Skocz do zawartości
kurka złotopiórka

Wylęgarnie - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Wylęgarnie Drobiu w Dzierżoniowie (woj. Dolnośląskie) Fachowcy w każdym calu Potwierdza to fakt ze 70% wylęgów jedzie dla największego chodowcy w woj.Opolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a ja polecam najbardziej wylęgarnie w Wijewie - ha,ha,ha,ha,ha,ha, dla niezoriętowanych - przeciesz to wszystko,to pana Sztudera ,ha,ha,ha,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a ja polecam najbardziej wylęgarnie w Wijewie - ha,ha,ha,ha,ha,ha, dla niezoriętowanych - przeciesz to wszystko,to pana Sztudera ,ha,ha,ha,
Zabawne Doskonale znam Tomka Sztudera i wiem też ile ma wylęgarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam Wylęgarnie Drobiu w Dzierżoniowie (woj. Dolnośląskie) Fachowcy w każdym calu Potwierdza to fakt ze 70% wylęgów jedzie dla największego chodowcy w woj.Opolskim.

 

Myślę, że to żart. Te 70% wylęgów to wylęgi usługowe dla tego hodowcy. Przecież on ma swoje stada rodzicielskie i lęgnie u Sztudera.

A teraz poważnie. Ponoć niezłe pisklaki sprzedaje wylęgarnia w Złotoryi. Czy ktoś wie do kogo należy i jaki jest kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pisklęta są z wylęgarni w Gostyniu. Kolejne stado i bez zarzutów. Świetne wyniki. Małe spożycia, mało upadków, świetne przyrosty. Ostatnio oddane stado to 2,60 kg na 44-45 dzień i 1,85kg spożycia paszy. Upadki zamknęły się w 3 %. Pierwsza przebiórka była zdana w wadze 2,37 kg w 41 dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobre pisklęta są z wylęgarni w Gostyniu. Kolejne stado i bez zarzutów. Świetne wyniki. Małe spożycia, mało upadków, świetne przyrosty. Ostatnio oddane stado to 2,60 kg na 44-45 dzień i 1,85kg spożycia paszy. Upadki zamknęły się w 3 %. Pierwsza przebiórka była zdana w wadze 2,37 kg w 41 dniu.
Żadna rewelacja,ja miewam lepsze wyniki. A jaką karmisz paszą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pisklęta są z wylęgarni w Gostyniu. Kolejne stado i bez zarzutów. Świetne wyniki. Małe spożycia, mało upadków, świetne przyrosty. Ostatnio oddane stado to 2,60 kg na 44-45 dzień i 1,85kg spożycia paszy. Upadki zamknęły się w 3 %. Pierwsza przebiórka była zdana w wadze 2,37 kg w 41 dniu.
Żadna rewelacja,ja miewam lepsze wyniki. A jaką karmisz paszą?
n tylko pozazdrościc 3% to się żatko zdaża ,hoc przebiórka mogła wyjś troche lepiej , bynajmniej na paszy De-heus na 37 dzień wychodzi od 2 10 do 2 20. pozdrawiam odpisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na temat hama bisu ? Bo ja już mam ich serdecznie dość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na temat hama bisu ? Bo ja już mam ich serdecznie dość
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na temat hama bisu ? Bo ja już mam ich serdecznie dość
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /.

pozdrawiam

tak terminy to raz do tego wysokie ceny a reklamacje to trzy miesiące rozpatrują i z tego co się wstępnie dowiedziałem to przyznają się do błędu no i łaskawie kiedyś tam mają mi zwrócić za padłe sztuki i to wszystko chociaż to jest kropla w morzu w porównaniu z tym co zainwestowałem w leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co powiecie na temat hama bisu ? Bo ja już mam ich serdecznie dość
witam dlaczego masz ich dośc wiem że troche przesuwają mojego kolege też . a jeśli ci o cos innege hodzi to napisz /.

pozdrawiam

tak terminy to raz do tego wysokie ceny a reklamacje to trzy miesiące rozpatrują i z tego co się wstępnie dowiedziałem to przyznają się do błędu no i łaskawie kiedyś tam mają mi zwrócić za padłe sztuki i to wszystko chociaż to jest kropla w morzu w porównaniu z tym co zainwestowałem w leki

DO ----- T30 to sobie weż od sztudera to dopiero zaiwestujesz w leki . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ostrzegam przed pisklętami sztudera ostanimi czasy mieszją dobre pisklaki z wielkim gównem. pozdrawiam

do takiego wniosku doszedlem już rok temu, a brałem od Sztudera wiele lat '' z wielkim gównem '' to delikatnie powiedziane,dopiero teraz wiem jakie wyniki można zrobić na kurniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja hoduję pisklaki Drobimexu, jestem z nimi na kontrakcie a wynik o którym pisałam zrobił mój dobry znajomy. Takie dane mi podał, mogą oczywiście różnić się od rzeczywistości. Rasa to był ROSS 308. Pasza Mega- niemiecka wytwórnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biore z hama-bis juz 7 lat i miałam 2 reklamacje wiec myśle że nie jest żle. Zresztą ideałów nie ma. przesuwają max. 3-4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja hoduję pisklaki Drobimexu, jestem z nimi na kontrakcie a wynik o którym pisałam zrobił mój dobry znajomy. Takie dane mi podał, mogą oczywiście różnić się od rzeczywistości. Rasa to był ROSS 308. Pasza Mega- niemiecka wytwórnia.

 

Niedługo wszystko będziecie mieli niemieckie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby sama wylęgarnia dawala 100% pewności co do jakości ptakow ? Wydaje mi się ,że każda wylęgarnia ma dobre i zle stada w zapleczu .Jest tylko kwestia kto dostaje dobry ,a kto zly materiał .I czy zaplecze zakładu jest wystarczająco duże by dać taką możliwość . To przecież jest biologia ,a z nia nie zawsze jest jak z matematyką , poza tym każdemu HODOWCY zdaży się wlasny błąd .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę od Sztudera, na dzień dzisiejszy wygląda to tragicznie pod względem selekcji. Na poczatku leci z 300-500 szt. z pępkami, tak jakby nikt nie przebierał materiału na wylęgarni. Wyniki różne, czasem zdarzają się wpadki, wtedy do akcji wchodzi pan Włodziu i stara się wszystko załatwić - różnie wychodzi. Może i bym zmienił, ale to zawsze wielka niewiadoma, a po Sztuderze wiem czego mogę się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogąc doczekać się informacji o wylęgarni w Złotoryji znalazłem w Informatorze Drobiarskim namiary na ich przedstawiciela i z drżącym sercem wstawiłem 20 tys. ROSSA. I szok! Selekcja piskląt wzorowa, upadki w I tyg. poniżej 1%, przyrosty jak w tabeli, przy wstawieniu przedstawiciel sam nadzorował wstawienie. Zobaczymy drugie wstawienie. Jeżeli się powtórzy ta jakość piskląt i podejście sprzedającego to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę od Sztudera, na dzień dzisiejszy wygląda to tragicznie pod względem selekcji. Na poczatku leci z 300-500 szt. z pępkami, tak jakby nikt nie przebierał materiału na wylęgarni. Wyniki różne, czasem zdarzają się wpadki, wtedy do akcji wchodzi pan Włodziu i stara się wszystko załatwić - różnie wychodzi. Może i bym zmienił, ale to zawsze wielka niewiadoma, a po Sztuderze wiem czego mogę się spodziewać.

 

 

 

Hej stary i tak trzymaj rzeczywiscie wiesz czego możesz się spodziewac. zaopatrz się w nerwosol , i duże worki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...