Skocz do zawartości
Mariusz.paw

sposob na zwalczenie adenomatozy

Rekomendowane odpowiedzi

tiamutin 45% do wody,droga zabawka ale jak padnie 35% trzody jak u mnie to sie opłaci.Tak z ciekawosci gdzie kupiłeś to choróbsko. Ja kupiłem prosięta od zakładów mięsnych< dużych>a choroby dostałem gratis ,nie aby to bo nosoryjówke tez i kilka pomniejszych chorób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten tiamutin to stosowales do dozownika czy w inny sposob i jakie miales objawy tej choroby i w jaki sposob ja rozpoznales? Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBJAWY to szary kał i dosc lużny i dosc mocno czuc mniej wiecej acetonem.Rozpoznał weterynarz bo mieli wszyscy co brali prosieta z tej samej fermy.Tiamutin stosowałem do paszy ale 10% ,teraz mam dozownik wiec musi byc 45% tamten sie nie rozpuszcza wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpuszcza bo stosuje a jak cenowo wychodzi ten 45% w porównaniu z 10% 5kg 10% kupuje po 850zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiamutin 12,5 % do wody

0,5 litra na 1000litrów 1 litr -200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie stosujecie Tylanu? mozna do wody i do paszy , wychodzi taniej niż tiamutin a efekt taki sam. Dawkowanie Tylanu soluble 100% do wody to 10 mg /kg m.c. przez 7 dni lub 100g/1000 l wody. Jak macie mozliwość do paszy to 1 kg Tylanu px na 1 tone paszy .To działa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...