Skocz do zawartości
onik

prosieta od PKM DUDA

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osób ktorzy zakupili prosieta z fermy od pkm duda i jak sobie poradzili z tym wszystkim co dostali gratis'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Onik co tam dostałeś gratis? Z kim ty robisz interesy?!?

haha teraz juz wiem z kim ale wydawalo sie ,że firma ok. Gratis dostałem nosoryjówke,adenematoze i kilka pomniejszych wezme jeszcze kilka razy takie prosieta i zmienie zawód na bezdomny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo wyglada zakup tych prosiat bo słyszałem ze o cenie rolnik dopiero dowiaduje sie gdy odstawia tuczniki , czy to prawda

Znajomy mi opowiadał ze Salus po jego okolicy jezdził i kupował prosieta a potem komus wcisną ze 1 fermy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny są kosmiczne .Rolnik dowiaduje sie w piątek a prosięta przychodzą w poniedziałek.Cena jest liczona w klasie R RAZY PRZELICZNIK to przy dzisiejszych cenach wychodzi ok 240 do 260 pln przy weadze 22do 28 kg rozbój w biały dzień.Acha waga liczy się przy załadunku prosiąt ,tuczniki nie ważone odbierają zgospodarstwa.Z prosiętami przychodzi świadectwo zdrowia HAHAHAHAHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak cenowo wyglada zakup tych prosiat bo słyszałem ze o cenie rolnik dopiero dowiaduje sie gdy odstawia tuczniki , czy to prawda

Znajomy mi opowiadał ze Salus po jego okolicy jezdził i kupował prosieta a potem komus wcisną ze 1 fermy

 

ceny żeczywiście są ciekawe ,ale to nie prawda że dowieduje sie dzień przed dostawą ,wiem kiedy mam dostawe z miesięcznym wyprzedzeniem. Nosoryjówki już nie ma,a reszta myli państwo trzeba sie uczyć ja teraz mam 57% mięsności,są problemy na początku ale prosięta przychodza piękne tylko trzeba z nimi umiec daś sobie radę.Ja szukam kontaktu z kimś kto je produkuje sam a nie tylko coś tam słyszał .

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...