich podejście było przyjazne, a ich (bo był też zastępca) podejście do zwierząt było niesamowite Oczywiste jest, że jakzobaczą takie małe wychudzone biedne cielę czy krówkę to im sie nóż w kieszeni otwiera mnie zresztą też W każdym bądź razie nie zauważyłam braku kompetencji czy wywyższania sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże niespotkałem sie w naszej okolicy żeby jeden weterynarz powiedział że jego poprzednik podał właściwy lek itd. Moje zdanie jest takie ja choduje zwierzęta nie po to żeby ktoś mógł sobie zjeść smaczną wołowinke tylko żeby mieć kase, z weterynarzami jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam z usług tylko jednej lecznicy weterynaryjnej i nie mogę na nich narzekać jak moga to pomogą i sa na każde zawołanie nie zależnie od pory dnia i nocy, ale słyszałam, że są tacy lekarze, że wyłączy telefon komórkowy i możesz sobie dzwonić. To wszystko zalerzy od człowieka, jaki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregorius jestes zwykłym prowokatorem. Z weterynarią nie masz najprawdopodobniej nic wspólnego. Ten zawód wymaga odpowiedzialności i myslenia w każdej chwili. Jeśli nawet studiujesz tak ciekawy wydział to nie licz, że zaraz po dyplomie będziesz leczył (masz wygórowane mniemanie o sobie); staż i wiedza praktyczna to podstawa (to doceniaja nasi Hodowcy i za to nam płacą). Mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejeden chodowca ma większą wiedze od weterynarza, niech dają chodowcą dostęp do leków to żadne studia niepomogą doktorką, pujdą z torbami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahaha.lecz stary lecz.przeciez ty nawet nie masz o tym pojecia ciołku.zajmij sie lepiej kupami w kojcu i zadawaniem paszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno. naucz sie najpierw pisac.bo jak tego nie umiesz to pewnie czytac tez.będzie ci trudno przyswajać "wiedzę" z ulotek producenta leków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słoń przejrzałem twoich 5 postów i ani jeden niejest interesujący co ty tu robisz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po drugie słoń powinno być tak jak mówisz ja hoduje oni[wy] leczą tylko że jak sie pozwoli weterynarzowi panoszyć w gospodarstwie wymiotą ci wszystkie pieniądze jakie masz i jakie możesz pożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słoniu jakis zakompleksiony jestes...zawsze jestes obrazony na caly swiat?:)chyba nikt cie nie lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gregorius jestes zwykłym prowokatorem. Z weterynarią nie masz najprawdopodobniej nic wspólnego. Ten zawód wymaga odpowiedzialności i myslenia w każdej chwili. Jeśli nawet studiujesz tak ciekawy wydział to nie licz, że zaraz po dyplomie będziesz leczył (masz wygórowane mniemanie o sobie); staż i wiedza praktyczna to podstawa (to doceniaja nasi Hodowcy i za to nam płacą). Mimo wszystko powodzenia.
chyba troche się mylisz,jeżeli chodzi o moje mniemanie.ciekawy post:)dlugo juz pracujesz?pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam państwa ostrzec przed panią Katarzyną Sielską , której gabinet mieści się na Os. Witosa W Katowicach. tytuł lekarza w jej wypadku to spora pomyłka. Ona powinna uzyskać tytuł z wyciągania pieniędzy od właścicieli biednych chorych zwierzaków. A zwierzaki w tym wszystkim nie interesują jej wcale. Ta tak zwana pani doktor nie potrafi nawet nie potrafi zaaplikować zastrzyku domięśniowego. Mojemu szczeniaczkowi wbiła się do KOŚCI . wyobrażacie sobie jego męczarnie. Łapka spuchnięta psiak kuleje. A ona mi wmawia , że to uczulenie i dalej wyciąga kasę. dzięki bogu poszłam na konsultację do innego lekarza i to uratowało mojego psiaka.

 

ODRADZAM WAM Z CAŁEGO SERCA DOKTOR SIELSKĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czytałem wasze posty , powiem wam co myślę na temat weterynarzy,banda niedouczonych kolesi co nie liczą się z rolnikiem tylko patrzą w nakazy unijne.Myślą ze wiecznie będą pracować na stołkach co im kolesiostwo załatwiło:) ,po zniszczeniu gospodarstw rolnych tych mniejszych zacznie się zwalnianie tych urzędasów unijnych którzy działają na niekorzyść polskich rolników ,nie wie jakim tokiem myślenia kieruje się te pseudo lekarzyny,nie wiem myślę ze oni sami nie wiedza ,co do kasy faktycznie zdziercy całe szczęście ze kwitnie czarny rynek to pozwala rolnikom wiele zaoszczędzić:) a jeszcze nie ważna jest forma wypowiedzi lecz kontekst jaki się chce uzyskać pozdrawiam rolników którzy nie dają się zastraszyć tym parobkom unijnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...