Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:33 Pią 22 Sty 2021

Wołki w binie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ralf

PostWysłany: 12:33 Pią 19 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skarmiac mozna po zabiegu srodkiem ProStore
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JarekSz

PostWysłany: 21:35 Czw 18 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
powiedziałem to chyba taniej mnie wyjdzie jak te wołki będą żyć

Może niekoniecznie
O ile pamiętam zabieg kosztował kilkanaście zł/ t ziarna. Niech podrożeli nawet do 30zł, czy to dużo - każdy niech rozważy sam. Natomiast zadzwonic do firmy DDD i skonsultować kosztuje 3 minXstawka operatora.
Dogadać się z firmą, która daje gwarancje skuteczności i bezpieczeństwa spasania.
Powrót do góry
jarki

PostWysłany: 20:32 Wto 16 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest jakiś środek co się przesypuje i wtrakcie pryska a po jakimś czasie skarmia nazwy nie pamiętam
Powrót do góry
Grześ

PostWysłany: 20:23 Wto 16 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest aktelik w świecy dymnej tylko że mówił mi kiedyś gościu co ma firmę co zajmuje się odrobaczaniem magazynów że od niego blacha matowieje i może rdzewieć. Jak go zapytałem to czym jechać to się uśmiechnoł i powiedział że on z tego żyję jak chcę to mi zrobi usługę to wyedy ja się uśmiechnołem i powiedziałem to chyba taniej mnie wyjdzie jak te wołki będą żyć i tak się skończyła nasza rozmowa. Popytaj w sklepach a najpierw uruchom wyszukiwarę w googlach żeby ci badziewia nie wcisneli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Don

PostWysłany: 19:35 Wto 16 Cze 2009    Temat postu: Wołki w binie Odpowiedz z cytatem

Proszę o pomoc
Zaglądam po roku do bina lezy tam z 30 ton pszenżyta a wołka aż grubo,ziarno poćwiartowane.
Chcę to przewiesc do innych binów i do świnek dac tylko aby mi sie nie rozeszły te wołki po innych zbożach wolałbym pozbyc sie ich przed przewozem , jednoczesnie aby po kilku/kilkunastu dniach od tego zabiegu mozna było juz spasac pszenżytem swinie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: