Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:06 Czw 20 Wrz 2018

Agrolok
Czy rolnik zostanie prezydentem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stasiek-84

PostWysłany: 12:45 Czw 22 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy zauważyłeś ale w mieście nie brakuje przygłupów tak jak i na wsi, i stąd są te całe uogólnienia, w obu miejscach są ludzie z którymi można pogadać i tacy którzy maja poziom rozmowy poniżej piwnicy. Wychowałem sie na wsi a teraz kończę studia i osobiście nie lubię miasta nie jako ludzi tylko jako miejsca, meczy mnie ciągły hałas i to że jak po 22 przesunę krzesło po podłodze to rano mam sąsiadkę z dołu lub policje pod drzwiami i zarzut zakłócania ciszy nocnej. Choć również przeraża mnie to co dzieje sie w wioskach, sąsiedzka zawiść tych którzy sie nie rozwijają wobec tych którzy chcą aby żyło im sie lepiej, czasem problemy wynikają z tego że akurat ma się sąsiada, który przeprowadził sie z miasta i ciągle pisze skargi do sądu że mu śmierdzi. Niedawno znajomy miał taki przypadek ze stare babki zablokowały mu drogę w wiosce twierdząc ze przeszkadza im zapach wywożonej gnojowicy, zapominając że one wychowały sie w czasach gdy wszystko robiło się ręcznie i nikomu nie przeszkadzał smród i bród.
W mieście rozbawia mnie to że jak jeździmy z obornikiem z kurników to śmierdzi im dopóki widać (szacunek dla ludzi którzy to tolerują nie zwracają na to uwagi), przez jedną kobietę która dzwoniła na policje po każdym przejeździe dzwoniła na policje trzeba było przykrywać przyczepy.
Tak wiec nie da sie określić gdzie jest lepiej w mieście czy na wsi, to już kwestia gustu i upodobań, ważne żeby nie mieć z tego powodu kompleksów i szanować ludzi parających sie innymi zawodami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dracula

PostWysłany: 12:18 Czw 22 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i znowu to prymitywne myślenie... Sad życie w mieście jak i na wsi ma swoje dobre i złe strony. Obecnie mieszkam w Łodzi, ale kto wie, w przyszłości może i będę mieszkał gdzieś na wsi pod miastem. Nikogo z bliskiej rodziny na wsi nie posiadam, a odwiedzam od czasu do czasu dalekich kuzynów, robię to z niechęcią pewną, bo jak tam pojadę to się nudzę strasznie, nie bardzo jest z nimi o czym pogadać, podobnie jak z ich znajomymi... ich najbardziej interesuje przejeżdżający samochód, ciekawe kto to i do kogo, może do kowalskich... no do kowalskich, albo do Nowaków... i takie tam bzdury na okrągło, albo kto co powiedział we wsi, albo kto sobie co kupił... rozpacz... jednak warunki w jakich dorastacie (niski poziom w szkołach, prymitywizm ludzi otaczających, i ich mała ilość) powodują że jesteście podobni to tej średniej wiejskiej, zacofanej, zapyziałej, gdzie matura to już tytuł prawienaukowy, szczyt marzeń to stary kombajn, codzienność to walenie na pole tyle chemii ile się da, bo to w końcu i tak obce mordy zjedzą, a dla swoich to uprawiamy eko, z jedynym hobby; picie pod sklepem... i potem za kierownicę po flaszce.. a co nie dam sobie rady, ja gminny miszcz moczymorda, kierowca 17 letniego forda? i może czasem z jeszcze jednym hobby: granie w super inteligentną grę TRAKTOR... hehehehehehe, ale napisz coś jeszcze, chętnie się pośmiejemy ze znajomymi, właśnie wysłałem linki, może dyskusja się rozkręci SmileSmileSmile (ale nie będziemy się śmiać z tego że większość z Was to mieszkańcy wsi, ale z głupoty piszących, niezależnie gdzie mieszkają ). Pozdrawiam Serdecznie Wink
Powrót do góry
Ukasz52

PostWysłany: 10:40 Czw 22 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz draku bo jestes z miasta wiec nie zrozumiesz...
beton ogranicza twoje horyzonty myslenia.. zyj sobie dalej w miescie...
tylko po kiego zagladasz do babci na WIEś ?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 14:36 Sro 21 Maj 2008    Temat postu: śmieszne Odpowiedz z cytatem

śmieszny post, proponuję nowy: czy myślicie że kiedyś prezydentem zostanie KRAWIEC?!?!? czy społeczeństwo wybierze krawca na prezydenta...??? tylko jedno mi przychodzi na myśl, jest w was, rolnikach, zakodowana jakaś mania etosu tego zawodu, ja jestem z miasta, i wali mnie czy będzie rolnikiem czy śmieciarzem, ważne żeby był dobrym prezydentem... a swoją droga to nie raz czytałem na tym forum takie głupawe texty, że rolnik to najważniejszy bo daje jeść "miastowym", albo w stylu, jak nie pracuje fizycznie, do nierób jest, ten z miasta.... wasza robotniczo chłopska komunistyczna mac... Smieszą mnie te wasze opinie (oczywiście nie wszystkie, tylko te głupkowate, a sporo ich na tym portalu) i czytam to jak jakiś tani dyskopolowy kabaret. A jeśli chodzi (bo tez o tym czytałem na tym forum) o niechęć, a nawet wrogość miasta do wsi i na odwrót, to przyznam, (oczywiście uogólniając, bo zdarzają się wyjątki), że to ludzie na wsi patrzą na obcych podejrzliwie, uwazają mieszkańców miast za coś gorszego i nie pojmują że nie chodzi tu zupełnie o to gdzie kto mieszka, tylko jakim jest człowiekiem. Niechęć ludzi w mieście nie jest skierowana do ludzi na wsi, "miastowi" żyją sobie tam w miastach, pracują, bawią się i kładą laskę na to co rolnicy o nich myślą o nich, i czy rolnik ma na nawozy czy nie, tak samo jak rolnik ma w tyłku krawca czy fryzjera, albo nauczyciela w mieście. Ja i i znajomi "miastowi" nie tolerują: prostactwa, śmierdzieli, prymitywów, pijaczków stojących pod sklepem, plotkarzy, chamów, zawistnych ludzi itd... nie słyszałem żeby ktoś coś złego mówił o rolniku, bo jest rolnikiem. Także uczulam, zanim zaczniecie pisać jakieś bzdury o miastowych to przemyślcie to 3 razy, bo utrwalacie głupie stereotypy, rodem z czasów gomułki

PS - Jestem pełen podziwu dla Ciebie Tax-Ator, pomimo że twoja praca, jak sądzę to walka z wiatrakami, ale i tak gratuluję cierpliwości i obiektywizmu Wink
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 21:42 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie komus chcialo odkurzyc temat sprzed poltora roku,to mogl sprawdzic ze mielismy juz prezydenta chlopa
Powrót do góry
bluss1

PostWysłany: 23:01 Wto 19 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może
Powrót do góry
Tax-Ator

PostWysłany: 19:31 Nie 8 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety Mahatma Ghandi nie nieinkarnował się w postaci Aleksandry K. zreszto to chyba lepiej ... w końcu wątpie czy ktoś taki chciałby wystąpić w tańcu z gwiazdami Razz
BTW: Niech ktoś mi wyjaśni jaką gwiazdą jest pani Aleksandra bo jakoś sobie nie kojarzę alby występowałą w jakimś filmie czy też zrobiła coś niezwykłego dla III, IV RP Question ... A tak wyjechała na koszt podatnika na olimpiadę ... sorry ... fakt to są plasuje w gwiazbiorze wielkiej rozrzutnicy Laughing
A tak poważnie ...
To niesetety na taki wielkim gnoju policzycznym jaki jest w Polsce w ciągu najbliższych kilkunastu lat wątpie żeby wyrosło coś niezbrukanego policzynym 'kolesiostwem'
Ale może się mylę - mam nadzieję (co do Pani Oli) ...
Powrót do góry
XM555

PostWysłany: 21:16 Sob 7 Paź 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili to zupełnie ktoś nowy jest potrzebny, trzeźwo patrzący na świat, najlepiej idealista. Wśród obecnych polityków nie zauwżam nikogo takiego, co jest bardzo przykre, i chciałbym się mylić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
mania

PostWysłany: 20:38 Czw 10 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pana premiera Razz
Powrót do góry
tomb2

PostWysłany: 07:46 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leppera albo Ojca Rydzyka Very Happy Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
ODRzyk

PostWysłany: 07:09 Czw 3 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest na dzisiaj kandydat co by miał przeważającąwiekszość głosów? Niekoniecznie rolnik. NIe 100 % ale te 70 - 75 %?

Kogo uważaćie na Prezydenta. Zamiast ... obecnie panującego?
Powrót do góry
leonzawodowiec

PostWysłany: 19:21 Sro 2 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wymieniac kandydatów nie trzeba...chodzi mi o to czy nasze społeczeństwo wybierze kiedyś rolnika....
Powrót do góry
kserkses

PostWysłany: 19:13 Sro 2 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz jakiegoś kandydata , bo na tego najsłynniejszego to ja bym nie głosował Exclamation Ja żadnego kandydata z szansami nie widzę .
Powrót do góry
leonzawodowiec

PostWysłany: 18:48 Sro 2 Sie 2006    Temat postu: Czy rolnik zostanie prezydentem? Odpowiedz z cytatem

Czy rolnik zostanie prezydentem w Polsce...?

wierzycie w to czy nie...?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: