Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:33 Sob 17 Kwi 2021

dodaj swoją ofertę

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wodnik24

PostWysłany: 21:17 Pon 25 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Ja zapraszam nad morze 20 km od morza???W zamian na góry????? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
chuncfot

PostWysłany: 20:45 Nie 10 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak myślicie.
Jaki ma sens dopisywanie swojej strony do forum (wszystkich dostępnych)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sasquatch

PostWysłany: 16:29 Pon 28 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapraszam na stronę (link)

To całkowicie inny katalog i dla całkowicie innego turysty. Twój Kamper, Twoja wolność !!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Duch

PostWysłany: 19:51 Nie 18 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie nie jest wcale takie drogie. Za 20zł można już taką usługę zamówić z gwarancją że nasza witryna znajdzie się na pierwszej stronie w Google, Onecie itp.
Można też podnieść PageRank wymieniając się linkami z innymi serwisami lub umieszczając odnośnik do naszej strony w dużym serwisie (np. z PR = 6), duga opcja jest zazwyczaj płatna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
vjano

PostWysłany: 12:34 Nie 18 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duch napisał:
Google samo doda Twoją stronę do katalogu. Musisz mieć tylko określone słowa kluczowe, które rozpoznają roboty sieciowe wyszukiwarek.

to nie jest takie proste. nigdy wtedy nie bedziesz miec gwarancji ze google wybije cie w pierwszej dziesiatce wysuzkanych linkow. rownei dobrze mozesz znalezc sie na 20 podstronie na ktora nikt nie zagladnie. sam dobor slow kluczowych nei daje zadne jgwarancji. mozesz dobrac sobie odpowiednie slowa kluczowe ale zeby google wybijalo cie na czolowki w wynikach wyuszkiwania musisz zajac sie komercyjnym pozycjonowaniem co wymaga nie tylko wiedzy z tej dziedziny i umiejetnosci ale rowniez wytrwalosci i pieniedzy. oczywiscie przy profesjonalnym pozycjonowaniu strony dobieranie slow kluczowych odbywa sie droga licytacji. im wiecej dasz za dane slowo tym wyzej jest twoja strona. ale to oczywiscie dotyczy linkow nie sponsorowanych gdyz te z kolei w stu procentach sa platne ... placi sie systemem "pay per click" czyli za klikniecie w linka jednego potencjalnego obserwatora strony... z tego co wiem to jedna z najlepszych firm w polsce zajmuajcych sie pozycjonowaniem stron na google jest polsko-czeska firma ataxo...
Powrót do góry
Duch

PostWysłany: 11:17 Nie 18 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Google samo doda Twoją stronę do katalogu. Musisz mieć tylko określone słowa kluczowe, które rozpoznają roboty sieciowe wyszukiwarek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jan Markowski

PostWysłany: 02:34 Sob 10 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapraszam do mnie na ryby - również zimą!
Ludzie czy wiecie jak mogę swoją stronę a agroturystyce umieścić w google?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
trapez

PostWysłany: 14:02 Nie 2 Lip 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do umieszczania darmowych ogłoszeń (link)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
paszczak

PostWysłany: 19:12 Wto 6 Cze 2006    Temat postu: dodaj swoją ofertę Odpowiedz z cytatem

Witam
Zapraszamy do dodawnai swoich ofert na (link)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: