Skocz do zawartości
paszczak

dodaj swoją ofertę

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do umieszczania darmowych ogłoszeń (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do mnie na ryby - również zimą!

Ludzie czy wiecie jak mogę swoją stronę a agroturystyce umieścić w google?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google samo doda Twoją stronę do katalogu. Musisz mieć tylko określone słowa kluczowe, które rozpoznają roboty sieciowe wyszukiwarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Google samo doda Twoją stronę do katalogu. Musisz mieć tylko określone słowa kluczowe, które rozpoznają roboty sieciowe wyszukiwarek.

 

to nie jest takie proste. nigdy wtedy nie bedziesz miec gwarancji ze google wybije cie w pierwszej dziesiatce wysuzkanych linkow. rownei dobrze mozesz znalezc sie na 20 podstronie na ktora nikt nie zagladnie. sam dobor slow kluczowych nei daje zadne jgwarancji. mozesz dobrac sobie odpowiednie slowa kluczowe ale zeby google wybijalo cie na czolowki w wynikach wyuszkiwania musisz zajac sie komercyjnym pozycjonowaniem co wymaga nie tylko wiedzy z tej dziedziny i umiejetnosci ale rowniez wytrwalosci i pieniedzy. oczywiscie przy profesjonalnym pozycjonowaniu strony dobieranie slow kluczowych odbywa sie droga licytacji. im wiecej dasz za dane slowo tym wyzej jest twoja strona. ale to oczywiscie dotyczy linkow nie sponsorowanych gdyz te z kolei w stu procentach sa platne ... placi sie systemem "pay per click" czyli za klikniecie w linka jednego potencjalnego obserwatora strony... z tego co wiem to jedna z najlepszych firm w polsce zajmuajcych sie pozycjonowaniem stron na google jest polsko-czeska firma ataxo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie nie jest wcale takie drogie. Za 20zł można już taką usługę zamówić z gwarancją że nasza witryna znajdzie się na pierwszej stronie w Google, Onecie itp.

Można też podnieść PageRank wymieniając się linkami z innymi serwisami lub umieszczając odnośnik do naszej strony w dużym serwisie (np. z PR = 6), duga opcja jest zazwyczaj płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam na stronę (link)

 

To całkowicie inny katalog i dla całkowicie innego turysty. Twój Kamper, Twoja wolność !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie.

Jaki ma sens dopisywanie swojej strony do forum (wszystkich dostępnych)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...