Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:55 Pią 19 Paź 2018

Agrolok
Wylęgarnie - opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paktofonikas

PostWysłany: 18:46 Pon 1 Gru 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego ci wiem Janra jakis czas temu probowala sił na Ukrainie ale cos im nie poszlo i wracaja tutaj i obnizaja ceny bo nie maja gdzie upchnac pisklaka. Osobiscie bierzemy og Malca i nie ma problemow. Mozna ta wylegarnie polecic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamael

PostWysłany: 11:01 Pon 1 Gru 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałem wizytę przedstawicieli z BroMargo (kiedyś funkcjonowali pod nazwą Janra). Słyszeliście coś o nich?

Z tego co mówią to obsługują tych największych hodowców z wielkopolski i chwalą się bardzo dobrą jakością piskląt, bo mają własne fermy rodzicielskie i odchowowe. Cenowo ponoć nie odbiegają od konkurencji.

Jakieś opinie?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Szakal11

PostWysłany: 14:47 Sob 29 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak piskalki od Macha
Powrót do góry
diablo

PostWysłany: 19:53 Pią 28 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie biore z HAMA-BIS i wszystko jest ok. Brałem już 4 rzuty i bez żadnej wpadki... Nepiej niż Agroferm...
Powrót do góry
diablo

PostWysłany: 19:23 Pią 28 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AGROFERM ZAWIERCIE.. Największe bagno pod słońcem. Ogólnie mówiąc jakość kur bywa różna, ostatnio są coraz gorsze. Ale to nie wszystko..Nigdy nie macie pewności czy napewno dostaniecie blojlera w ustalonym terminie. Przestawiają wstawienia nawet o 1,5 miesiąca nie informując o tym hodowcy..Bywa też że obetną zamawianą ilość kur o 1500 sztuk. WIELKIE BAGNO. ZERO KONTAKTU ORAZA KULTURY!!!!! Nie polecam.... Szukajcie innej wylegarni..
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 15:44 Nie 23 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamyk napisał:
Skoro żadna , to nie wstawiaj bo "umoczysz" , a najlepiej kup ptaki w ...portugalji bo tam podobno są najlepsze .
Masz racje lepsze w portugali niż w Hama - plus z Reo
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 23:51 Wto 11 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro żadna , to nie wstawiaj bo "umoczysz" , a najlepiej kup ptaki w ...portugalji bo tam podobno są najlepsze .
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 11:49 Wto 11 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam odp. na założony przezemnie temat to ,,ŻADNA''
Powrót do góry
gedii

PostWysłany: 13:52 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od tej pory wszyscy użytkownicy piszący treści obrazliw lub podlegające paragrafom(jesli zostanie złożona na uzytkownika skarga lub akurat ja na to trafie) będą dostawać bana po IP.
jesli chcecie sie informować w taki sposób ja był poniżej to róbcie to na e-mail.
mam dosyc ciągłych skarg własnie na dzial drobiarstwo.
prawde mówiąc to zaglądam tu tylko jak sypią sie skargi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
sasza307

PostWysłany: 12:54 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam drodzy koledzy koleżanki powinniśmy się nawzajem informowac o upadkach i wzlotach żeby nas chodowców wylęgarnie wciąż nieprostowały , bo jak coś niewychodzi to albo chodowca do dupy albo pasza zrypana, albo ,zła profilaktyka ,a wylęgarnia wciąż ok. i jej trudno cokolwiek coś udowodnic, więc prosze o informowanie się nawzajem. pozdrawiam
Powrót do góry
gedii

PostWysłany: 11:20 Sob 16 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PANIE I PANOWIE NA ZNIESŁAWIENIE NA TYM FORUM GROZI ODPOWIEDZIALNOĆŚ KARNA
ZASTANÓWCIE SIE 3 RAZY ZANIM NAPISZECIE COS CO MOZE OBRAZIĆ INNEGO UZYTKOWNIKA, LUB INNĄ OSOBE.
JA NIESTETY MAM OBOWIĄZAK PODAWANIA POSZKODOWANYM WASZYCH IP.

Ostatnio zmieniony przez gedii dnia 13:39 Sob 16 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wama

PostWysłany: 16:47 Nie 10 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki oofca2000 i Tico !
Pozdrawiam i życzę bezproblemowych odchowów.
Powrót do góry
offca2000

PostWysłany: 10:03 Pią 8 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysogląd k/Kalisza
Powrót do góry
sasza307

PostWysłany: 10:53 Wto 5 Lut 2008    Temat postu: Re: Sztuder Odpowiedz z cytatem

kormoran napisał:
Ja biorę od Sztudera, na dzień dzisiejszy wygląda to tragicznie pod względem selekcji. Na poczatku leci z 300-500 szt. z pępkami, tak jakby nikt nie przebierał materiału na wylęgarni. Wyniki różne, czasem zdarzają się wpadki, wtedy do akcji wchodzi pan Włodziu i stara się wszystko załatwić - różnie wychodzi. Może i bym zmienił, ale to zawsze wielka niewiadoma, a po Sztuderze wiem czego mogę się spodziewać.

