Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:00 Nie 16 Gru 2018

Agrolok
Wytwórnie pasz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jaro8038

PostWysłany: 13:06 Pią 22 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja współpracuję z GOLPASZ SA od 7-u lat. NIc złego o nich nie powiem. 4000m2 powierzchni pod produkcją indyka - pasza od 7-u lat tylko z Golpasz. Oczywiście że czasami jest lepiej, a czasami gorzej - jednak ja nie szukam innego dostawcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ray

PostWysłany: 10:03 Czw 14 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos z was hoduje na Golpaszu. Robie trzeci rzut na ich paszy i o ile pierwszy wyszedl dobrze to dwa nastepne pozostawiaja wiele do zyczenia. Oczywiscie twierdza ze wszyscy inni hodowcy maja dobre wyniki tylko u mnie cos nie tak jest. Stado robi sie po 2 tygodniu zroznicowane, na kurnikach mimo wentylacji na full mokro, wyciagane po 30-40 sztuk z kurnika 25 tys., zuzycie porazajace. Co sie u was dzieje na paszy golpaszowskiej?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
addam

PostWysłany: 16:18 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co powiecie o mieszalni pasz w złotowie, warto od nich brać paszę?
Powrót do góry
JACUS

PostWysłany: 21:19 Nie 18 Lut 2007    Temat postu: nazwy wytworni Odpowiedz z cytatem

de heus to dawna hima ze spytkowic kolo krakowa.afilie mieli gdzies na mazurach.a na chwile rzeczywiscie nazywali sie koudiais czy jakos tak
Powrót do góry
gans

PostWysłany: 18:50 Nie 18 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agunia moge powiedziec o golpaszu ze jest ok ale to moje zdanie czyli gesiarza i platnosc gotowka Wink
Powrót do góry
Agunia1

PostWysłany: 21:56 Sob 17 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedliście na ten reiffpol. czy jak tam sie nazywa. a co powiecie o firmie GOLPASZ, terminowość? wielkość granulki dla jednodniówek indyczych? czyli tzw. prestarter... twardość granulki lub też jej sypkość. Jednak provimi bije ich na łeb bez dwóch zdań. A także interesuje mnie opinia Merki z A (umlau) z niemiec.Ponoć kierowcy, bo to też ważne, nie okradają na wysypie paszy do silosa. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tasin

PostWysłany: 23:25 Pią 12 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chce nic mówić ale kiedyś to był koudijs - często czytany mylnie jako Kał-dajs Shocked Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sahara

PostWysłany: 17:43 Czw 11 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agro napisał:
A czy ktośbierze paszę z DE HEUS? co sądzicie?

Mam pytanko , jak wymawiać nazwę DE HEUS , bo ja mówię DO HUJAS Laughing
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 10:31 Czw 11 Sty 2007    Temat postu: Re: 1 Odpowiedz z cytatem

Philip1 napisał:
kolego ja biore dzisiaj 1szy raz pasze dla niosek z tej wytworni!
niewiem jak dla niosek ale dla brojlera jest super.
Powrót do góry
Philip1

PostWysłany: 09:47 Czw 11 Sty 2007    Temat postu: 1 Odpowiedz z cytatem

kolego ja biore dzisiaj 1szy raz pasze dla niosek z tej wytworni!
Powrót do góry
Agro

PostWysłany: 21:11 Sro 10 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktośbierze paszę z DE HEUS? co sądzicie?
Powrót do góry
Philip1

PostWysłany: 20:01 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolego mozesz podac namiery na ta wytwornie tzn nazwe i numer tel bo w rzeczywistosci to jest az 60zl na tonie
z gory dziekuje i pozdrawiam
moj nr gg 2055077
Powrót do góry
jajcarz

PostWysłany: 16:21 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasze dla niosek kupuje we workach w cenie 805zł/t netto na pierwszy okres nieśności, i odpowiednio o 20 i 40 zł/t taniej na drugi okres nieśności uwzględniam ostatnią podwyżkę paszy w mojej wytworni.
pozdrawiam
Powrót do góry
Philip1

PostWysłany: 15:15 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam! orientujecie sie w jakich cenach kształtuje sie pasz dla niosek!
w provimi skokowa 864zl za tone (worki 25 kg)!
z gory dziekuje za ceny z innych wytworni poniewaz szukam tanszej chociaz na jakosc nie narzekam!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:36 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IWA napisał:
nie jestem przedstawicielką. Ty się nie ujawniasz więc ja też nie współpracuję już 10 lat
10 lat i dopiero teraz zalogowałaś się na PPR ? Dziewczyno nie ściemniaj . Ja współpracuję z nimi krótko , ale nie tak sobie tą współpracę wyobrażam . Jeżeli nie zmienią czegoś w obsłudze po prostu im podziękuję . Jak nie chcą uszanować gotówkowca to niech się męczą z terminowcami . Przy aktualnych cenach żywca życzę powodzenia w odzyskiwaniu kasy .
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 15:31 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
Brojler kurzy napisał:
Rajffpol ceny : dla kazdego coś innego :evil: Grower na termin 870-880 netto , ale może też być drozej . Starter powyżej 900. Obsługa tragiczna. Zamawiasz 12 dostajesz 6 lub 9 . Zamawiasz rano dostajesz późno w nocy , albo na drugi dzień . Moce przerobowe wytwórni są za małe w stosunku do ilości przyjętych hodowców :shock: Przedstawicielki hm.... robią dobre wrażenie , ale to przecież nie o to chodzi :? Ogólnie firma "schodzi na psy" jeżeli mówimy o obsłudze klientów :( Jak na razie w stosunku do innych wytwórni są trochę konkurencyjni cenowo więc mają full hodowców . Wyniki produkcyjne dość dobre , ale wpadki też mają.Jak do tej pory robię na ich paszy 3 rzut , ale czy będą następne? Piszemy o cenach już na poziomie 900 złotych , a nie mówimy o wzroście cen żywca! Czy przeliczyliście po ile MUSI być żywiec przy tej cenie paszy żeby zarobić chociaż na chlebek? Wg moich wyliczeń to jest około 2,60- 2,70 . Jak pasz zdrożeje jeszcze o 100 złotych to będzie wtedy 2,8-2,9 .Czy myślicie , że w przeciągu miesiąca żywiec osiągnie taką cenę? Ja uważam , że nie więc straty finansowe będą przeogromne . Z jednego małego obiektu jak będzie poniżej 20tys. strat to będzie sukces . Polskie drobiarstwo za sprawą polityków sięgnęło DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w pełni się zgadzam z Tobą dodam tylko że dno składa się z pięciu metrów mułu i bagna
IWA amm na myśli POLSKIE DROBIARSTWO ( ostatnie zdanie ) ,a co do Twojej wytwórni nie mam nic bo ich nie znam i nigdy z nimi nie handlowałem - czytaj teksty ze zrozumieniem !
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 15:30 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłem ten temat więc i ja odniosę się do "mojej" wytwórni > Raiffpol Głobino . Wyniki bardzo dobre , chociaż czasami też mają wpadki . Reklamacje? Hm... W zasadzie bardzo rzadkie no i trochę trzeba się wykłócać o swoje . Ogólnie nie jest źle . Kontakt z hodowcą - bywało zdecydowanie lepiej , ale mam nadzieję , że się poprawią Very Happy Terminowość dostaw- brak słów . W moim odczucie za dużo hodowców w stosunku do mocy produkcyjnych . W naszego rynku wypadł SPOMIS , a w zasadzie już PIAST/ chyba sami chcieli bo ustanowili ceny zaporowe/ więc hodowcy przeszli do Raiffpolu . Niestety odbiło się to na jakości obsługi . Zamawiam z kilkudniowym wyprzedzeniem np. na rano , a dostaję w nocy . O ile w przypadku małych ptaków jakiś zapas zawsze mam to przy dużych nie da się tego zapasu zrobić bo na dobę duże stado zjada ponad 4,5 tony . Zresztą zawsze staram się żeby dostawy były pełne bo rozumiem , że koszty transportu są wysokie . Ale po co ja się o to martwię?
To tak z grubsza! IWA nie rozumie chyba istoty problemu - na pozytywną opinię nie składa się zlitowanie czy prezenty tylko jakość , cena , terminowość dostaw . W przeszłości Raiffpol bardzo mocno zapłacił za litość i pozyskiwanie hodowców- pośrednio za te błędy płacili hodowcy .Jeżeli jednak woziło się paszę do odbiorców złodziei , a za zabezpieczenie przyjmowało się nic nie warte weksle lub przewłaszczenie stad to konsekwencje były łatwe do przewidzenia . Odnoszę wrażenie , że teraz może być podobnie . Ogólnie jestem zadowolony z tej współpracy , ale .......No właśnie szkoda , że "w tej beczce jest łyżka dźiegciu"
Powrót do góry
IWA

