Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w ogłoszeniach jest taki bałagan. W dziale sprzedaży są nie tylko oferty sprzedaży ale i kupna. Poza tym produkja roślinna jest pomieszana ze zwierzęcą oraz z maszynami. Proponuję rozbicie działu ogłoszeń na sprzedaż i kupno oraz sprzedaży na produkty roślinne, zwierzęce i maszyny i kupna analogicznie. Oferty sprzedaży powinny być usuwane z działu kupię i odwrotnie oferty kupię usuwane z działu sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie jest dobrze, no może co do faktu że w Ogłoszeniach w dziale/podforum Maszyny są ogłoszenia ze zwierzętami, czy czymś podobnym, ale to już nie ode mnie zależy.

Na wielu forach spotykam z reguły taki tytuł: Kupię/Sprzedam - tylko i wyłącznie tu, więc o co Ci chodzi.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że aby znależć to co mnie interesuje powiedzmy ofertę sprzedaży ciągnika, muszę sprawdzić kilkadziesiąt jeżeli nie kilkaset innych ofert które mnie zupełnie nie interesują i muszę tracić czas na ich przeglądaniu. Zawężenie ofert spowodowałoby że, zaoszczędzony na tym czas móglbym spożytkować zdecydowanie przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...