Skocz do zawartości
Grześ

Zbieranie grzybków.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzicie po lasach dla zbieractwa czy rozerwać się. Ja dla rozerwania się a przy okazji można cos przywieść. Tylko że komary i kleszcze zniechęcaja skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakos nie rajcuje latanie po lesie i zbieranie grzybów

 

No chyba zeby to były haluny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieranie grzybków byłoby fajniusie gdyby nie pajęczyny i pająki od roku nie zbieram grzybów bo nabawilam sie fobi właśnie w związku z pajakami.

Japcia i Alusia pozdrowienia dla Was... wstalam tak ecześnie bo umuwiona jestem do lekarza.te piątkowe plamki przemienily sie w wysypke na całym tłowiu i nieciekawie to wygląda.

trzymam kciuki zeby to nie było nic powaznego buziaczki:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chciałam się zapytać o co chodzi, że ty tu tak wcześnie w czasie urlopu ale już wiem o co kaman to i my trzymamy kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam bo umówiłam się z kolezanką dziś na rowerki o 12:00 bo mamy jechać do mnie na uczelnie wiec moze w drodze powrotnej zajrzę do was jak nie bede bardzo głodna- po wyczerpującej przejażdżce:P miłej pracy- ide pooglądac tv papatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do temtu o grzybach...

 

Dwa lata temu sie wybraliśmy (ja tez), chwile pochodziłem i mi sie to znudziło, wiec poszłem sie kimnąć do samochodu .

Tak sie skończyła moja historia w zbieraniu grzybów, juz nie chodze na grzyby

 

Jeść je lubie, ale zawsze mam stracha ze trującego wszamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam zbierać grzyby, chodzenie po lesie jest bardzo relaksujące zawsze jak jestem zdenerwowana wsiadam w auto i do lasu ostatnio tak z moim Pyskiem cicho chodziliśmy, że nawet widzieliśmy pasącego się jelonka był cudny

zresztą samo znalezienie grzyba jest bardzo satysfakcjonujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybki są OK

Najlepsze marynowane rydzyki / nie mylcie z boskim Tadziem - ojcem wszystkich umundurowanych w mohairowe kapelutki sfrustrowanych kobitek co to w życiu orgazmu nie miały, no chyba że na widok Tadzia/ pod zimną wódeczkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczerze powiem, że pewnie gdybym zobaczyła rydza to bym go kopnęła bo nie widziałam (albo nie pamiętam) tego grzyba na oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos nie rajcuje latanie po lesie i zbieranie grzybów

 

No chyba zeby to były haluny

 

haha tak... halucynki sa okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qba opowiadał, jak to jego kumpla rodzice się przypadkowo takich najedli (były zostawione w lodówce więc trzasnęli sobie jajeczniczkę) mieli przednią zabawę (gdy jedno z nich siedziało w jednym rogu pokoju a drugie w drugim rogu) kulając po dywanie ziemniaka

Sama osobiście nie uznaję czegoś takiego ale widziałam jak koło jadalni (wokół, kótrej była łąka) chłopaki chodzili z siateczkami i takowe zbierali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha stary, znam ten sprzet.. ale nigdy nie probowalem.. troche strach bo to mocniejsze niz grzyby a kazdy organizm na to inaczej reaguje. kumpel mowil ze jeden koles po bieluniu poszedl do lasu i wrocil po 2 dniach ( w samych majkach i butach) 1 dzien biegal na fazie a drugi dzien szukal wyjscja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MariusZ a herbatka z Bielunia Dziędzierzawego?

Mnie od 2 nasionek czacha rozbolała i dałem sobi spokój z dziadostwem lepiej wciągnąć dobrego deptańca z grzybkami w occie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MariusZ a herbatka z Bielunia Dziędzierzawego?

 

Łooo ja pierwsze słysze o czyms takim

 

- Gdzie mozna sie w to zaopatrzyć

 

- Czy to jest legalne

 

- Normalnie parzy sie to jak herbate

 

Napiszcie cos więcej znawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki krzak Legalne absolutnie nie! Znawcą nie jestem gdyż nie używam uzywek wole sie tradycyjnie vodki napić lepiej mi to na zdrowie wyjdzie.

Ale słyszałem tak jak Mariusz ze strasznie bieluń wali w dynię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie.. najgorsze jest to ze kazdy organizm inaczej na to reaguje.. jeden moze dostac padaczki, drugi moze miec jakies chore jazdy a trzeci moze do szpitala pojechac pod tlen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo do Abrahama na pączki

 

a zebys wiedzial.. podobno kilka osob zeszlo po tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grzybki dla wszystkich niby OK a jak sie wezmie to odjazd maly skok z 10 pieterka a co tam,albo maly defekt mozgu siedzisz w pokoju a asteriks i myszka miki ci po pokoju zapierdala ,co tam albo maly resecik mozgu przyszli koledzy cherbatke im robisz idziesz do goscia na drugi dzien a on ci mowi koledzy umnie byli a jego matka mowi ze cherbaty na robil i sam do siebie gadal do rana i to jest wasze wielki mazenie zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie chodziłem na grzyby. Mogę tak chodzic bez końca.Jak raz pojechałem orac to się wszyscy denerwowali czemu mnie tak długo nie ma. W lesie byłem wtedy 5 godz. Szkoda , że grzybków już nie ma bo pochodziłbym sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja co niedziele brałem zone i synka i jechalismy w różne lasy raz u mnie w rodzinie już wszyscy mieli dosyc tych grzybów bo tylko na półkach stały słoiki z grzybami a na grzejnikami wisały na sznurkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ cortez mam nadzieje że nie prubowłes tej herbatki z Bielunia i jestes jeszcze z nami .Moj znajomy prubowałto na OIOM trafił a lekarz powiedział że zgłowką coś mu sie moglo poprzestawiać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...