Hej stary i tak trzymaj rzeczywiscie wiesz czego możesz się spodziewac. zaopatrz się w nerwosol , i duże worki.
Powrót do góry
Tico

PostWysłany: 13:48 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Wylęgarnia godna polecenia Odpowiedz z cytatem

Nie mogąc doczekać się informacji o wylęgarni w Złotoryji znalazłem w Informatorze Drobiarskim namiary na ich przedstawiciela i z drżącym sercem wstawiłem 20 tys. ROSSA. I szok! Selekcja piskląt wzorowa, upadki w I tyg. poniżej 1%, przyrosty jak w tabeli, przy wstawieniu przedstawiciel sam nadzorował wstawienie. Zobaczymy drugie wstawienie. Jeżeli się powtórzy ta jakość piskląt i podejście sprzedającego to polecam.
Powrót do góry
kormoran

PostWysłany: 21:52 Sro 23 Sty 2008    Temat postu: Sztuder Odpowiedz z cytatem

Ja biorę od Sztudera, na dzień dzisiejszy wygląda to tragicznie pod względem selekcji. Na poczatku leci z 300-500 szt. z pępkami, tak jakby nikt nie przebierał materiału na wylęgarni. Wyniki różne, czasem zdarzają się wpadki, wtedy do akcji wchodzi pan Włodziu i stara się wszystko załatwić - różnie wychodzi. Może i bym zmienił, ale to zawsze wielka niewiadoma, a po Sztuderze wiem czego mogę się spodziewać.
Powrót do góry
kamyk

PostWysłany: 23:00 Wto 22 Sty 2008    Temat postu: wylęgarnia godna polecenia Odpowiedz z cytatem

czyżby sama wylęgarnia dawala 100% pewności co do jakości ptakow ? Wydaje mi się ,że każda wylęgarnia ma dobre i zle stada w zapleczu .Jest tylko kwestia kto dostaje dobry ,a kto zly materiał .I czy zaplecze zakładu jest wystarczająco duże by dać taką możliwość . To przecież jest biologia ,a z nia nie zawsze jest jak z matematyką , poza tym każdemu HODOWCY zdaży się wlasny błąd .........
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 22:29 Pią 11 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tasin napisał:
Ja hoduję pisklaki Drobimexu, jestem z nimi na kontrakcie a wynik o którym pisałam zrobił mój dobry znajomy. Takie dane mi podał, mogą oczywiście różnić się od rzeczywistości. Rasa to był ROSS 308. Pasza Mega- niemiecka wytwórnia.

Niedługo wszystko będziecie mieli niemieckie...
Powrót do góry
eska

PostWysłany: 20:39 Wto 8 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biore z hama-bis juz 7 lat i miałam 2 reklamacje wiec myśle że nie jest żle. Zresztą ideałów nie ma. przesuwają max. 3-4 dni
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 18:42 Wto 1 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja hoduję pisklaki Drobimexu, jestem z nimi na kontrakcie a wynik o którym pisałam zrobił mój dobry znajomy. Takie dane mi podał, mogą oczywiście różnić się od rzeczywistości. Rasa to był ROSS 308. Pasza Mega- niemiecka wytwórnia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zybin

PostWysłany: 21:35 Pon 31 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
witam ostrzegam przed pisklętami sztudera ostanimi czasy mieszją dobre pisklaki z wielkim gównem. pozdrawiam

do takiego wniosku doszedlem już rok temu, a brałem od Sztudera wiele lat '' z wielkim gównem '' to delikatnie powiedziane,dopiero teraz wiem jakie wyniki można zrobić na kurniku
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 15:36 Pon 31 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ostrzegam przed pisklętami sztudera ostanimi czasy mieszją dobre pisklaki z wielkim gównem. pozdrawiam
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 13:27 Nie 30 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T30 napisał:
T30 napisał:
a co powiecie na temat hama bisu ? Bo ja już mam ich serdecznie dość
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /.
pozdrawiam

tak terminy to raz do tego wysokie ceny a reklamacje to trzy miesiące rozpatrują i z tego co się wstępnie dowiedziałem to przyznają się do błędu no i łaskawie kiedyś tam mają mi zwrócić za padłe sztuki i to wszystko chociaż to jest kropla w morzu w porównaniu z tym co zainwestowałem w leki
DO ----- T30 to sobie weż od sztudera to dopiero zaiwestujesz w leki . pozdrawiam
Powrót do góry
T30

PostWysłany: 22:09 Sob 29 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T30 napisał:
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /.
pozdrawiam

tak terminy to raz do tego wysokie ceny a reklamacje to trzy miesiące rozpatrują i z tego co się wstępnie dowiedziałem to przyznają się do błędu no i łaskawie kiedyś tam mają mi zwrócić za padłe sztuki i to wszystko chociaż to jest kropla w morzu w porównaniu z tym co zainwestowałem w leki
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 20:33 Sob 29 Gru 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

T30 napisał:
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /. pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Skocz do: