Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niom! Siostra ma jednego wyścigowca - fajnie czasem z nim zagadać i popatrzeć jak śmiga po wybiegu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to tu trafiłes w temat. ze zwierzaków to moje naj naj.... Mam nawet dwa swoje. Mogę na nie patrzec 25/24

Uwielbiam je:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje ulubione zwierzęta moja pasja!po nich są psy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej za nimi nie szaleje ale lubie pojeżdzić.Mam 2 ślązaczki w tym jeden z dolewem zimnokrwistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam 2 rumaki. Fojnie popatyrzeć jak brykają, a najlepiej pojeździć ale na to mam coraz mniej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to w naszym zawodzie jest, nigdy na nic nie ma czasu.... Moje konie tez mają urlop całe zycie no moze raz w tygodniu wsiadam, ale to juz dla ich dobra.

 

A to moje Skarby

 

18a9562cccf5a7f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksenka a skad jestes?chcesz moze sprzedac jakiegos konika?moja dziewczyna jest ze szczecina i ona szuka konia do kupienia,a moze znasz kogos kto by mial na sprzedaz,z zach pom jestes to moze blisko szczecina gdzies mieszkasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam między Chociwlem a Dobrzanami, 75 km od Szczecina. Nie mam koni na sprzedaż. Te konie są dla mnie (mąż się boi... ) Może kiedys zajmę się hodowlą - mam taką nadzieje.Ale w pażdzierniku spodziewamy się maluszka od naszej klaczki. Na dzien dzisiejszy hoduję trzodę chlewną i mam jeszcze 3 psy

 

Zielon koło Goleniowa mówisz? W Burowie mam przyjaciela co ma na dzien dzisiejszy tez 2 koniki. Ostatnio sprzedał klaczkę ze źrebakiem i tak sie zastanawiam czy przypadkiem nie Tobie....

 

Tu macie jeszcze 2 zdjecia moich koników, kasztan to ogier, a gniada to klaczka:)

051e24d41482b3e6.jpg

 

 

73f03cea17c855e2.jpg

 

 

A co tam macie jeszcze jedno:)

 

9f53d886884d2425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi napewno nie ja mam swoje 2 klacze ja mam kumpla w karkowie czasami jezdzie do niego to mijam chociwel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moze papiery na tego ogiera i jakiej rasy bo szukam dla mojej klaczy, cieny kasztan, kawalera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papier ma, nawet bardzo dobry tyle ze on nie ma licencji i nie ma szansy na nią poniewaza jest to kon po kontuzji. A generalnie jest on angloarabem, ma 5 latek(no prawie), super psychika, zrównoważony odważny, no i naprawde wyjątkowej urody,cóż do zakładu treningowego dac go nie mogę niestety:(. A co za klaczkę masz i jakiego ogiera szukasz? Mam troszkę znajomosci -mogę popytac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...