Skocz do zawartości
Moderator

Agencja Rynku Rolnego

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzisz o pracy Agencji Rynku Rolnego? Czy jesteś zadowolony z dotychczasowej pracy Agencji? Co byś zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ARR jest winna systuacji na rynku zbóż. Źle oceniła w zwszłym roku przyszłe ceny. namawiała wszystkich do przechowywania zbóż!!! Tymczasem na przednówku wszyscy ze zbożem zostali. Winien jest również Minister Olejniczak, który wolał chyba uciec z ministerstwa i przesunąć odpowiedzialność na na swojego następcę Pana Pilarczyka ( bądź co bądź pożądnego człowieka). Jak teraz wyjść z tej sytuacji. Czy ktoś wie gdzie dobrze sprzedać 30 ton żyta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A czy ktoś wie co będzie z rzepakiem? Jakie będą ceny? Czy Brzeg opolski podał warunki skupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARR Poznań i moja przygoda z tą instytucją cały czas się toczy ale od początku: po zakończeniu odstaw ziemniaka skrobiowego w grudniu w zakładzie zrobili wniosek na dopłatę z arr koszt 26zł ( w zeszłym roku 13zł chyba papier albo prąd zdrożał ).szczęśliwy czekam na decyzję a tu 12 stycznia pisemko z arr że trzeba 10zł zapłacić za wydanie adecyzji i opłata do 19 stycznia a dowód przefaksować, no spoko nigdy tego nie było ale w końcu mamy teraz tanie państwo .zapłaciłem przefaksowałem koszt ok.16zł.czekam 22 styczeń pisemko z arr myśle ale szybcy postarali się otwieram kopertę a tu zonk kolejne pisemko że opłata nie słusznie pobrana i mogę starać się o jej zwrot wniosek mam złożyć w urzędzie miasta poznania w wydziale finansowym.to teraz się zagotowało we mnie to dojazd do poznania licząc tylko paliwo kosztuje mnie 20zł. złożę wniosek (ciekawe ile będzie to kosztować ) i może jeszcze raz mam przyjechać oDebra1ć moje 10 zł nie słusznie wpłacone??? wiem że to śmieszna kwota ale chodzi mi o sam fakt. CO BYśCIE ZROBILI NA MOIM MIEJSCU???

ps. agencja przeprasza za wprowadzenie w bład które powstały OCZYWIśCIE nie z jej winy. panie dyrektorze Skrzypniak i z-ca Klemenski dobrze się czujecie patrzcie co podpisujecie. dobrze że to ostatni rok nie sadzę więcej tego badziewia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ARR Poznań i moja przygoda z tą instytucją cały czas się toczy ale od początku: po zakończeniu odstaw ziemniaka skrobiowego w grudniu w zakładzie zrobili wniosek na dopłatę z arr koszt 26zł ( w zeszłym roku 13zł chyba papier albo prąd zdrożał ).szczęśliwy czekam na decyzję a tu 12 stycznia pisemko z arr że trzeba 10zł zapłacić za wydanie adecyzji i opłata do 19 stycznia a dowód przefaksować, no spoko nigdy tego nie było ale w końcu mamy teraz tanie państwo .zapłaciłem przefaksowałem koszt ok.16zł.czekam 22 styczeń pisemko z arr myśle ale szybcy postarali się otwieram kopertę a tu zonk kolejne pisemko że opłata nie słusznie pobrana i mogę starać się o jej zwrot wniosek mam złożyć w urzędzie miasta poznania w wydziale finansowym.to teraz się zagotowało we mnie to dojazd do poznania licząc tylko paliwo kosztuje mnie 20zł. złożę wniosek (ciekawe ile będzie to kosztować ) i może jeszcze raz mam przyjechać oDebra1ć moje 10 zł nie słusznie wpłacone??? wiem że to śmieszna kwota ale chodzi mi o sam fakt. CO BYśCIE ZROBILI NA MOIM MIEJSCU???

ps. agencja przeprasza za wprowadzenie w bład które powstały OCZYWIśCIE nie z jej winy. panie dyrektorze Skrzypniak i z-ca Klemenski dobrze się czujecie patrzcie co podpisujecie. dobrze że to ostatni rok nie sadzę więcej tego badziewia

 

 

Wiesz to bardzo dziwna sprawa....ale naprawdę warta przemyślenia. I tu właśnie wychodzi głupota urzędnicza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Skrzypniaka i Klemenckiego już nie ma....

 

Od razu się poprawi????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i Skrzypniaka i Klemenckiego już nie ma....

 

Od razu się poprawi????

 

widziałeś tu jakiś związek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwięzek jest taki, że go nie ma... chyba tylko ten, że Klemencki pracował od lat w ARR i znał się na rzeczy.. a nowi są z Samej Brony...

 

A z tymi opłatami, to nie była wina ARR... zwłaszcza tego w poznaniu... tylko ustawa taka wyszła, że od różnych czynności (w tym w ramach ARR) należy się opłata skarbowa...

 

No to ARR wymagał opłaty...

 

Potem Jaśnie Oświecony Sejm zmienił ustawę o ARR, że od spraw prowadzonych w ARR opłata skarbowa się nie należy... bo sie pokapowali, że to idiotyzm...

 

No to ARR już nie wymagał opłat i stwierdził, że kwota jest do zwrotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwięzek jest taki, że go nie ma... chyba tylko ten, że Klemencki pracował od lat w ARR i znał się na rzeczy.. a nowi są z Samej Brony...

 

A z tymi opłatami, to nie była wina ARR... zwłaszcza tego w poznaniu... tylko ustawa taka wyszła, że od różnych czynności (w tym w ramach ARR) należy się opłata skarbowa...

 

No to ARR wymagał opłaty...

 

Potem Jaśnie Oświecony Sejm zmienił ustawę o ARR, że od spraw prowadzonych w ARR opłata skarbowa się nie należy... bo sie pokapowali, że to idiotyzm...

 

No to ARR już nie wymagał opłat i stwierdził, że kwota jest do zwrotu...

 

 

no zmieniają się rządy i zmieniają sie ludzie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...