Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje słomy do słania najlepiej w balach od pras zwijających, może ktoś ma zbyt dużo a może w pobliżu kogoś jest PGR który ma słome na handel.

--- Pozdrawiam ---

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty (słowo zostało usunięte) głupi jesteś zakłada (słowo zostało usunięte) pare tematów o tej samej tresci. a według ciebie to co bele moga byc jeszcze z presy co robi kostki?? spierdalaj na dzewo może cia wróble wysłuchaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty (słowo zostało usunięte) głupi jesteś zakłada (słowo zostało usunięte) pare tematów o tej samej tresci. a według ciebie to co bele moga byc jeszcze z presy co robi kostki?? spierdalaj na dzewo może cia wróble wysłuchaja

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, i pomyśl, jesteś w porządku, moim zdaniem na pewno nie, moje pytanie było bardzo proste "Szukam Słomy" a ty co piszesz ? BREDNIE i co można z tego wywnioskować, chyba tylko to że jesteś _ _ _ _ _ _

domyśl się.

Takich jak ty powinni wywalać całkowicie z forum !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że 2 ale mniejsza z tym po prostu w tych 2 tematach mam 149 wyświetleń a w jednym miał bym tylko 72. i co o tym myślisz ?

A odnośnie tej słomy nic nie masz na uwadze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile jesteś w stanie zapłacić za 1t?

 

Jeżeli jest to słoma sucha to w zależności od wielkości zwijki, od 10 -20 zł za sztukę. Jak byś mógł to podaj nr tel. i miejscowość skąd jesteś bo odległość też jest ważna.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma słome to niech sie odezwie najlepiej niedaleko podlasia? Bo i ja bym zakupił bo do żniw daleko. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden sprzedawał po 2,5zł za małą kostkę.

Czy to dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...