Skocz do zawartości
misiek10

NBA. Pogaduchy na temat najlepszej ligi koszykowki na swieci

Rekomendowane odpowiedzi

Moze najpierw cos o moim zaiteresowaniu NBA. No wiec: Kibicuje Sacramento Kings. Interesuje sie liga od roku 2000-2001 (w tym przedziale czasowym zafascynoiawla mnie NBA). Moim ulubionym graczem jest Mike Bibby, ktory widnieje na fotce obok.

 

Pytanie nr 1: Czy sa tu jacy kibice NBA?

Pytanie nr 2: Jesli sa, to komu kibicujecie?

Pytanie nr 3: Kiedy zaczela sie wasza przygoda z NBA.

Pytanie nr 4: Czy i w jaki sposob ogladacie mecze? Macie cyfre +, czy moze tak jak ja "sciagacie" mecze z sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo:

- idiotyczne pomysly dzialaczy (np. pomysl z przebywaniem polaka na parkiecie miinimum dajmy na to 30 minut)

- fikcyjne gwarancje finansowe (kazdy klub musi miec zabezpieczenie w wysokosci ilus tam milionow zlotych, a taka Stal Stalowa Wola grala w 7 graczy, w dodatku slbych, bo nie bylo ich stac nawet na dopelnienie skladu przyzwoitymi graczami

-masowe zatrudnianie spasionych ex-gwiazdorwow typu Ansley zamiast inwestowac w szkolenie mlodziezy

- lekcewazenie szkolenia mlodziezy. Po co mamy wydawac kase na trenerow, obiekty szkoleniowe, szprzet, jak mozemy zatrtudnic jakiegos samolubnego niekomu nie znanego gracza, ktory bedzie rzucal po 25 pkt, a druzyna bedzie przegrywac, bo on bedzie zarabial polowe budzetu i nie bedzie kasy na inne wzmocnienia

- nikt naprawde nie wie ile kto zarabia, jakie sa budzety klubow

 

A NBA to sama radosc. Wysoki poziom sportowy, administracyjny. Tam wiadomo kto ile trzepie co do pol dolara. A przy sumach konraktu rzedu 15 mln za rok gry to dopiero swiadczy o przejrzystosci tej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko widzisz.... byłeś na meczu koszykówki NBA? na żywo???? podejrzewam, że nie...

a ja na koszu naszej polskiej ligi i owszem i to nie raz i ie dwa.... atmosfera na meczu, nawet naszej podwórkowej ligi jest dla mnie szczególnym przeżyciem..

dlatego uważam, że należy kochać małego wróbelka, którego sie ma w garści niż gołębia na dachu...

skoro uważasz, że tak jest źle z naszą ligą - spróbuj to zmienic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze. Atmosfera u nas jest swietna. Na meczu NBA jeszcze nie bylem (moze sie uda). Nie to, ze ja nie lubie polskiej ligi, ja tylko podaalem argumenty dlaczego wole NBA od DBL. Porostu boli mnie jak widze(slysze) to wszystko, co sie dzieje w DBL. Prosze nie odzdzialywac na moja ambicje, z tym "sprobuj cos zmienic".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że ambicje są po to, aby na nie oddziaływać;) pozytywnie rzecz jasna....;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajcowało mnie to jakies 7-10 lat temu...

 

Nawet zbierałem takie karty z zawodnikami z róznych klubów

 

Zarywało sie tez całe dnie na meczyki w NBA Live na Playstation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kiedys ( 2 lata temu ) zarywalem cale dnie na graniu w NBA. Teraz mi przeszla ochota na granie. Dzis to tylko ogladanie meczy i rozprawianie o nich....

 

 

 

 

I LOVE THIS GAME!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zafascynowany postacią jordana, a teraz bryanta i kibicuje Lakersom. Teraz mecze najwyższego szczebla rozgrywają się na poziomie psychologii i skupienia a te dwie osoby całkowicie zdominowały swoją konkurencję jeśli o to chodzi. Kiedyś dało się oglądać mecze nba na tvp, ale teraz już ogladam transmisje w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Są

2. Cavs, Heat, Warriors, Clippers i wszystkim indywidualnym graczom na których fajnie się patrzy, nawet jak nie mają sukcesów drużynowych jak: Wall, LaVine, Durant, Paul George

3. Oj chyba ponad 20 lat temu przy finałach Bulls, Lakers,

4. najpierw było w TVP, teraz skrawki na necie, plus YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...