PostWysłany: 15:17 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem przedstawicielką. Ty się nie ujawniasz więc ja też nie współpracuję już 10 lat
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 15:12 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[]Po pierwsze to wyłącz "capsa" - nie musisz krzyczeć Mad Po drugie to coś mi się wydaje , że jesteś właśnie tą przedstawicielką , a konkretnie to pani IShocked A po trzecie co hodowcę obchodzi rozbudowa wytwórni! Wytłumacz kurczakom, że raiffpol ma rozbudowę i dlatego mają np. 15 godzin głodówki . Uważasz , że to jest w porządku? Dlaczego do tej pory nikt niczego złego na nich nie pisał? Bo faktycznie nie było źle . Teraz obsługa jest TRAGICZNA!!!
Powrót do góry
IWA

PostWysłany: 14:49 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A DNO OSIĄGAJĄ CI CO RYZYKUJĄ WSTAWIENIA WIEDZĄC JAK JEST I POTEM CHCĄ WYŁUDZAĆ PIENIĄDZE OD RÓŻNORAKICH WYTWÓRNI . ZNAMY TAKICH DUŻO
Powrót do góry
IWA

PostWysłany: 14:46 Pon 1 Sty 2007    Temat postu: RAIFFPOL Odpowiedz z cytatem

NIE DO KOŃCA ZGADZAM SIĘ Z OBRZUCANIEM WYTWÓRNI PASZ RAIFFPOL. GSYŻ FIRMA TA JAKO JEDYNA WYCIĄGNĘŁA RĘKĘ POMOCNĄ GDY PADAŁY UBOJNIE I WIELU TAK JAK JA TRACILI PIENIĄDZE. SKREDYTOWAŁA NIE TYLKO MNIE WTEDY ALE CAŁĄ RZESZĘ HODOWCÓW. Z TEGO CO SIĘ ORIĘTUJĘ TO ZACZYNAJĄ ROZBUDOWĘ I OSTATNIE KŁOPOTY Z DOWOZEM PASZY TO TEGO WYNIK. HODOWCÓW NIE MAJĄ ZA DUŻO BO LUDZIE PROSZĄ O WSPÓŁPRACĘ A PRZEDSTAWICIELKA MÓWI ŻE PO ROZBUDOWIE. WYNIKI MAM ŚWIETNE , NIE ZAWSZE TAKIE SAME LECZ BARDZO DOBRE W PORÓWNANIU Z INNYMI WYTWÓRNIAMI. PRZEDSTAWICIELKI SĄ SUPER DZIEŃ I NOC SĄ DLA NAS I GDY COŚ SIE DZIEJE TO MAMY DO KOGO DZWONIĆ. WIĘC TEN KTOŚ JEST CHYBA ZŁY ŻE JEST TAK TRAGICZNIE NA RYNKU I CHCE SIĘ WYŻYĆ. POWODZENIA ZRZĘDOM Laughing
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 10:24 Sob 30 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Rajffpol ceny : dla kazdego coś innego :evil: Grower na termin 870-880 netto , ale może też być drozej . Starter powyżej 900. Obsługa tragiczna. Zamawiasz 12 dostajesz 6 lub 9 . Zamawiasz rano dostajesz późno w nocy , albo na drugi dzień . Moce przerobowe wytwórni są za małe w stosunku do ilości przyjętych hodowców :shock: Przedstawicielki hm.... robią dobre wrażenie , ale to przecież nie o to chodzi :? Ogólnie firma "schodzi na psy" jeżeli mówimy o obsłudze klientów :( Jak na razie w stosunku do innych wytwórni są trochę konkurencyjni cenowo więc mają full hodowców . Wyniki produkcyjne dość dobre , ale wpadki też mają.Jak do tej pory robię na ich paszy 3 rzut , ale czy będą następne? Piszemy o cenach już na poziomie 900 złotych , a nie mówimy o wzroście cen żywca! Czy przeliczyliście po ile MUSI być żywiec przy tej cenie paszy żeby zarobić chociaż na chlebek? Wg moich wyliczeń to jest około 2,60- 2,70 . Jak pasz zdrożeje jeszcze o 100 złotych to będzie wtedy 2,8-2,9 .Czy myślicie , że w przeciągu miesiąca żywiec osiągnie taką cenę? Ja uważam , że nie więc straty finansowe będą przeogromne . Z jednego małego obiektu jak będzie poniżej 20tys. strat to będzie sukces . Polskie drobiarstwo za sprawą polityków sięgnęło DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w pełni się zgadzam z Tobą dodam tylko że dno składa się z pięciu metrów mułu i bagna
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 09:58 Sob 30 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rajffpol ceny : dla kazdego coś innego Evil or Very Mad Grower na termin 870-880 netto , ale może też być drozej . Starter powyżej 900. Obsługa tragiczna. Zamawiasz 12 dostajesz 6 lub 9 . Zamawiasz rano dostajesz późno w nocy , albo na drugi dzień . Moce przerobowe wytwórni są za małe w stosunku do ilości przyjętych hodowców Shocked Przedstawicielki hm.... robią dobre wrażenie , ale to przecież nie o to chodzi Confused Ogólnie firma "schodzi na psy" jeżeli mówimy o obsłudze klientów Sad Jak na razie w stosunku do innych wytwórni są trochę konkurencyjni cenowo więc mają full hodowców . Wyniki produkcyjne dość dobre , ale wpadki też mają.Jak do tej pory robię na ich paszy 3 rzut , ale czy będą następne? Piszemy o cenach już na poziomie 900 złotych , a nie mówimy o wzroście cen żywca! Czy przeliczyliście po ile MUSI być żywiec przy tej cenie paszy żeby zarobić chociaż na chlebek? Wg moich wyliczeń to jest około 2,60- 2,70 . Jak pasz zdrożeje jeszcze o 100 złotych to będzie wtedy 2,8-2,9 .Czy myślicie , że w przeciągu miesiąca żywiec osiągnie taką cenę? Ja uważam , że nie więc straty finansowe będą przeogromne . Z jednego małego obiektu jak będzie poniżej 20tys. strat to będzie sukces . Polskie drobiarstwo za sprawą polityków sięgnęło DNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 08:17 Sob 30 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bankrut napisał:
Wydaje mi się, że to zależy od przedstawiciela, ja nigdy nie dostałam paszy pózniej niż 21:00 dostaję zawsze tyle ile zamawiam jestem bardzo zadowolona z obsługi. Ja płacę za finiszer 885
netto czy brutto , a co ze spożyciem na kilogram przyrostu , mam propozycję z RHG płatne 14 dni od dostawy st.940,gr. 910, fin.860 netto
Powrót do góry
bankrut

PostWysłany: 00:03 Sob 30 Gru 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałam dodać, że mi też kredytują.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

Skocz do: